Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros, diskutuojam toliau...

QUOTE(Tulpelyte @ 2012 02 15, 18:34)
Nezinau net ka ir daryti. Pasiemiau megineliu pabandymui colorstay dry skin ir photoready. Labiau patiko photoready, veidas toks skaistus, grazus atrodo, jau tikrai ruosiaus pirkti, bet vel minusas, pries saule man matosi tie pavieniai blziguciai kurie nei viens nei devyni atrodo  doh.gif  kazkaip man tas joje ir nepatinka  g.gif  dabar vel mastau pirkti ar ne. Colorstay irgi gera, bet nervina kad nera dozatoriaus, labai man sunku taip jau naudoti (esu jau turejus, tik oily versija)  rolleyes.gif  As ne LT, tai visadar noriu isbandyti Bourjois naujaja, bet jos cia ner  verysad.gif


O as kaip tik bandziau siandien ta naujaja Bourjois, Flower berods... Tokia - ohoho... Tikras spaklius... Ant rankos dedi, tai iskart net jokiu raukslyciu po ja nesimato, po to jau matyt isigeria, siek tiek kitaip atrodo. Prisitepliojau dar ir veida, namie atidziau pazvelgiau. Na, nelabai patiko, matosi, kad veidas su pudra. Bet jei kam reikia didesnio maskavimo, gal ir patiktu...
Ir dar, nelabai patiko man tos Bourjois spalvos. Vanilla atrodo toks malonus, sviesus bezhas, o uzsitepi - ir man pasirode per daug rozine...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 15 vasario 2012 - 17:51
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 15, 18:49)
O as kaip tik bandziau siandien ta naujaja Bourjois, Flower berods... Tokia - ohoho... Tikras spaklius... Ant rankos dedi, tai iskart net jokiu raukslyciu po ja nesimato, po to jau matyt isigeria, siek tiek kitaip atrodo. Prisitepliojau dar ir veida, namie atidziau pazvelgiau. Na, nelabai patiko, matosi, kad veidas su pudra. Bet jei kam reikia didesnio maskavimo, gal ir patiktu...
Ir dar, nelabai patiko man tos Bourjois spalvos. Vanilla atrodo toks malonus, sviesus bezhas, o uzsitepi - ir man pasirode per daug rozine...

Kazkaip taip ir maniau, kad panasi ji ir bus... ISisvaizduoju, kad su ja veidas gaivus nearodys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2012 02 15, 18:34)


jeigu jus gyvai tas pudras macius, tai koks colorstay ir photoready atspalvis atitiktu healthy mix 51 ? smile.gif
Atsakyti
Kažin Guerlain Gold tiktų mišriai į sausumą odai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 15 vasario 2012 - 19:10
QUOTE(Feline @ 2012 02 15, 19:50)
jeigu jus gyvai tas pudras macius, tai koks colorstay ir photoready atspalvis atitiktu healthy mix 51 ?  smile.gif

O buna HM 51? blink.gif Na, kiek siandien ziurinejau, ir Flower, ir HM tik 52 buvo, Vanilla - is sviesiausiu... Buna Lietuvoj to sviesesnio?
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 02 15, 19:50)
jeigu jus gyvai tas pudras macius, tai koks colorstay ir photoready atspalvis atitiktu healthy mix 51 ?  smile.gif

Pati turiu Shell - Photoready, Buff - Colorstay. Man 51 numeriukas HM kaip ir tinka, bet veidas negyvas atrodo, lyg ir truksta kazkokio gyvumo, spalvos veidukui. Tai man sios revlon spalvos to negyvumo nesiteike. Jei esate tikrai sviesi imkit Vanilla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 02 15, 20:54)
O buna HM 51?  blink.gif  Na, kiek siandien ziurinejau, ir Flower, ir HM tik 52 buvo, Vanilla - is sviesiausiu... Buna Lietuvoj to sviesesnio?

aha, Healthy mix tai tikrai buna Lietuvoj, flower perfection man atrodo ne.
Na siaip nera mano oda visai porcelianine balta, nors ir pati sviesiausia atspalvi naudoju. 52 naudojau praita ziema, nors ir buvo siek tiek tamsesnis, bet jis gerai prisitaiko, del to ir vasara ji naudot galejau , o 51 mazai kuom skirasi, vos sviesesnis
Papildyta:
Aciu, Tulpelyte, uz atsakyma 4u.gif paziurejau shell swatchu, tai gana sviesi pasirode ,sviesesnes tikrai nereiktu manau .Na aisku, dar ir ta sviesuma visi skirtingai supranta biggrin.gif as labai sviesia oda isivaizduoju taip 1 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 15 vasario 2012 - 21:18
QUOTE(Feline @ 2012 02 15, 21:18)
Na aisku, dar ir ta sviesuma visi skirtingai supranta  biggrin.gif as labai sviesia oda isivaizduoju taip 1  2


Vava, as kai nusipirkau W1 True Match is Amerikes (nes LT nera net tokiu sviesiu), tai tada ir supratau, ka reiskia tikrai sviesi oda biggrin.gif Isparduotuven nunesiau, idomu ar yra ant LT tokiu sviesiaodziu isvis g.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2012 02 15, 15:16)
na,jei viskas tiktu,taip nebutu,tiesiog tas riebaliukas taip neissiskirtu,jei jau viskas tinka ka naudojate,tuomet,reikia,pastoviai naudot kompaktine pudra arba tuos popierelius riebaliukui surinkti,aisku,kaip visada pasakysiu nematant odos sunku kazka konkreciai sakyti,gal nera ten taip baisu kaip sakote?



tiesiog padariau isvada, kad geriau atrodau be kremines pudros g.gif gal naudosiu tik kompaktine kuri gerai pamaskuoja unsure.gif o ta guerlain lingerie labiau tinkama kaip tik misriai odai?
jei ant kremines naudoju kompaktine, tai aisku tas blizgesys ilgiau neislenda. bet visvien mazoka 1val- ar 2 val. verysad.gif ryte patepu 9 val. jau 11 val. viskas plaukia. tada su kompaktine perbraukiu , dar valanda normaliai atrodau, bet po to jau nepadeda kompaktine unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 15 vasario 2012 - 21:56
Vakar is namu isejau i darba 7 h ir namo grizau 2 nakties. Colorstay pudra ant veido issilaike kuo puikiausiai tiek daug valandu. thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt kuo skiriasi sios revlon pudros? Cia gal ju leidimas senesnis/naujesnis ar cia is esmes skirtingos pudros?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pirmoji mišriai/riebiai odai, antroji normaliai/sausau. Ant buteliukų parašyta wink.gif
Atsakyti