Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

Aciu uz ivertinima blush-anim-cl.gif

Bandysiu atsakyti i klausimus..

Taip, naudojau cini mini berods, braskiniai. Labai jau smulkus.. uztai ir sakau, kad su tuo stogu gal ilgiausiai uztrukau..

Detales kepiau is Cipciuko meduoliu teslos. Jis pas mane tikrai didelis.. gi galejau daryt detales perpus mazesnes doh.gif net paskui paziuresiu matmenis. Bet man regis tas padeklas 40 cm skersmens, ant kurio padetas namukas.

Na tikrai namams jaukumo priduoda tokie kepiniai. Iejau siandien i kambari, tai kvapas wub.gif ypac nuo tu cini mini biggrin.gif pas mus jis padetas matomoj vietoj, na daznai praeinamoj smile.gif

O del laiko.Tai viena diena iskepiau sienas-gan greit tas vyko. Kita diena sulipdziau, ir palikau kad sudziutu. Kita diena praktiskai viska papuosiau... kokias 3 val gal uztrukau g.gif siaip is tikro neuzima daug laiko palyginus, tik va ta stoga galima butu is kokiu didesniu detaliu lipdyt, jei buna smile.gif man kamina labai patiko lipdyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 14 gruodžio 2011 - 08:41
QUOTE(arune @ 2011 12 13, 23:30)
tik langelius kažkaip kitaip būčiau padariusi - pertvarėles kokias ar pan.

Jai galit, pakomentuokit prasau del tu pertvaru blush2.gif ar jas iskatro pries kepant tokias ispjauti ar paskiau iskepus prilipdyti? blush2.gif Galvoju jai pries kepant, tai ar nepasipus jos ir langeliu gali nebelikt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 12 14, 10:51)
Jai galit, pakomentuokit prasau del tu pertvaru  blush2.gif  ar jas iskatro pries kepant tokias ispjauti ar paskiau iskepus prilipdyti?  blush2.gif  Galvoju jai pries kepant, tai ar nepasipus jos ir langeliu gali nebelikt  g.gif


Mano langu pertvareles iskart pries kepant darytos.Nieks neissipucia..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 14, 09:39)
va ta stoga galima butu is kokiu didesniu detaliu lipdyt, jei buna smile.gif man kamina labai patiko lipdyt smile.gif

Kad bendras vaizdas to stogo labai proporcingai atrodo thumbup.gif didesnes cerpeles jau ne taip graziai atrodytu mirksiukas.gif O kad darbelio daug, tai tikiu biggrin.gif

Kaminas labai profesionaliai ismurytas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 14, 11:53)
Mano langu pertvareles iskart pries kepant darytos.Nieks neissipucia..

O jus sodos gal maziau dejot, nes man pagal cipciuka, tai nemazai pakyla. Galvoju namukui puse normos deti.
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 12 14, 10:55)
Kad bendras vaizdas to stogo labai proporcingai atrodo  thumbup.gif  didesnes cerpeles jau ne taip graziai atrodytu  mirksiukas.gif O kad darbelio daug, tai tikiu  biggrin.gif

Kaminas labai profesionaliai ismurytas  thumbup.gif
Papildyta:

O jus sodos gal maziau dejot, nes man pagal cipciuka, tai nemazai pakyla. Galvoju namukui puse normos deti.


Dejau kiek parasyta. Tik as kociojau plonai, todel daug neissipute.

Na namelio statymas man kaip ir pagal specialybe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 14, 12:15)
Dejau kiek parasyta. Tik as kociojau plonai, todel daug neissipute.

Na namelio statymas man kaip ir pagal specialybe  lotuliukas.gif

Zinosiu 4u.gif

Rimtai? bigsmile.gif O man pastatytu nameliu kontrole lotuliukas.gif (cia jau biski OT lotuliukas.gif )
Atsakyti
Jo, esu baigus statyba. konkreciau geotechnika biggrin.gif nusimanau bent jau namu pamatuose siek tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,
Susigundziau kepti namuka.
Ir labai reikia patarimo su glaistu... Radau toki recepta glaistui: 3 baltymai, 750 pudros, ir as ziople idejau 300 gr maziau. Klausimas, ar man glaistas lips? Dziut dzziuna, bet ar bus tvirtas? Dabar sedziu ir galvoju, suklijuot suklijavau, o isimsiu dantu krapstukus subires mano namukas ar ne? Gal yra galinciu patarti ar pakomentuoti? smile.gif

4u.gif
Atsakyti
čia nežinau kaip tiksliai įvertinti, bet mano akimis ir kepinys, ir visai smagi nors ir paprasta tarkim Kalėdinių pusryčių mintis bigsmile.gif blynai-eglutė ir bananiniai sniego seniai wub.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ˜“ª¤Julija¤ª“˜: 14 gruodžio 2011 - 13:01
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 12 14, 11:51)
Jai galit, pakomentuokit prasau del tu pertvaru  blush2.gif 

Mano vieno namuko langelis va toks:

user posted image

o kito tokie langeliai:

user posted image

t.y. su pertvarėlėm. Beje, pertvarėles padariau ant jau iškepto namelio - buvo "įstiklinti" langeliai, kaip pirmoj foto... ant "stiklo" priklijavau glajumi šiaudelių gabaliukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 14 gruodžio 2011 - 13:02
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 14, 13:03)
Jo, esu baigus statyba. konkreciau geotechnika biggrin.gif nusimanau bent jau namu pamatuose siek tiek  lotuliukas.gif

thumbup.gif Ziuresim, kaip ar man ne bus geda savo architekturini sedevra parodyt doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(arune @ 2011 12 14, 14:00)
Mano vieno namuko langelis va toks:

o kito tokie langeliai:

t.y. su pertvarėlėm. Beje, pertvarėles padariau ant jau iškepto namelio - buvo "įstiklinti" langeliai, kaip pirmoj foto... ant "stiklo"  priklijavau glajumi šiaudelių gabaliukus.

Labai ispudingai tie stikliniai atrodo wub.gif bandysiu kaip rugiagele iskarto ispjaustyti su pertvarelem ir istiklinti. O ta stikla iskarto pries kepant iberiat, ar jau kiek pakepus? Nes viena zurnale skaiciau, kad pirma siek tiek apkepti reikia meduoli, o paskiau bombonkiu iberti pries pabaiga g.gif

Kaip tuos varveklius padarot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 12 14, 14:24)
O ta stikla iskarto pries kepant iberiat, ar jau kiek pakepus? Nes viena zurnale skaiciau, kad pirma siek tiek apkepti reikia meduoli, o paskiau bombonkiu iberti pries pabaiga  g.gif

Prieš baigiant kepti geriausia suberti. Vienus sausainius kepant iš anksto sudėjau saldainius, tai jie ten išsiliejo per kraštus, ves virė - kunkuliavo...

Varveklius tai paprastai - kabinau su šaukštu glajų ir leidau natūraliai nubėgt - kaip nubėgo, taip ir liko.
Atsakyti