Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(Ameera @ 2012 02 16, 11:25)
Pirmoji mišriai/riebiai odai, antroji normaliai/sausau. Ant buteliukų parašyta wink.gif


Nea schmoll.gif As ne ta norejau pasakyti. Gal nepastebejau ir ne taip nuotraukas idejau. Abeju rusiu yra ir sausai ir riebiai odai. As pvz nusipirkau tokia kaip antroj nuotraukoj, tik skirta misriai/riebiai odai. Cia odos tipas ne prie ko. Del to ir nesuprantu kuo jos skiriasi, ir as isvis skiriasi, nes ant buteliuku uzrasai tai skiriasi. g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaika: 16 vasario 2012 - 11:44
QUOTE(lauryna @ 2012 02 15, 08:10)
As tai perku is www.drugstore.com, paskui uzsakyma siunciu tarpininkei.

Ar taip atrodanti buteliuka pirkote?
http://www.drugstore...evlon ColorStay
Visos kalbate tik apie sviesius atspalvius, man reikia vidutinio tamsumo, is internetines paletes labai sunku issirinkti g.gif
Atsakyti
Mergaites, atsiprasau, jei pasikartosiu su klausimu... blush2.gif Bet gal kuri dar nepatingetu pakartot - kuom skiriasi HM ir HM serum? Tas serum, kaip suprantu, yra dar lengvesnis, sausesnei odai?

Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 16, 14:25)
Mergaites, atsiprasau, jei pasikartosiu su klausimu...  blush2.gif Bet gal kuri dar nepatingetu pakartot - kuom skiriasi HM ir HM serum? Tas serum, kaip suprantu, yra dar lengvesnis, sausesnei odai?

Serum mažiau maskuoja ir kiek labiau švyti.
Internete daug palyginimų, pvz:
http://misslaurenali...s-bourjois.html
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 16, 14:25)
Ar taip atrodanti buteliuka pirkote?
http://www.drugstore...evlon ColorStay
Visos kalbate tik apie sviesius atspalvius, man reikia vidutinio tamsumo, is internetines paletes labai sunku issirinkti g.gif



Jo, toks buteliukas. As atspalvi issirinkau ziuredama youtubeje filmukus. lotuliukas.gif
Atsakyti
Butu super, jei ColorStay buteliuka padarytu su dozatorium bigsmile.gif
Atsakyti
Bet tikrai jos yra dvieju skirtingu buteliuku, kaip keista g.gif Be dozatoriaus tikrai ziauriai nepatogu doh.gif Kai eina i pabaiga labai sunku iskrapstyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 16, 17:24)
Bet tikrai jos yra dvieju skirtingu buteliuku, kaip keista g.gif Be dozatoriaus tikrai ziauriai nepatogu doh.gif Kai eina i pabaiga labai sunku iskrapstyti biggrin.gif


Pas mane dar beveik pilnas buteliukas, tai dar nieko, bet vistiek su dozatorium zymiai patogiau. Tai tik vienintelis minuselis pas sia pudra, buteliukas be dozatoriaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 02 16, 18:20)
Jo, toks buteliukas. As atspalvi issirinkau ziuredama youtubeje filmukus. lotuliukas.gif

o jum sita pudra nesioksiduoja ant odos po kurio laiko ? Nes youtubej ziurejau video ir viena mergina sake, kad po kurio laiko patamseja pudra, todel naudoja is pirmo zvilgsnio per sviesu tona, del oksidacijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 16 vasario 2012 - 17:33
QUOTE(Feline @ 2012 02 16, 17:32)
o jum sita pudra nesioksiduoja ant odos po kurio laiko ? Nes youtubej ziurejau video ir viena mergina sake, kad po kurio laiko patamseja pudra, todel naudoja is pirmo zvilgsnio per sviesu tona, del oksidacijos  g.gif



Tikrai to nepastebejau. Is pradziu turejau sviesiausia ivory atspalvi, bet buvo per sviesi. Dabar antra butelaiti buff naudoju, manau tikrai neprasoviau su atspalviu.
Dar didelis pliusas, kad ji poru nekemsa kaip dauguma pudru.
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 02 15, 22:18)

Aciu, Tulpelyte, uz atsakyma  4u.gif paziurejau shell swatchu, tai gana sviesi pasirode ,sviesesnes tikrai nereiktu manau .Na aisku, dar ir ta sviesuma visi skirtingai supranta  biggrin.gif as labai sviesia oda isivaizduoju taip 1  2

Shell tikrai sviesi, as pati ji turejau tai man labai grazi spalva, tokia svisiaodem kaip tik smile.gif jokio rozinio, orandzinio tono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2012 02 16, 17:57)
Shell tikrai sviesi, as pati ji turejau tai man labai grazi spalva, tokia svisiaodem kaip tik smile.gif jokio rozinio, orandzinio tono  ax.gif



O kokio tpo jus sviesiaode ? Mano oda tokio atspalvio:
user posted image
Atsakyti