Įkraunama...
Įkraunama...

Išleistuvės darželyje

Sveiki 4u.gif
Artėja darželyje išleistuvės. Gal turite idėjų linksmąjai daliai (kokius aktorius kviesti, ar į kokią sodybą vykti ir t.t.)?Kokias atminimo dovanėles įteikti vaikams?Gal kas turite idėjų (o gal ir šablonus) kaip daryti diplomus vaikams? Iš anksto visiems ačiū...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TINA316: 28 kovo 2006 - 09:14
Sveiki,

Ir aš susidūriau su idėjų stygiumi. Juk tikrai forume yra mamyčių, kurių vaikučiai pernai turėjo išleistuves. Pasidalinkite mintimis,idėjomis, diplomų pavyzdėliais ax.gif Please............
Atsakyti
Prisijungiu prie jūsų, nes išleistuvės jau tikrai ne už kalnų. smile.gif
P.S. Pernai vieni vaikai važiavo į kaimo turizmo sodybą kartu su tėveliais, auklėtoja ir šeimininke, tai buvo patenkinti.
Atsakyti
Irgi prisijungiu. Aišku, galima būtų ir pačiai užsiimti visko rengimu, bet paskui jautiesi už viską atsakinga ir nebesijaučia šventės. Gal kas nors kuo nors padės?
Atsakyti
Labai aktuali ši tema ir mums ax.gif
Atsakyti
Na, tai kur gi patarimai, idėjos kokios? g.gif Mamytės, pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
Pernai turėjom darželio išleistuves ax.gif Buvo nuspręsta vaikams dovanoti po foto albumą, į kurį buvo įklijuota jų grupės foto, atskirai vaiko foto bei parašyta tai kuo jie nori būti suaugę smile.gif Idėja gal ir nieko, bet (bent man) nepatiko tai, kad įdėta vaiko pozavimo foto, o ne gaudytos jo kokios darželio akimirkos, pačios netikėčiausios, juk jas smagu bus pasižiūrėt į tokią foto ir prisimint "oba, va koks aš išdykėlis buvau", o ne žiūrėt į tokią foto, kurių namuose pilna. Juk sutikit, su pačio darželio gyvenimu neturim tiek daug foto, vis kokios šventės, iškylos, o kasdienybės - nėr, o būtų visai ne pro šalį turėt tai, vis tik prisiminimas iš darželio. Jei kas susigundytų tokia idėja, tai būtų ne pro šalį auklėtojai palikt fotoaparatą kokį ar juostelių užpirkt, kad ji pafotografuotų, kai vaikas to nesitiki smile.gif

Toliau šventė... Viskas vyko darželyje, vaikų pasirodymas, jų pirmutinis valsas (nepamirškit tokio dalyko nufilmuot, vaizdas nepakartojamas), šventė ir vyko grupėje, kadangi išleistuvės buvo eilinę darbo dieną, tai nieks nenorėjo nieko tokio rimto organizuot.
Atsakyti
Lapą su nuotraukom ir mes užsakėm, 15 Lt. Ten bus grupės su auklėtojom nuotrauka, darželio nuotrauka ir vaiko nuotrauka (specialiai fotkins, pozuos taip sakant). Man ši mintis irgi nepatiko, bet.... pasidaviau masėms net neprieštaravus. Todėl norisi dar kažkuo paįvairinti, ar diplomu, ar kokiu medaliu, na kažkuo tOOOOOOkio
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Vakar ilgai galvojau apie šventę ir kilo tokių minčių- gal kam pravers...
Dovanėlių idėjos vaikams: molinė pieštukinė, pienalas, laikrodis...Galima padaryti diplomą ir vinjetę juos aplaminuoti ar pan...Kad šventė būtų įsimintinesnė, galima suorganizuoti medelio sodinimą, ar balionų su vaikų norais, svajonėmis paleidimą į orą...
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 03 29, 11:42)
Lapą su nuotraukom ir mes užsakėm, 15 Lt. Ten bus grupės su auklėtojom nuotrauka, darželio nuotrauka ir vaiko nuotrauka (specialiai fotkins, pozuos taip sakant). Man ši mintis irgi nepatiko, bet.... pasidaviau masėms net neprieštaravus. Todėl norisi dar kažkuo paįvairinti, ar diplomu, ar kokiu medaliu, na kažkuo tOOOOOOkio

Tai kad pas mus ne lapas, o visas albumas, į kurį vėliau vaikas nuotraukytes susidėt galės. Man ir tai nelabai patiko, bet kadangi buvo mamyčių, kurių nuomonė svarbiausia, tai ką čia prieštarausi doh.gif Galima pagalvot, kad namuose vaikas neturi albumų jokių biggrin.gif

Galit padaryt vaikams padėkos raštus, kuriuose pažymėt, kad vat ačiū tau, kad buvai mūsų grupės dainavimo siela, kad kitas buvo išdykėliškumo siela, trečias dar kažkoks, čia jau auklėtoją pasitelkt pagalbon.
Medaliai... o gal geriau delno antspauduką padaryt, vis prisiminimas mielesnis nei medalis ax.gif Įdėt į dėžutę kokią vėliau, su užrašu kokiu mandru, prikolnu kaip sakant.

Atsakyti
Tai laukiam dar pasiiūymų ax.gif
Labai domintų konkrečiai Klaipėdoj, kur būtų galima ką užsakyti, kad ir vaikams būtų programa.
Auklėtoja vakar susirinkime sakė, kad darželyje pasilikti neįdomu, nes nes tada vaikus vėl labai apkrausim, jiems reiks vėl patiems ruošti programą...
Atsakyti
kiekviename didmiestyje tikrai yra firmeliu, kuriose galima uzsisakyti koki heroju. kainos mazdaug 150lt. na, jie tikrai ka sugalvos.
mes turejome tradicines isleistuves.dovanele- molinis varpelis. tik man kazkaip buvo gaila vaiku, nes jie tik rode, kokiu daineliu ir sokiu ismoke. bet svente tai ju! ir juos turetu kas palinksminti!
labai daug kas priklauso ir nuo aukletoju iniciatyvos. vienos tai- surenge vaikams atsiveikinimo spektakliuka, pacios vaidino kartu su vaikais. kiekvienam vaikui padovanojo po dienorasti, pacios irase isimintina epizoda apie vaika, parase palinkejimus.
Atsakyti