Įkraunama...
Įkraunama...

Vardą išrinkau kol laukiausi,

Apklausa: Ar vaikui gimus jam davėte tą vardą, kurį išrinkote jo besilaukdamos? (437 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
sugalvoja buvome varda o jis visai netiko musu mažiukei blush2.gif
Atsakyti
visas 100 procentu sugalvojo varda besilaukdamos toki ir uzdejo, tai vat as viena is ju rolleyes.gif
Atsakyti
aš dar prieš tapdama nestuke.gif galvojau apie tą vardą. jis man buvo toks mielas, gražus. taip lipo prie širdies. Kai laukiausi, atmečiau visus kitus turėtus variantus. Žinojau, jei bus berniukas, bus Gailius. taip ir nutiko
Atsakyti
Budama nescia ne viena kart teko vartyti vardyna,bet jei man kuris vardas patikdavo nesutapdavo su vyro nuomone.Ir likus savaitei iki gimdymo vienas vardas patiko abiems Dominykas,ji ir isrinkome.Man sis vardas labai grazus,ir tikriausiai jei butu gimus mergaite butu buvus Dominyka. bigsmile.gif
Atsakyti
Kol laukiausi nelipo joks vardas, taigi vardelį išrinkom tik vaikučiui gimus smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi ir pirmąjį mėnesiuką gimusį vadinau vienu vardu. Bet paskui "prilipo" kitas.
Atsakyti
Mūsų mergina turi 2 vardus Elizabeth vardą mes su vyru buvom sugalvoję kai dar buvom nevedę, taip sutarėm, kad duosim tokį vardą. Kai pastojau dėl gresinčio gulėjau ligoninėje ir su manim palatoj gulėjo mergina, kuri turi dukrą su Meidos vardu, labai patiko ir nusprendžiau, kad reikės duoti savo dukrai tokį vardą jei turėsiu (dar tada nežinojau ko laukiuos). Kai sužinojom kad bus mergina, pasakiau kad bus Meida, o vyras priminė mūsų susitarimą dėl kito vardo, todėl teko duoti 2, nes nenusileidau ir ji dabar Meida Elizabeth. Tėvai durnina dėl 2 vardų, o sakiau, kai užaugs, norės ir pasinaikins kurį nors, kai gaus pasą.
Atsakyti
Tai jei pasirinks viena kuri nors, kai pasa gaus- tai cia bus tolygu vardo pakeitimui wink.gif
Atsakyti
Man visada įdomios istorijos apie vardų rinkimus smile.gif
Kai laukiausi pirmosios, jaučiau, kad bus mergytė, tai perverčiau krūvas vardynų, išsirašiau keletą labiausiai patikusių vardų, kartais į juos žvilgtelėdavau, ir vieną kokį išbraukdavau. Taip ir liko vienas - trumpas, skambus, atviras, labai dukrai tinkantis.
Kai laukiausi antrosios, labai norėjau, kad būtų dukrytė, ir vardą rinkau mergytei. Prisiminiau, kad studijose esu sutikusi merginą labai gražiu vardu, dar tada žadėjau taip dukrą pavadinti. Be to, vardas "su mintimi" biggrin.gif , dar ir todėl patiko.
Abu vardai dukroms labai tinka ir nei kiek nesigailiu dėl tokio pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 04 05, 13:13)
Man visada įdomios istorijos apie vardų rinkimus smile.gif
Kai laukiausi pirmosios, jaučiau, kad bus mergytė, tai perverčiau krūvas vardynų, išsirašiau keletą labiausiai patikusių vardų, kartais į juos žvilgtelėdavau, ir vieną kokį išbraukdavau. Taip ir liko vienas - trumpas, skambus, atviras, labai dukrai tinkantis.
Kai laukiausi antrosios, labai norėjau, kad būtų dukrytė, ir vardą rinkau mergytei. Prisiminiau, kad studijose esu sutikusi merginą labai gražiu vardu, dar tada žadėjau taip dukrą pavadinti. Be to, vardas "su mintimi" biggrin.gif , dar ir todėl patiko.
Abu vardai dukroms labai tinka ir nei kiek nesigailiu dėl tokio pasirinkimo.


O kokie dukryčių vardai, jei ne paslaptis? mirksiukas.gif
Atsakyti
Abu mano vaikai dar būdami pilvelyje jau turėjo vardus, ir kitokių vardų mes jiems neįsivaizduojame 4u.gif
Atsakyti
Vos tik sužinojus, kad laukiuosi iškart pradėjau galvot vardus. Tai berniukišką turėjau tik vieną vienintelį variantą (kuriuo dabar ir vadinu savo mažulį), o mergaitiškus net kelis, bet jų taip ir neprireikė biggrin.gif
Atsakyti