Įkraunama...
Įkraunama...

Išleistuvės darželyje

pas mus per kalėdas už 50-60 dovanojo. Priklauso, manau, nuo tėvelių pajamų, nuo to, po kiek dėtis reikės... Jei nesutinka už 100 - gal per brangu jiems.
Atsakyti
Pas mus grupėj gal koks 21-22 vaikai, tai dėjomės po 30 Lt. Iš jų bus auklėtojai skiriama apie 200 Lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 05 10, 15:19)
Mano ir grupės tėvelių nuomonės išsiskyrė dėl dovanos grupės auklėtojoms išleistuvių proga. Jie nori už 50 Lt, o aš sakau už 100 Lt.
Gal galite pasidalinti savo patirtimi, kiek ar už kiek jūs pirkote auklėtojoms išleistuvių proga? Kiek šeimininkėlei?
Kuo skubiau ax.gif  4u.gif

Manau, kad 50 lt.labai jau mažai,o tėvelių visose grupėse visokių yra ir nereikia savęs guosti, kad mes neturtingi, tai ir negalim, greičiiausiai ne neturtingi, o yra keli rėksniai-skrudžai, va ir viskas.Jei man reiktų tuos 50 litų paduoti, man būtų gėda blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 05 11, 06:39)
Manau, kad 50 lt.labai jau mažai,o tėvelių visose grupėse visokių yra ir nereikia savęs guosti, kad mes neturtingi, tai ir negalim, greičiiausiai ne neturtingi, o yra keli rėksniai-skrudžai, va ir viskas.Jei man reiktų tuos 50 litų paduoti, man būtų gėda blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

O nepagalvoji, kad yra isties neturtingu zmoniu? Jei tu su vyru uzdirbi kelis tukstancius, tai kas jums tas 100 Lt, bet jei seimos pajamos 600 ar ar minimumas, tai kaip tada? Manai, kad jiems tas 100 Lt nedideli pinigai?! Geda del 50 Lt? Kai kuriems zmonems (pvz., kad ir man, nes dirba tik vyras) net ir tiek butu DAUG. O jei grupej 20 vaiku ir surinks po 50 Lt, tai gaunasi 1000 Lt, ka mazai?! Na, jei tiek isleidziat vienam apsipirkimui, tai jums gal ir mazai...

Tik jau nereikia pagal save sprest. Zmoniu pajamos ziauriai skiriasi.
Atsakyti
Kalba eina ne apie tai, po kiek rinkti, o apie tai KIEK DOVANOTI. Man irgi gėda 50 lt ir dar grynais dovanoti. Tikrai nesiruošiu jų įteikinėti. O pinigų, sprendžiant kaip savo atžalėles papuošia, tikrai už mane daugiau turi. Bet ką čia - prieš minią nepaoši. Bet išties manau gėda 50 Lt voke duoti, juolab kad per Naujuosiuos 50 lt čekius pirkom.
Atsakyti
Kai mano vaikas baiginėjo darželį, kažkuri mama išsišniukštinėjo, ko auklėtoja ir šeimininkutė norėtų (aišku proto ribose), pasižiūrėjom kiek tai kainuotų, padalijom visiems ir gavosi visai normali suma. Manau jei vaikų grupėje 14, po 50 lt. sočiai dovanoms abiems. O ką dabar pinigai dovanoja? Kaip baisu. Išleis maistui, va tau ir dovana.
Atsakyti
O mes kad nesukti sau galvos del dovanų tiesiai šviesiai paklausem ko jos nori,taigi abi norėjo ką nors iš auksiniu dirbiniu,primetem kad reikės dar pirkti geles,kelis tortus+fotografas ir vinjetes+piknikas poilsio namuose taigi dėjomes po 150 lt.stiprieji gėrimai ir limonadas į tą sumą neiejo teveliai visa tai vežesi kiekvienas pagal savo skoni.
Atsakyti
QUOTE(vikte @ 2006 05 11, 19:57)
O mes kad nesukti sau galvos del dovanų tiesiai šviesiai paklausem ko jos nori,taigi abi norėjo ką nors iš auksiniu dirbiniu,primetem kad reikės dar pirkti geles,kelis tortus+fotografas ir vinjetes+piknikas poilsio namuose taigi dėjomes po 150 lt.stiprieji gėrimai ir limonadas į tą sumą neiejo teveliai visa tai vežesi kiekvienas pagal savo skoni.

