Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

stai mano nameliukai 4u.gif o kaip jus padarot spalvota glaju? g.gif
user posted image
Atsakyti
Manieji, pagal Askulia. Skanus, traskus, as dar dejau sokolado drozliu jau i kociojama tesla. Praejusiais metais dariau pagal kitoki recepta, tik neatsimenu kuri, tai pati tesla kazkaip neskaniai kvepejo, gal todel kad tada sviesta dejau, o si karta sojos margarina. Cia sunaudota puse teslos is nurodytu recepte normu, dar tiek pat kepsiu veliau. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labai dailus namukas, rugiagele, neveltui tiek pastangų įdėta. Šaunuolė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2011 12 13, 16:38)
Truputukas, atsiprasau kad per velai atsakau, ten turejo buti 200 g  medaus  4u.gif


Nieko- jau sausainiai iskepti- tik gaila,kad vietoj medaus cukru dejau lotuliukas.gif Skanus gavosi- bet matyt ne tiek tikrieji imbieriniai....Kazin artai turi daug itakos???
Tai gal sia partijaduotsuvalgyti,o iskeptikitus....Ale taip tingiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truputukas: 13 gruodžio 2011 - 21:35
rugiagele26, nuostabiai pasidarbavai, ir sakai pirmą kartą? Vadinasi, pirmas blynas neprisvilęs wink.gif Uoj, aš tai namukui neįsivaizduoju kada pribręsiu.
Meduolius dar tik treti metai kepu, tai namukui tikrai dar tiek reikės kol prisiruošiu smile.gif

Tiesa, sakė kažkas, kad nors ir gyriausi, kad meduoliai minkšti, bet jie apkietės. Šitą tai žinau, bet svarbu jie jau iškepę ir atvėse minkšti, nes pernai kai kepiau man jie kieti buvo, kieti ir liko, tai teko tetoms ir dėdėms dantis laužytis biggrin.gif
Atsakyti
Rugiagele, labai smagus namukas gavosi thumbup.gif Kad man bent kiek panasiai is pirmo sykio gautus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 13, 20:28)
bet jau darbelio... tai kaip sakiau, pirmas ir paskutinis..

Oi, nesakyk, kad pirmas ir paskutinis mirksiukas.gif . Aš irgi taip sakiau preitais metais, o šiais - vėl kepiau, ir ne vieną, o du.

O namukas labai gražus thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(<LaPeLis> @ 2011 12 13, 20:51)
stai mano nameliukai  4u.gif o kaip jus padarot spalvota glaju? g.gif
user posted image

Visai mieli namukai, tik langelius kažkaip kitaip būčiau padariusi - pertvarėles kokias ar pan. Spalvotą glajų aš dariau taip: išsiplaku paprastą baltą glajų (kiaušinio baltymas su cukraus pudra), ir į tą masę įspaudžiu konditerinių dažų pieštukų masės. Jei daug ant gaminio naudoju tų dažų - vaikams nebeduodu to sausainio. Man išvis gražiausi baltu glajum puošti sausainiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 13 gruodžio 2011 - 23:09
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 13, 17:28)
Tai va, mazdaug toks gavosi mano namas . bet jau darbelio... tai kaip sakiau, pirmas ir paskutinis..


labai grazus namukas wub.gif
o pskutinis jusu sakinys mane nugasdino, pradedu abejoti ar ji kepti biggrin.gif blush2.gif bet cia jusu labai didelis tas namukas, as galvoju gal simboliskai maziuka ta namuka padaryti tik ax.gif

QUOTE(<LaPeLis> @ 2011 12 13, 17:51)
stai mano nameliukai  4u.gif o kaip jus padarot spalvota glaju? g.gif



fainuoliai nameliukai, tik man irgi langiukia kliuva, kazkaip reiktun patobulinti juos

o ruzava spalva as isgaunu is triju lasu saldytu melyniu sulciu (daugiau dedant labai jau intensyvi, negrazi buna schmoll.gif ) ir labai skanu ir vaikams galima valgyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 12 14, 00:22)
labai grazus namukas  wub.gif
o pskutinis jusu sakinys mane nugasdino, pradedu abejoti ar ji kepti  biggrin.gif  blush2.gif bet cia jusu labai didelis tas namukas, as galvoju gal simboliskai maziuka ta namuka padaryti tik  ax.gif
fainuoliai nameliukai, tik man irgi langiukia kliuva, kazkaip reiktun patobulinti juos

o ruzava spalva as isgaunu is triju lasu saldytu melyniu sulciu (daugiau dedant labai jau intensyvi, negrazi buna schmoll.gif ) ir labai skanu ir vaikams galima valgyti  thumbup.gif

kaip pirmieji namukai tai uztai ir netobuli biggrin.gif bandysiu kept arba meduoliukus arba maziukus namukus, bet bijausi kad laikas tirpsta.. doh.gif o su melynem gera mintis, aciu labai, ir naturalu ir skanu ir aisku grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2011 12 13, 16:35)
Man vis tiek neaišku su tuo degintu cukrum g.gif Supyliau aš jį iš keptuvės į margariną, ant garų kaitint ir sušoko tas cukrus į gabaliukus, kurie taip ir neištirpo, užkniso maišyt doh.gif  Antrai porcijai jau nedeginau biggrin.gif Per daug prideginau, kad iki skystumo?

Po pirmo pabandymo ,kai teko valanda ta cukru ant garu makaluot,jau pernai metais i jau padeginta cukru dedu didesne dali margarino,o i puoda ant garu dedu medu ir pora saukstu margarino,dar siek tiek cukraus. I deginta cukru idedi margarina ,gerai ismaisai,kol pasidaro daugmaz vienalyte mase ir pili i ta dubeni ant garu(jau gerai pasilusi)
Man degintas cukrus prideda pacio paciausio ir tikriausio skonio meduoliams.Net kepdama pagal recepta,kur dali miltu reikia uzplikyt,deginu puse cukraus ir darau tuo paciu principu,o su kita puse jau plaku kiausus smile.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 13, 20:28)
Tai va, mazdaug toks gavosi mano namas biggrin.gif

Saunuole thumbup.gif Visai nepasakyciau,kad pirmas namelis rolleyes.gif O idejus zvakele i vidu man labiausia patinka tai,kad taaaaaaip skaniai kvepet pradeda bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajone*: 14 gruodžio 2011 - 01:15
Rugiagele, nuostabų namuką iškepei-suklijavai-dekoravai wub.gif sakyčiau - pavyzdinis meduolinis namukas! thumbup.gif Ar stogo čerpės is Cini-Mini sausų pusryčių?
Aš taip pat esu iškepusi ir jau suklijavusi, liko tik padekoruoti ax.gif Stogui nusipirkau Cini-Mini, bet kai atidariau pakelį, jie man lyg per smulkūs pasirodė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 13, 19:28)

SUPERINIS tavo namukas wub.gif wub.gif wub.gif
o pagal koki receptuka kepei ? ir kiek laiko darei si nameli ?
Atsakyti