Įkraunama...
Įkraunama...

TARYBINIAI eglės žaisliukai

Nu tai jis gi visoms AZ suplieke, azartiskas matyt zmogus lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu, tiap, tiap drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2012 02 11, 18:21)
Nu, tiap, tiap drinks_cheers.gif

pastrigo radikalas su visom foto, nebemačiau tų paskutinių, kelis būčiau pirkus...
Papildyta:
QUOTE(Vedda @ 2012 02 11, 18:13)
Jau apsipirkot  biggrin.gif

būčiau nusipirkus keletą prisegamų, bet ...
jau baigiam pripilt 50 psl. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 11 vasario 2012 - 17:46
tai, ziogeli, gal dar spesi koki? ar ten viska isgraibe, kazi bigsmile.gif
Atsakyti
Tai eisim i ana tema pliurpti apie viska ax.gif

as ir nusiunciau ,ziuresim ,gudrus senas vilkas,jau galvojau,kad nieko gero,po kiek laiko ziuriu dar parode ir pabaigai idomiausius pasiliko lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 11, 18:55)
Tai eisim i ana tema pliurpti apie viska  ax.gif

as ir nusiunciau ,ziuresim ,gudrus senas vilkas,jau galvojau,kad nieko gero,po kiek laiko ziuriu dar parode ir pabaigai idomiausius pasiliko  lotuliukas.gif

nu ir aš tik paskui pamačiau..
bet ir žaisliukams reikia temos, gaila kad nepalieka , nes nuorodos, paskui iš naujo dedam dedam...

čia irgi keletas naujų, bet tas persiuntimo mokestis, tai mane žudo... bet vyras sakė, kad 8zl minimali siuntinėlio kaina...
Aš tai nesuprantu, ten žmonės mažiau uždirba, pvz.elektra seniai yra brangesnė nei Lietuvoje, kuro kaina irgi, bet gyvena geriau nei mes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 11 vasario 2012 - 18:02
Man ima juokas lotuliukas.gif isipyliau vyno taure ir laukiu rezultatu...kaip kazino...apsapangus ne taip nervai ima rolleyes.gif

pamaciau laikrodi ir vos sirdis nesustojo...bet prisiminiau,kad is Ukrainos uzsisakiau rolleyes.gif

tai bendraminciuose niekada temu neissaugo, po dvieju savaiciu trina, kad vietos neuzimtu, cia skaitosi taip pliurpalai. raikia uzvesti kur prie pomegiu,kaip pvz fotografija turi savo temas kelias. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 11 vasario 2012 - 18:00
Aha, tongue.gif pazaide su mumis, na ir ka...tegul, mums irgi smagu, as darbe sedziu, tai juokias is manes kolega biggrin.gif , bet taip draugiskai...
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2012 02 11, 19:02)
Aha, tongue.gif pazaide su mumis, na ir ka...tegul, mums irgi smagu, as darbe sedziu, tai juokias is manes kolega biggrin.gif , bet taip draugiskai...

nu vat ir aš negaliu, mes tuose allegro aukcionuose aš tai tiesiog užsimerkiu, negaliu tos įtampos pakelti... aš tai kitaip daryčiau sudarau rinkinėlius ir kaina kas nori tas perka, o dabar rankiok kas ko norėjo doh.gif va va, laikrodis wub.gif bet aš jų nemačiau, vaikam valgyt dariau tuo momentu...

vakare pasigirkit panos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 11 vasario 2012 - 18:06
Skelbiam boikota tokiems aukcionams cool.gif
...arba rimta aukciona skelbtu...kas daugiau ir viskas aisku ... juk taip ar taip ,jau zino,kad zaisliukus vistiek visus ispirks.
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2012 02 11, 19:08)
Skelbiam boikota tokiems aukcionams  cool.gif
...arba rimta aukciona skelbtu...kas daugiau ir viskas aisku ... juk taip ar taip ,jau zino,kad zaisliukus vistiek visus ispirks.

na taip, nelabai čia korektiška, bet ką gi mes galime padaryti, bet kažkoks gi aukcionas yra Lietuvoje TUK TUK ar koks ten ?
Atsakyti
Padaryti tai turbut nieko negalime...ligoniai juk esame mirksiukas.gif

Negirdejau apie toki,nors ir nesidomejau g.gif
Papildyta:
QUOTE(lohnert @ 2012 02 11, 18:18)
Visi atsakymai rytoj, išvykstu į darbą.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif mega_shok.gif
Papildyta:
Ramybe...einu pas seni salti ax.gif Gal syvakara ir pabaigsiu g.gif
Atsakyti