Įkraunama...
Įkraunama...

TARYBINIAI eglės žaisliukai

QUOTE(skraide @ 2012 02 11, 15:10)
http://www.zaislumuz...s.lt/lt/?page=0

Žaislų muziejus...
Papildyta:
o jezau, nu ne cia imeciau biggrin.gif persiprasau...

bet vistiek faina, apžiūrėjau, kaip patinka man žmonės kurie turi visokių tokių idėjų wub.gif
Atsakyti
Jo, ir as ziurineju, maciau visokiu ir "savo" vaikystes zaislu...tokia nostalgija ax.gif , o nuoroda ir i kita tema imeciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2012 02 11, 15:33)
Jo, ir as  ziurineju, maciau visokiu ir "savo" vaikystes zaislu...tokia nostalgija ax.gif , o nuoroda ir i kita tema imeciau 4u.gif

bet dabar galvoju, pvz. kaip tie senovinių eglės žaisliukų eksponatai Maskvoje, gal juos vistiek užkoncervuoja kažkokiais lakais ar kuom, nes rašo tai kad negalima šviesoje laikyti, o tiek metų prastovėję....
įdėsiu savų vieną foto kaip sakant, kas pirmiau višta ar kiaušinis ... lupasi tie matiniai, nu kas daryt, purkšt tuo laku kur Vedda rodė ?
user posted image
user posted image
turėjau gaidį su pricepuku, tai norėjau jį nuimti nebežinau kodėl, tai dabar nebeturiu gaidžio doh.gif , tiksliau liko eksponatas, nei rankomis neliečiamas ir nekabinamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 11 vasario 2012 - 14:47
Gal ir apdirba kuom, maža gi visokių priemonių yra dabar, o ta kiaušį su višta gal irgi galima pabandyt pašviežint, Vedda pas mus čia specė biggrin.gif , svarbu, kad tas lakas nepalkeltu tų senų dažų, aš pati nesu nieko bandžius, nes ir neturiu tokių senų fainuolių, mano kolekcija dar labai maža ax.gif , laukiam fotiko iš už "jūrų marių" ...tai kai turėsiu bandysiu įdėti savo .
Atsakyti
Zinokit saltis dar baisesnis tiems matiniams. doh.gif Gavau siuntini, per pacius salcius,nuotraukose nieko nesimate, kad apsilupe. O va pasiemiau, kelias val pabuvo atsalusioje masinoje ir kai isvyniojau,atsilo kambaryje ir ka manot akyse pradejo tie dazai skilineti,palieti ir prie pirstu lieka.

vakar ieskojau to lako, nes nebeturiu,tai pas mumi Ermitaze neradau.
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 11, 17:16)
Zinokit saltis dar baisesnis tiems matiniams. doh.gif  Gavau siuntini, per pacius salcius,nuotraukose nieko nesimate, kad apsilupe. O va pasiemiau, kelias val pabuvo atsalusioje masinoje ir kai isvyniojau,atsilo kambaryje ir ka manot akyse pradejo tie dazai skilineti,palieti ir prie pirstu lieka.

vakar ieskojau to lako, nes nebeturiu,tai pas mumi Ermitaze neradau.

tai va kad dažniausiai negali apžiūrėti pirkdamas tai galėtum įvertinti būklę ir jei jau daiktas pradėjęs luptis, tai ir lupsis, galėtum mušti kainą, nes man tai gaila pinigėlių, nesu tokia tai kolekcijonierė, kad man reiktų visus kažkokios serijos susirinkti, man reikia kad jie būtų tvarkingi, neapdužę, nesuskilę, tinkami naudoti. Kai paskutinį kartą kilojau tai nemažai atradau kad buvo klijuoti žaisliukai, taip liūūūūūūdna pasidarė
Atsakyti
Jo, jo, man taip pat numušė nuotaiką, kai gavau nudužusiu galu...ai, ką čia kalbėt smile.gif
Atsakyti
gal pamiršo lenktynių organizatorius... lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 11, 18:01)

norėčiau tų žuvų, matysim ax.gif .
O kada gi premjera senio šalčio ?
O aš tai siuvu barbei tautinius doh.gif šioks toks nesekas kūrybinis badas...
Atsakyti
Jau apsipirkot biggrin.gif
Atsakyti
Ale lotuliukas.gif ziuriu, susirinkom tenajus kumutes visos
Atsakyti