Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(ad23 @ 2011 12 16, 14:02)
Tai dabar visai baisiai nusivyliau jei jau netinka toki brangi pudra, na sake, kad ji viena geriausiu tai ka dabar daryt... Kazkaip nemalonu eit vis prasinet meginuku, o pirkti baisu...



Kad brangi pudra, tai dar nieko nereiskia.. vis tiek gali netikt 4u.gif reikia surast kokia tekstura tinka ir .tt pvz man daugiau kremines, skirtos sausai odai tinka.. pvz turiu Clinique even better, ji daug sunkesne uz Chanel vitalumiere, kaip ir atrodo turetu sausint ir t.t net gi neskirta ji super sausai odai, bet ant odos gula graziau, nei Chanel vitalumiere, kuri yra zymiai skystesne, ir jei yra papleiskanojimu man ji isryskina.. nors ir dreeeeeeegna ziauriai, seip nesausina, bet tas jos skystumas kai pasausejus oda man maziau tinka.. nzn ar as cia aiskiai labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 17:32)
Kad brangi pudra, tai dar nieko nereiskia.. vis tiek gali netikt  4u.gif***

pvz turiu Clinique even better, ji daug sunkesne uz Chanel vitalumiere, kaip ir atrodo turetu sausint ir t.t net gi neskirta ji super sausai odai, bet ant odos gula graziau, nei Chanel vitalumiere,

Tikrai taip drinks_cheers.gif

Jau įsigijai? patiko Even Better? smile.gif Chanel nebandžius, bet nė nenumaniau, kad ji tokia lengva, jei sakai kad DAUG lengvesnė už Clinique..

Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 12 16, 20:01)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif
Jau įsigijai? patiko Even Better?  smile.gif  Chanel nebandžius, bet nė nenumaniau, kad ji tokia lengva, jei sakai kad DAUG lengvesnė už Clinique..



nu zinok tikrai Vitalumiere daug lengvesne uz EB smile.gif bent man... ir ant veido atrodo lengviau.. ne EB nepirkau, turiu meginuka labai nemaza toki induka, tai uzeks man ilgam biggrin.gif bandysiu maisyt EB ir Supermoisture (ir jos dideli meginuka turiu), kuri yra daug sviesesne pagal spalva, gal tada spalva labiau tiks..
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 12 15, 00:50)

QUOTE(amber123 @ 2011 12 15, 10:46)

QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 15, 11:51)

Ačiū merginos, kad pasidalinot patirtimi 4u.gif
Susirašiau sąrašėlį ir reiks "pracheckint" visas šitas pudrytes, gal pavyks ką nors prisitaikyti sau.
Dabar naudoju Maybelline Dream Creamy foundation tai iš pradžių lyg ir patiko palyginus su Loreal True match, bet dabar pasižiūriu ji man kažkaip dirbtinai atrodo. Toks vaizdas, kad ant veido kažkokios geltonos košės pritepta, o tarpais iš po jos prasišviečia raudonis ir odos pasausėjimai. O kartu dar ir blizga ir kažkokia nelabai patvari atrodo (toks jausmas kad tuoj nusitrins). Čia aišku, man taip atrodo žiūrint į save iš arti, gal aplinkiniams iš truputį tolesnio atstumo nei prie nosies prikištas veidrodėlis vaizdas ir nėra toks prastas lotuliukas.gif Na bet kadangi kosmetika toks dalykas skirtas pasitikėjimo savimi kėlimui, o ne žlugdymui, tai norėtųsi kuo geresnio vaizdo ir kartu iš šalies žiūrint kaip įmanoma natūraliau atrodančio wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 16, 18:24)
Mano irgi tokia oda buvo, pudros atrodydavo tai baisiai ne tas žodis ant tokios odos doh.gif Dar naudojau mineralinę, tai išausinau dar labiau... Vis tepliodavau ją sausai odai skirtais kremais, o poveikio jokio. Galiausiai, padedama kosmetologės pakeičiau veudo priežiūrą ir oda nei sausa, nei šerpetoja. Sakyčiau netgi mišri į riebumą.

as pastaruoju metu nenaudoju jokios, nes auginu maziuke, ai vaikstau nesidazius, bet jau reikia kazka susirast, tai nusprendziau pradet paieskas biggrin.gif
einu brukstelsiu wink.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 12 16, 18:32)
Kad brangi pudra, tai dar nieko nereiskia.. vis tiek gali netikt  4u.gif reikia surast kokia tekstura tinka ir .tt pvz man daugiau kremines, skirtos sausai odai tinka.. pvz turiu Clinique even better, ji daug sunkesne uz Chanel vitalumiere, kaip ir atrodo turetu sausint ir t.t net gi neskirta ji super sausai odai, bet ant odos gula graziau, nei Chanel vitalumiere, kuri yra zymiai skystesne, ir jei yra papleiskanojimu man ji isryskina.. nors ir dreeeeeeegna ziauriai, seip nesausina, bet tas jos skystumas kai pasausejus oda man maziau tinka.. nzn ar as cia aiskiai labai  biggrin.gif

dekui, turesiu omeny. Cia visas mokslas kaip issirinkti pudra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2011 12 17, 13:02)
dekui, turesiu omeny. Cia visas mokslas kaip issirinkti pudra biggrin.gif



Taip, o ka jus galvojat.. zmones ne viena men iesko, kol randa idealia, kuri atitiktu ju poreikius smile.gif
Atsakyti
as neseniai isbandziau Chanel Pro lumiere ir galiu pasakyti,pudra tiesiog fantastiska wub.gif tai ko siuo metu ieskojau wub.gif ir gaila kad jau nebegaminama bus..oda mano siuo metu normai i sausuma,tai pudra gula tiesiog tobulai,oda tokia sveika ,"tikra" atrodo,nenutinkuota biggrin.gif vienu zodziu labai labai patiko wub.gif gal kas ka panasaus radot prekyboj?
Atsakyti
Gal kas nors bandėt Revlon Photoready? Colorstay visai patiko, įdomu, kaip ši g.gif Ji lyg spindesio turi, turėtų būti gražu
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2011 12 17, 20:29)
Gal kas nors bandėt Revlon Photoready?

Bandėm smile.gif Visai nieko gero, greitai išlenda blizgesys, pudra išryškina menkiausius pasausėjimus ir šiaip nelabai gražiai pasidengia 4u.gif Ji turi smulkių blizgučių, bet užtepus ant veido jų nesimato.
Maskuoja lengvai/vidutiniškai.
Atsakyti
Panele Rože, 4u.gif Iš ko dar galėčiau rinktis, kad būtų spindesio ir maskuotų?
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2011 12 17, 22:25)
Panele Rože,  4u.gif Iš ko dar galėčiau rinktis, kad būtų spindesio ir maskuotų?

o man visai patiko photoready, ji lsabai lengva ir issilaikydavo man normaliai 4u.gif
zinok dabar turiu revlon ta naujaja (ja jau aprasiau revlon temoj ir sitoj temoj), ji taip pat labai legva tokia dienine ir ji nera matine perdaug,issilaike siandien visa diena, blizgesiukas lengvas islindo jau gerokai popiet, ji labai man panasi i HM, bet revlon net labiau patinka , HM kazkaip man prisilietus biski nueidavo nuo veido doh.gif
Atsakyti
Merginos, atleiskit uz trigrasio kisima nevisai i tema, bet gal pasakytumete, ar Kristianoje duoda pudru meginuku? ax.gif
Atsakyti