Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(Erikute1 @ 2011 12 21, 10:02)
Merginos, atleiskit uz trigrasio kisima nevisai i tema, bet gal pasakytumete, ar Kristianoje duoda pudru meginuku? ax.gif


Man nedave ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Nesenai nusipirkau sia:
user posted image

Ir visiskai ji man nepatinka, dengia kaip spaklius doh.gif toks mimo veidas pasidaro ( ir nesvarbu ar daug ar nedaug jos dedi)...
Ieskau ieskau, kad naturaliai dengtu niu ir kazkaip nesiseka man, visas nusiperku tokias matines, na, kur labai jau matosi doh.gif gal ka patartumet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 12 21, 10:02)
Merginos, atleiskit uz trigrasio kisima nevisai i tema, bet gal pasakytumete, ar Kristianoje duoda pudru meginuku? ax.gif

Duoda douglas'e. Jei neduoda, tai paprasau,kad idetu tai,ka noriu isbandyt.
O nesenai mane sarma nustebino su meginukais pudros Clinique
Atsakyti
As naudoju Chanel vitalumiere, esu lb patenkinta sita pudryte, lb graziai dengia, veidas atrodo labiai naturaliai, skaistus ir svytintis. Tik su ja yra viena beda ji lb trumpai issilaiko, po keletos valandu atrodo kaip buciau ne nesitepus pudros. doh.gif Gal kas dar susidure su tokia problemele? Buvau Douglas ir man parekomendavo pabandyti Kanebo Fliud Finish. Ar teko, kuriai pabandyt?
Atsakyti
QUOTE(nifnifas @ 2011 12 21, 13:14)
As naudoju Chanel vitalumiere, esu lb patenkinta sita pudryte, lb graziai dengia, veidas atrodo labiai naturaliai, skaistus ir svytintis. Tik su ja yra viena beda ji lb trumpai issilaiko, po keletos valandu atrodo kaip buciau ne nesitepus pudros. doh.gif  Gal kas dar susidure su tokia problemele? Buvau Douglas ir man parekomendavo pabandyti Kanebo Fliud Finish. Ar teko, kuriai pabandyt?


Kanebo fluid finish velvet pabandykit mirksiukas.gif Tik jei riebi oda, ji irgi ilgai nelaikys. Bet kai pasitepu iš karto - atrodo fantastiškai wub.gif
Atsakyti
prireike ir man patarimo 4u.gif buvau nusiteikusi isigyti Dior -Nude, is komentaru susidariau nuomone,kad ji butent toji isvajotoji pudryte kuriso noriu,Noriu sskaistaus gaivaus veiduko,bet kad neriebintu ir neblizgetu kaip riebalais isteptas.Mano oda yra misri,tarkim chanel vitalumiere man labai netiko, veidas kaip aliejum isteptas buvo,su kai kuriom islenda net kai kur pasausejimai. Na ka pradzioje rekomendavo rinktis is naujosios chanel pudrytes kuri ir matizuoja ir tuo paciu skaistumo teikia-misriai odai, bet nepatiko dengimasis,kazkaip poras negraziai padenge man,kita puse meginau su dior naujaja forever irgi kazko man nepatiko,na ir galu gale isejau uzsitepusi dior nude,ir tiesa sakant tikejausi kazko geresnio,nors mano pacios odyte yra gan grazi,bet man sioje pudroje kazko pritruko,gal as jos mazai uzsitepiau,na bet nepasakyciau kad veidukas atrodytu labai pailsejes,labai naturaliai ji atrodo nesimato bet man kazko truksta,noretusi gal siek tiek daugiau kazko ar maskavimo ar skaistumo nzn. Pradejau abejoti ar verta man ja isigyti. Gal butu dar kokiu patarimu is ko rinktis. beja apziurinejau ir pigesniu firmu pudrytes ty artdeco rich treitment,kazkaip taip vadinasi ir beyu abi aprasomos kaip pudros su sviesa atspindinciomis dalelemis,gal butu kurios pasidalintu patirtimi,dar uzmeciau aki i max factor -second skin. Zdz nebezinau is ko rinktis,gal patarsit ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 12 21, 14:12)
Duoda douglas'e. Jei neduoda, tai paprasau,kad idetu tai,ka noriu isbandyt.
O nesenai mane sarma nustebino su meginukais pudros Clinique

