Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(rosea @ 2012 02 14, 20:43)
Atspalvis nude, labai naturalus, gerai prisitaiko prie veido, ir pamaskuoja gerai raudonus zandus:)
Papildyta:

Galiu,  panaudojus healthy mix man po keliu valandu oda blizgejo, pudra nuplaukdavo doh.gif  o su sita vel po 12 val oda puiki, jokio blizgesio 4u.gif


o revlon turite sausai odai , ar normaliai /riebiai? 4u.gif
koki numeri naudojat HM?
Atsakyti
Siandien isigyjau Revlon PhotoReady, 004 spalvyte visgi nusprendziau imti, ji man siek tiek tamsoka siuo metu, bet zadu pradeti naudoti savaiminio idegio krema veidui, tai manau tuomet tiks. Arba pamaisysiu su zymiai sviesesniu atspalviu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 02 14, 23:59)
o revlon turite sausai odai , ar normaliai /riebiai?  4u.gif
koki numeri naudojat HM?

sausai/normaliai, nors mano oda riebi tongue.gif HM 52 buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2012 02 15, 00:00)
sausai/normaliai, nors mano oda riebi tongue.gif  HM 52 buvo 4u.gif


ačiū labai. dabar bus myslė kur ją gauti doh.gif biggrin.gif aš irgi 52 HM naudoju ax.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Gal galit patarti, is kur geriau siustis Revlon Colorstay? Ebay maciau pigiausiai gaunasi ~60lt. Gal dar kur pigiau galima rasti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ViShy @ 2012 02 14, 23:09)


Ojei kokia sviesi ta Baff doh.gif As kaip tik ja galvojau pirkti. Nude simta kartu graziau atrodo. Bet mano oda labai sviesi, tai jauciu vistik reikes likti prie Buff...
Atsakyti
Na dabar ir man colorstay prireike biggrin.gif tokiu geru atsiliepimu paskaicius, nes ieskau tokios rimtesnes, nekasdienai, vis uz akiu uzkliudavo ,kad youtube ji populiari. Is kur ja perkat ? ebay? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 02 15, 00:20)
Na dabar ir man colorstay prireike biggrin.gif  tokiu geru atsiliepimu paskaicius, nes ieskau tokios rimtesnes, nekasdienai, vis uz akiu uzkliudavo ,kad youtube ji populiari. Is kur ja perkat ? ebay?  smile.gif


reik koperuotis lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 02 14, 23:20)
Na dabar ir man colorstay prireike biggrin.gif  tokiu geru atsiliepimu paskaicius, nes ieskau tokios rimtesnes, nekasdienai, vis uz akiu uzkliudavo ,kad youtube ji populiari. Is kur ja perkat ? ebay?  smile.gif



Perku per tarpininke, gaunasi kazkur 40 Lt.
Atsakyti
As perku parduotuvei, gyvenu ne LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 02 14, 23:26)
Perku per tarpininke, gaunasi kazkur 40 Lt.


O, tai zymiai geresne kaina. Per kokia tarpininke? bigsmile.gif

QUOTE(ViShy @ 2012 02 14, 23:30)
As perku parduotuvei, gyvenu ne LT  smile.gif


Jum gerai.. Cia tai arba nera geru dalyku, arba kaina kosmosas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2012 02 14, 23:33)
O, tai zymiai geresne kaina. Per kokia tarpininke?  bigsmile.gif
Jum gerai.. Cia tai arba nera geru dalyku, arba kaina kosmosas.  doh.gif


Meistro Margarita
Atsakyti