Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

QUOTE(Ducky @ 2012 03 25, 11:04)
kažkam kliuvo mano parašas ant nuotraukų, todėl daugiau į šią temą nuotraukų nedėsiu.
dėkui  4u.gif  maximkėj nuroviau vazoniuką, labai man patiko, ir jau iš karto žinojau ką su juo darysiu  thumbup.gif

verysad.gif verysad.gif labai gaila , kad nebus Jusu darbu foto verysad.gif !!!
Manau Jus siela šitos temos !!!
Dabar manau tema apmirs verysad.gif !!
Ieškosiu Jusu FB!!
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 03 25, 13:21)
** vazoniukas bent man nematytas, nei nepagalvojau, kad maximoj tokiu idomiu galima rast smile.gif


iš tiesų maximoj labai gražių vazonėlių pastaruoju metu mačiau, bet čia kalba apie hyper maximas smile.gif

QUOTE(**sea** @ 2012 03 25, 13:34)
verysad.gif  verysad.gif  labai gaila , kad nebus Jusu darbu foto  verysad.gif !!!
Manau Jus siela šitos temos !!!
Dabar manau tema apmirs  verysad.gif !!
Ieškosiu Jusu FB!!


ką padarysi, taisyklės visiems vienodos, bet dėl sm nežadu keisti savo nuotraukų formato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 03 25, 13:04)
kažkam kliuvo mano parašas ant nuotraukų, todėl daugiau į šią temą nuotraukų nedėsiu.

Nu tada visas malonumas cia sedet prapuola verysad.gif
Atsakyti
Ducky, mes žinome kur tave rasti ir kur pasigrožėti tavo darbeliais tai taip kad nepasislėpsi smile.gif o parašas tai aš bent jau galvoju, kad kliuvo, nes gal tipo kaip reklaminis, o kadangi užsakymus priimi, oi patyriau iš aš tai, sėkmės tau ir gražios artėjančios pavasario šventės ir visoms merginoms smile.gif
Atsakyti
Man čia klausimas šiandien kilo, gal kas nors turi idėjų, kaip panaudot dėžutes nuo ferrero rosher saldainių g.gif turiu visą maišą, o išmest perdirbt ranka nekyla unsure.gif mama sako , gal kokias uogas šaldyt būtų gerai unsure.gif
Atsakyti
skrynutes dovanoms padaryk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 03 26, 07:51)
Ducky, mes žinome kur tave rasti ir kur pasigrožėti tavo darbeliais tai taip kad nepasislėpsi smile.gif o parašas tai aš bent jau galvoju, kad kliuvo, nes gal tipo kaip reklaminis, o kadangi užsakymus priimi, oi patyriau iš aš tai, sėkmės tau ir gražios artėjančios pavasario šventės ir visoms merginoms smile.gif

O as nezinau, kur rasti Ducky darbeliu nuotraukyciu. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 03 27, 12:34)
O as nezinau, kur rasti Ducky darbeliu nuotraukyciu.  cry.gif

google paieskoj irasai saldainiu medziai ir greit surandi tada mirksiukas.gif

Ducky, pagirsiu ir cia saldainini perla, nes ziauriai fainai atrodo wub.gif nematyta ir originalu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke3: 27 kovo 2012 - 12:42
QUOTE(vilmuke3 @ 2012 03 27, 13:41)
Ducky, pagirsiu ir cia saldainini perla, nes ziauriai fainai atrodo wub.gif nematyta ir originalu 4u.gif


ačiū labai blush2.gif
Atsakyti
Nulekiau ir as pasidairyt, kiek groziu, Ducky, as praleidau thumbup.gif
Atsakyti
Dvi paskutinės puokštytės ...

user posted image user posted image
Atsakyti
Sveikutės merginos, gal ne visai į temą, bet galima tokius žiedus ir popieriaus (ne krepinio, o paprasto 160 gramų popieriaus) pasidaryti ir į vidurį įdėti saldainį

user posted image
user posted image
Atsakyti