Douglase man niekada nėra davę ir net nenupila niekada... schmoll.gif

O kurioj čia Sarmoj gavai?
Atsakyti
QUOTE(Twinklyte @ 2011 12 21, 16:13)
prireike ir man patarimo  4u.gif  buvau nusiteikusi isigyti Dior -Nude, is komentaru susidariau nuomone,kad ji butent toji isvajotoji pudryte kuriso noriu,Noriu sskaistaus gaivaus veiduko,bet kad neriebintu ir neblizgetu kaip riebalais isteptas.Mano oda yra misri,tarkim chanel vitalumiere man labai netiko, veidas kaip aliejum isteptas buvo,su kai kuriom islenda net kai kur pasausejimai. Na ka pradzioje rekomendavo rinktis is naujosios chanel pudrytes kuri ir matizuoja ir tuo paciu skaistumo teikia-misriai odai, bet nepatiko dengimasis,kazkaip poras negraziai padenge man,kita puse meginau su dior naujaja forever irgi kazko man nepatiko,na ir galu gale isejau uzsitepusi dior nude,ir tiesa sakant tikejausi kazko geresnio,nors mano pacios odyte yra gan grazi,bet man sioje pudroje kazko pritruko,gal as jos mazai uzsitepiau,na bet nepasakyciau kad veidukas atrodytu labai pailsejes,labai naturaliai ji atrodo nesimato bet man kazko truksta,noretusi gal siek tiek daugiau kazko ar maskavimo ar skaistumo nzn.  Pradejau abejoti ar verta man ja isigyti. Gal butu dar kokiu patarimu is ko rinktis. beja apziurinejau ir pigesniu firmu pudrytes ty artdeco rich treitment,kazkaip taip vadinasi ir beyu abi aprasomos kaip pudros su sviesa atspindinciomis dalelemis,gal butu kurios pasidalintu patirtimi,dar uzmeciau aki i max factor -second skin. Zdz nebezinau is ko rinktis,gal patarsit ka smile.gif

Man uz Dior Nude labiau patinka Guerlain Parure Extreme, sveikai svytintis veidukas, neblogai blizgesi sulaiko mirksiukas.gif Jau kelinta buteliuka naudoju ir vis prie jos griztu smile.gif
Atsakyti
As nesuprantu kodel ta Kanebo fluid finish Douglase nuolat prastumineja ivairios odos savininkem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 21, 20:05)
Douglase man niekada nėra davę ir net nenupila niekada... schmoll.gif


Kaip keista g.gif kuriam douglase taip?
Panoramoj man visada nupildavo, ir ne vienos rusies pudru, jei paprasydavau.
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 12 22, 12:17)
Kaip keista g.gif  kuriam douglase taip?
Panoramoj man visada nupildavo, ir ne vienos rusies pudru, jei paprasydavau.

Oze ir Akropolyje Vilniuje.

Paskutinį kartą kai buvau Oze, tai sakė, kad pila tik į Douglaso indukus, nes aš turėjau savo. Tai sakau ok, pilam į jūsų, tai konsultantė vyniojo, vyniojo ką pasakyti, kol galiausiai pasakė, kad testeriuose nieko neliks jei ji nupils, tad ji negalinti to padaryti. Spjoviau ir išėjau - reikės nuvažiuoti kurią dieną iš ryto, pasidažyti tenai ir pavaikščioti visą dieną žiūrint kaip pudra elgiasi arba važiuoti į Panoramą. O Panoramoj visos ir visada duoda?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 12 22, 17:17)
Oze ir Akropolyje Vilniuje.

Paskutinį kartą kai buvau Oze, tai sakė, kad pila tik į Douglaso indukus, nes aš turėjau savo. Tai sakau ok, pilam į jūsų, tai konsultantė vyniojo, vyniojo ką pasakyti, kol galiausiai pasakė, kad testeriuose nieko neliks jei ji nupils, tad ji negalinti to padaryti. Spjoviau ir išėjau - reikės nuvažiuoti kurią dieną iš ryto, pasidažyti tenai ir pavaikščioti visą dieną žiūrint kaip pudra elgiasi arba važiuoti į Panoramą. O Panoramoj visos ir visada duoda?


Man yra ipyle Panoramoj, Europoj, Akropolyje. Ne karto neatsisake.
Atsakyti