Nieko sau: cia tema uzvesta buvo tik del 50lt kaip dovana nuo grupes, o pas jus po 150lt nuo zmogaus blink.gif Nu ir visi sutiko? Sykarnai tada.
Pas mus 24 vaikai, 2 aukletojos+seimininkele. Bet visoms 3 visada vienodos dovanos- o kodel turetu buti kitaip? Bet labai apie maza suma kalba ejo.... nezinau, gal persigalvos mamos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2006 05 11, 08:35)
O nepagalvoji, kad yra isties neturtingu zmoniu? Jei tu su vyru uzdirbi kelis tukstancius, tai kas jums tas 100 Lt, bet jei seimos pajamos 600 ar ar minimumas, tai kaip tada? Manai, kad jiems tas 100 Lt nedideli pinigai?! Geda del 50 Lt? Kai kuriems zmonems (pvz., kad ir man, nes dirba tik vyras) net ir tiek butu DAUG. O jei grupej 20 vaiku ir surinks po 50 Lt, tai gaunasi 1000 Lt, ka mazai?! Na, jei tiek isleidziat vienam apsipirkimui, tai jums gal ir mazai...

Tik jau nereikia pagal save sprest. Zmoniu pajamos ziauriai skiriasi.


aš kaip suprantu, kalba eina ne po 50 nuo vaiko, o nuo visos grupes 50 mirksiukas.gif jeigu grupėj 20 vaikų, tai 2 auklėtojom ir šeimininkei gautųsi po 7,5 nuo vaiko , nemanau, jog tai didelė suma ir tėvai negalėtų išskirti 15 litukų rolleyes.gif
šiaip ar taip tai žmonės, kurie rūpinosi Jūsų vaiku, jį mylėjo, auklėjo wub.gif

man 50 litų irgi būtų gėda įteikinėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2006 05 17, 11:05)
man 50 litų irgi būtų gėda įteikinėti blush2.gif


Man lygiai taip pat. drinks_cheers.gif Ir, šiaip, manau, kad negražu kokį tai vokelį dovanoti auklėtojai, kuri nuo lopšio rūpinosi, ugdė vaikučius. Gal vertėtų pagalvoti apie kokią nors dovanėlę, kad ir kuklią, jei jau kitaip neišeina. smile.gif
Atsakyti
O jeigu auklėtoja tik pusę metų dirbo? O jei vaikų net Motinos dienai neparuošė? O jei net pratybų knygelių, kurios buvo nupirktos, vaikai neužpildė? Per pietų miegą kavą kitoje grupėje gerdavo, o vaikai siautėdavo, grupėje nuolat vienus palikdavo, skųsti kitus išmokė.... Vis tiek dovanas dovanotumėt?
Atsakyti
QUOTE(dara @ 2006 05 17, 18:31)
O jeigu auklėtoja tik pusę metų dirbo? O jei vaikų net Motinos dienai neparuošė? O jei net pratybų knygelių, kurios buvo nupirktos, vaikai neužpildė? Per pietų miegą kavą kitoje grupėje gerdavo, o vaikai siautėdavo, grupėje nuolat vienus palikdavo, skųsti kitus išmokė.... Vis tiek dovanas dovanotumėt?


Tokiu atveju pakaktų gėlių ir kokios knygos. Tai tik mano nuomonė. ax.gif Nors, gerai pagalvojus, užtektų tik gėlyčių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 17 gegužės 2006 - 18:57