Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 11 tema

QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 05 18, 13:18)
o galiu paklaust, ka vyrai sako gave toki? nemano, kad cia moteriskaites "isprotejo"?smile.gif bandau isivaizduot saviskio reakcija. nenoriu likt nesuprasta:)

Cia as manau isvis priklauso kaip MB reaguoja i ta uzsiemima. Maniskis to nevertina, tai jam niekad nieko panasaus nedaryciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 05 18, 13:18)
o galiu paklaust, ka vyrai sako gave toki? nemano, kad cia moteriskaites "isprotejo"?smile.gif bandau isivaizduot saviskio reakcija. nenoriu likt nesuprasta:)

Na gavusiųjų reakcijos tikrai stulbinančio, džiaugiasi, pasideda matomiausioje vietoje, jau nekalbant, kad visiems šaudyklos draugams neša parodyti smile.gif bet tikriausiai čia ir priklauso nuo bendro požiūrio į tokius dalykėlius rolleyes.gif
Atsakyti
Šios be saldainių, bet bus raffaelo saldainių dėžutė šalia, o kitas darysiu su saldainių viduriukais

Rožės mokytojoms

user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=zaliaake25,2012 05 20, 21:37]
Šios be saldainių, bet bus raffaelo saldainių dėžutė šalia, o kitas darysiu su saldainių viduriukais

Kaip grazu, kaip tikros. Ar as klystu ar jos is tampomo popieriaus padarytos? O gal is tikruju tikros?smile.gif))
Atsakyti
[quote=akmenukas2012,2012 05 21, 09:49]
[quote=zaliaake25,2012 05 20, 21:37]

Kaip grazu, kaip tikros. Ar as klystu ar jos is tampomo popieriaus padarytos? O gal is tikruju tikros?smile.gif))
[/quote]

Aciu, jos is floristinio krepinio popieriaus padarytos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 05 20, 22:37)
Rožės mokytojoms


o kaip tokias rozytes pasidaryt? gal video kokia turit panasiu


kaip tokia pasidaryt gele, kaip suprantu reikia cia ant vielos aptraukti tampoma popieriu, bet man plysta, graziai nesigauna doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 05 27, 09:01)
o kaip tokias rozytes pasidaryt? gal video kokia turit panasiu
kaip tokia pasidaryt gele, kaip suprantu reikia cia ant vielos aptraukti tampoma popieriu, bet man plysta, graziai nesigauna doh.gif
user posted image


man tai atrodo, kad tie krastai daromi specialiu aparatu.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Ieskau auksarankes, kuri galetu sukurti koki grazu laiva jubiliejaus proga... Gal kuri padesite, parasykit i az. 4u.gif Vilnius smile.gif
Atsakyti
Na čia be Ducky jau visai tylu ramu,net liūdna verysad.gif
Pagyvinsiu bent jau temute su savo kukliais darbeliais 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 06 04, 18:45)
Na čia be Ducky jau visai tylu ramu,net liūdna  verysad.gif
Pagyvinsiu bent jau temute su savo kukliais darbeliais  4u.gif

dviratis ir mašina thumbup.gif
Atsakyti
labai gražu, o ypač mašinyte smile.gif
Atsakyti
Man kompozicija su buteliu patiko.
O via mano darbelis buhalterei
user posted image
Atsakyti