Įkraunama...
Įkraunama...

"Skanaus gyvenimo" sekėjos, 2 tema

Aš dariau panašų tortą, nieko baisaus, kad liko tie grūdeliai.
Tik aš į tortą dėjau ne saldainius, o pati žele dariau. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Oxys @ 2012 07 12, 13:01)
Aš dariau panašų tortą, nieko baisaus, kad liko tie grūdeliai.
Tik aš į tortą dėjau ne saldainius, o pati žele dariau.  smile.gif

Per kiek laiko sustingo?
Man svečiai 18 val ateina blush2.gif
Atsakyti
Man pilnai sustingo per keletą valandų, nors nekenkia palaikyti ir per naktį. Tačiau mums nepatiko, aišku, mano klaida neįtikėtinai šlykštaus skonio sausainiai gaidelis, tačiau ir šiaip, kažkaip nelabai mūsų skonio.
Atsakyti
Atėjau pagirti gaivių salotų prie kepsnio. Išbandžiau, nes nuotrauka pasirodė be galo spalvinga ir "skani" smile.gif Labai patiko, dabar dažnai darysim prie ant griliaus keptų kepsnelių. Tik balzamiko acto man pasirodė daugoka (mano mėgstamiausi užpilai įvairioms salotoms yra su alyvuogių aliejumi ir balzamiko actu, ir acto, perskaičius receptą, iškart pasirodė daugoka), kaip nujausdama dėjau lygiai vienu šaukštu mažiau, ir jau buvo tik tik rūgštumas, jau vos ne ant ribos. Tai jei kas gaminsit, irgi patarčiau pabandyti dėti mažiau, nes po to jei ką, įpilti lengviau, o išimti nebeišimsi biggrin.gif
Gaivios salotos prie kepsnio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 24 liepos 2012 - 22:08
Man tos salotos taip pat puikios wub.gif biggrin.gif

o dabar ieskau ziauriai gero tiramisu recepto,gal kas pasiulysit bigsmile.gif
Atsakyti
reikia pagalbos 4u.gif kaip amnots ar verta pirkti siuos peilius?
http://grupinis.lt/k...ine-switzerland
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kepiau vakar kepsnius pagal šį receptą "Stiprus kepsnys", tai gavosi tikrai labai skaniai smile.gif Mėsyte minkštutė thumbup.gif

Dar turbūt niekad neteko girdėti iš MB tiek pagyrų vakarienei wub.gif Sakė ne praščiau nei kokioj kavinėj kad valgytų biggrin.gif Ir sakė butinai reikės pakartoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsikėlis @ 2012 07 16, 06:39)
Man pilnai sustingo per keletą valandų, nors nekenkia palaikyti ir per naktį. Tačiau mums nepatiko, aišku, mano klaida neįtikėtinai šlykštaus skonio sausainiai gaidelis, tačiau ir šiaip, kažkaip nelabai mūsų skonio.

Taip, sustingo ir man, bet tas sausainių padas kažko kietokas gavos, gal kad per naktį nelaikiau, gal būt suminkštėjęs, gal geriau ant kokio biskvito daryt g.gif ir pati varškė ideliai neišsiplakė man ir jaučias ji, tai gal verta bandyt dėt tą "švelniąją" arba paprastą bent persitrint g.gif
Nu bet visi labai gyrė ir suvalgėm beveik per kartą bigsmile.gif ačiū už receptėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoneta @ 2012 07 25, 10:10)
reikia pagalbos 4u.gif  kaip amnots ar verta pirkti siuos peilius?
http://grupinis.lt/k...ine-switzerland

Man savo forma butu patogus tik vidutinis, kuris kaip suprantu mesai netinkamas g.gif

nuo Jusu priklauso kokia forma,dydi megstate 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Siandien issiviriau moliugu misraines http://skanusgyvenim...h...l/Moliūgas manau visai neblogai, tik gal per stambiai supjausciau moliuga, kita karta pjaustyciau daug smulkiau. Po recepteliu yra nuoroda i si recepta http://skanusgyvenim...iam-padaze.html Noreciau siandien ismeginti, bet galvoju gal dar susistoveti misraine turi g.gif Gal kas gamino si patiekala? Patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicky @ 2012 07 25, 10:49)
Sveikos smile.gif

Kepiau vakar kepsnius pagal šį receptą "Stiprus kepsnys", tai gavosi tikrai labai skaniai smile.gif Mėsyte minkštutė  thumbup.gif

Dar turbūt niekad neteko girdėti iš MB tiek pagyrų vakarienei  wub.gif  Sakė ne praščiau nei kokioj kavinėj kad valgytų  biggrin.gif Ir sakė butinai reikės pakartoti  smile.gif

Nuotraukoje man labiau i nugarine nei i sprandine panasu g.gif Kuria mesyte geriau naudoti??
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 10 13, 17:56)
Nuotraukoje man labiau i nugarine nei i sprandine panasu g.gif  Kuria mesyte geriau naudoti??


Jau gerai nepamenu, seniai kepiau smile.gif Bet lyg ir nugarinę naudojau g.gif Bet gal skonis labai nebūtų kitoks, jei vietoj nugarinės būtų sprandinė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicky: 13 spalio 2012 - 17:05