Įkraunama...
Įkraunama...

Vardą išrinkau kol laukiausi,

Apklausa: Ar vaikui gimus jam davėte tą vardą, kurį išrinkote jo besilaukdamos? (437 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
smile.gif
QUOTE(GIEDRŪNĖ @ 2006 03 31, 10:26)
sugalvoja buvome  varda o jis visai netiko musu mažiukei blush2.gif


vat ,vat ir mum taip buvo smile.gif ,sugalvojom kol dar pilvelyje leliukas buvo varda,o kaip gime visiskai tas vardas netiko schmoll.gif ,tai vel rinkom per naujo .Tai antroji mergyte musu buvo be vardo tris menesius ,kol atradom jai varda biggrin.gif .O pirmoji varda jau turejo vos tik kaip pamaciau ja ,nors visai ne toki koki buvau sugalvojusi nescia smile.gif
Atsakyti
Sūnaus vardas sugalvotas tada, kai dar net minčių apie nėštumą nebuvo.Jis brandintas pora metelių prieš užsimezgant mano zuikeliui.Tiesiog, net nebuvo ir kitų variantų doh.gif
Atsakyti
As niestumo metu isrinkau vardeli, bet vyrui nepatiko schmoll.gif Kai pagimdziau pasake, kad vardas bus tas kuri isrinkau bigsmile.gif nes labai kankinaus gimdydama ax.gif
Atsakyti
budama niescia varda isrinkau ir kai gime dukryte wub.gif nekilo jokio noro pakeisti, jai tas vardas labai tiko ax.gif
Atsakyti
Kai tik įsitikinau kad laukiuos, pradėjau sukt galvelę dėl vardo. Visokius variantus vyrui siūliau, buvom sugalvoję ir berniukišką ir mergaitišką variantą, kai gimė dukra, taip ir pavadinom, kaip buvom suplanavę 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
budama nescia perverciau visus turbut esancius vardynus, ieskojau internete ir t.t. turejau keleta variantu, bet nuolat linkau prie vieno vardelio. paskutinem dienom buvau tikra, kad taip ir pavadinsiu. kaip tariau, taip ir padariau bigsmile.gif
Atsakyti
Su abejais nestumais gavosi vienodai:tik pastojus gime ir busimojo leliaus vardas!!
Nors nezinojom kas bus,bet vardai jau buvo tokie,kam ir priklause smile.gif Tokiais be abejoniu ir pavadinom,nors reti manyciau,bet thumbup.gif
Atsakyti
o as ziurejau kai laukiausi Tv ir isgirdau kad lietuvoj kur buvo uraganas Ervinas vadinosi..man patiko blush2.gif
Atsakyti
Aš abu pavadinau kitu vardu, negu nestuke.gif galvojau, nes nebuvau tvirtai apsisprendus. Ir dabar pagalvoju, va ir toks gražus, ir toks nieko doh.gif . Man labai sunki užduotis vardą išrinkt ir šiaip apsispręst dėl ilgalaikių dalykų blush2.gif
Atsakyti
Būdama nestuke.gif jau žinojau -kokį vardą duosim mažyliui ax.gif
Atsakyti
Nėščia būdama skaičiau knygą "Ditė-žmogaus kūdikis" labai jau patiko personažas Ditė, tėveliui patiko vardas Edita ,tai pirmagimę pavadinome DITA.Vardus vaikams rinkome trumpus, nes pavardė jau ilga .O mažaja nestuke.gif pilvuke vadinome knopke, nes jokio vardo dar tuo metu nebuvom sugalvoję,nes aš visiems įrodinėjau ,kad bus berniukas.O jam vardas jau buvo išrinktas NEDAS.Tai kai gimė mergaitė tik nuėmėm galūnęliko tik NEDA
Atsakyti
Kai buvau nestuke.gif isrinkau is didelio didelio saraso pati nuostabiausia varda ir jis mano mergytiai kuo puikiausiai tinka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti