Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(rosea @ 2012 02 13, 22:15)
as tai noriu pagirti revlon colorstay pudra, na, tobula wub.gif pasidazius 8 00 ryte, oda iki dabar atrodo puikiai, lyg nesenai nupudruota. 4u.gif
tikrai rekomenduoju. beje, pastebejimas, mano oda riebi, bet naudoju normaliai-sausai odai, ir viskas puiku, jokio blizgejimo thumbup.gif


kokį atspalvį turit?
Atsakyti
Jau nzn ka daryti verysad.gif niekaip negaliu išsirinkti kreminės pudros. mano oda mišri, paberia, skruostai sausi. jau išbandžiau tikriausiai beveik visas pudras, ir visos pradeda blizgėti jau po valandos ar dvieju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2012 02 13, 21:15)
as tai noriu pagirti revlon colorstay pudra, na, tobula wub.gif pasidazius 8 00 ryte, oda iki dabar atrodo puikiai, lyg nesenai nupudruota. 4u.gif
tikrai rekomenduoju. beje, pastebejimas, mano oda riebi, bet naudoju normaliai-sausai odai, ir viskas puiku, jokio blizgejimo thumbup.gif


Gal galit palygint su Healthy Mix, jei esat naudojusi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2012 02 13, 21:15)
as tai noriu pagirti revlon colorstay pudra, na, tobula wub.gif pasidazius 8 00 ryte, oda iki dabar atrodo puikiai, lyg nesenai nupudruota. 4u.gif
tikrai rekomenduoju. beje, pastebejimas, mano oda riebi, bet naudoju normaliai-sausai odai, ir viskas puiku, jokio blizgejimo thumbup.gif

Man irgi labai patiko ši pudra 4u.gif , nors klausė ne manęs, bet atsakysiu blush2.gif man ji už Healthy Mix daug daug labiau patiko. Pastaroji labai prastai maskuoja, o laiko tik kokias dvi valandas. Revlon tikrai geresnis pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 02 14, 09:47)
jau išbandžiau tikriausiai beveik visas pudras

kokias?
Atsakyti
gal galit daugiau pakomentuot MUFE HD pudryte? smile.gif Beja kokios pudrytes geriausiai atrodo nuotraukose ir kokios geriausios is ilgai isliekanciu pudryciu. Reikalavimas mano kaip visada-skaistus gaivus,sviezias veidukas, kad neisryskintu pasausejimu kuriu realiai nesimato na ir kad nebutu riebaus blizgejimo, na ir kad nenuplauktu ji man, kad ilgai laikytu biggrin.gif zdz vis dar ieskau idealiosios,kuria uzsitepciau ir pati sau grazi atrodyciau,kaip paislejus ir tt.ypac Mano einamiausia Revlon Photo ready, bet siuo metu oda pasausejusi ir kazkaip net si pudryte nelabai kaip atrodo ant veido.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 14, 13:38)



Clinique anti blemish,superbalance. Dior forever, nude., mufe, Guerlain lingerie, clarins, chanel . Snd parduotuvej uzsitepiau parure extreme, taip pabreze visus serpetojimus ir blizget pradejo po 2 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 14 vasario 2012 - 17:48
QUOTE(style18 @ 2012 02 14, 10:47)
Jau nzn ka daryti verysad.gif niekaip negaliu išsirinkti kreminės pudros. mano oda mišri, paberia, skruostai sausi. jau išbandžiau tikriausiai beveik visas pudras, ir visos pradeda blizgėti jau po valandos ar dvieju verysad.gif

pirmiausia,manyciau, reiketu veido odele sutvarkyti,atsirinkti reikalingas priemones,pradedant nuo prausiklio,taip pat nepamirsti papildomu priemoniu odai priziureti,viska sutvarkius eit prie pudros paiesku,atsizvelgti i savo amziu,nuspresti kokio maskavimo reikia ar norite,pasikonsultuoti su konsultante salone ir pabandyti keleta variantu,nes,jei bandysit visas is eiles,kaip dabar matau,tai tikrai nieko neissirinksit,nes besiblaskant ir einant per visas,beje,gana skirtingas,visai pasimesit
Atsakyti
Galbūt būtų atsiliepimų apie Isadora High Performance ?

user posted image
Atsakyti
user posted image
gal jau yra bandziusiu ?
Is aprasymo ,atrodo ,jog ji neleidzia isslysti blizgesiui, bet tuo paciu drekina, atrodo naturaliai. Labiausiai tinka misriai odai

http://int.clarins.c...cgid=ever-matte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 14 vasario 2012 - 19:18
QUOTE(mars @ 2012 02 14, 09:15)
kokį atspalvį turit?

Atspalvis nude, labai naturalus, gerai prisitaiko prie veido, ir pamaskuoja gerai raudonus zandus:)
Papildyta:
QUOTE(Mintee @ 2012 02 14, 11:32)
Gal galit palygint su Healthy Mix, jei esat naudojusi?  4u.gif

Galiu, panaudojus healthy mix man po keliu valandu oda blizgejo, pudra nuplaukdavo doh.gif o su sita vel po 12 val oda puiki, jokio blizgesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 02 14, 19:13)
pirmiausia,manyciau, reiketu veido odele sutvarkyti,atsirinkti reikalingas priemones,pradedant nuo prausiklio,taip pat nepamirsti papildomu priemoniu odai priziureti,viska sutvarkius eit prie pudros paiesku,atsizvelgti i savo amziu,nuspresti kokio maskavimo reikia ar norite,pasikonsultuoti su konsultante salone ir pabandyti keleta variantu,nes,jei bandysit visas is eiles,kaip dabar matau,tai tikrai nieko neissirinksit,nes besiblaskant ir einant per visas,beje,gana skirtingas,visai pasimesit



veido prausiklis man odos nesausina, darau pilinga kas savaite,drekinancia kauke,kremai atrodo irgi tinka. unsure.gif pagal tekstura labiausiai patiko guerlain lingerie, bet su ja atrodau po 1val. kaip aliejumi istepta. 4u.gif
Atsakyti