Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

QUOTE(Lauravait @ 2012 01 05, 23:55)

mano pirmas darbelis... labai jau smalsu kaip pavyko smile.gif


visai įdomus darbelis, šaunuolė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 12 19, 10:52)
Šaunūs žaisliukai  thumbup.gif bus puikios dovanos  thumbup.gif

O aš dėkoju vitalijai.vilkei už boružėlės su čiupa čiupsais idėją  4u.gif

...


Labai grazi boruzele, gal galite papasakoti kaip ja galima padaryti, noreciau drauges berniukui su gimtadieniu tokia padaryti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 08 sausio 2012 - 19:56
QUOTE(Agneškė @ 2012 01 08, 01:00)
Labai grazi boruzele, gal galite papasakoti kaip ja galima padaryti, noreciau drauges berniukui su gimtadieniu tokia padaryti  4u.gif


dėkui smile.gif na kūnelį į kurį smaigsčiau ledinukus dariau tradiciškai iš putoplasto, sparniukai iš floristinio krepinio popieriaus, galvytė vėl gi iš putoplasto traukto floristiniu krepiniu popierium, tai tiek manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 01 08, 11:24)
dėkui  smile.gif  na kūnelį į kurį smaigsčiau ledinukus dariau tradiciškai iš putoplasto, sparniukai iš floristinio krepinio popieriaus, galvytė vėl gi iš putoplasto traukto floristiniu krepiniu popierium, tai tiek manau  g.gif



Ačiū, bandysiu daryt biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl čia taip liūdna g.gif na tuomet praskaidrinsiu nuotaikas su viena mylimiausių violetine spalva

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 01 10, 17:46)
Kodėl čia taip liūdna  g.gif  na tuomet praskaidrinsiu nuotaikas su viena mylimiausių violetine spalva
http://s017.radikal....89f085c2a11.jpg[/img][/url]

Vau!!!!!! Žaviuosi darbščiais ir kūrybingais žmonėmis 4u.gif Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Labai Ducky gražus laivas.
Turiu aš irgi padaryt laivą, iki mėnesio galo, bet net neįsivaizduoju nuo ko pradėt ... cry.gif
Atsakyti
Laivas labai labai gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės darbštuolės:
Saga 28 - zuikis puikis wub.gif
Ducky - prabangus laivas thumbup.gif
Knielita ir barbarux - nuostabus ir išskirtinia darbeliai
virgilija157 - kinderiu eglutes ideja thumbup.gif
Na ir visų nepaminėtų darbeliai vienas už kitą įdomesni ir kruopštus. Taip ir toliau merginos mirksiukas.gif
Radau truputėlį laisvo laiko, tai pasirodau su savo kukliais kalėdiniais darbeliais:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Ir rankenuku krikšto mamai:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Dėkui už pagyras mano laivui aciuks.gif
Saga 28 - aš viską iš putoplasto darau, bet pirmus laivus dariau paprasčiausiai krepšeliuose. Tiesiog į krepšelį įsidedi putoplasto gabalą ir tada jau į jį smaigstai bures, klijuoji saldainius ir t.t. Taip gana paprasta. Dar berods Žaliaakė darė laivą kažkaip iš dėžės bet man tai mistika, reik jos klaust. O jei nori tokio tipo kaip mano reikės gerokai padirbėt ir apsišiukšlint namus iki ausų biggrin.gif
vitalija.vilke - šaunūs darbukai 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus darbeliai bigsmile.gif
Atsakyti
Kas apie mane, merginos as laiva dariau is kartoniniu storu deziu, karpeme, braizeme, su karstai klijais klijavome, tvirtinome, oi prie viso sito laivuko apie 6 valandas praleidome su vyru kartu smile.gif
Papildyta:
Neturiu ko parodyti kaip neapvilktas atrodo sad.gif rodau kaip apvilkti atrodo

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti