Įkraunama...
Įkraunama...

"Skanaus gyvenimo" sekėjos, 2 tema

Mergaites, cia man vienai, ar ir kitom sunkiai "Skanaus gyvenimo" puslapis atsidaro? Tik atsidaro ir po keliu sekundziu ismeta lentele, kad operacija negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2012 10 17, 17:10)
Mergaites, cia man vienai, ar ir kitom sunkiai "Skanaus gyvenimo" puslapis atsidaro? Tik atsidaro ir po keliu sekundziu ismeta lentele, kad operacija negalima  g.gif

Ką tik pabandžiau, man atsidaro ir nemeta jokios lentelės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2012 10 17, 18:10)
Mergaites, cia man vienai, ar ir kitom sunkiai "Skanaus gyvenimo" puslapis atsidaro? Tik atsidaro ir po keliu sekundziu ismeta lentele, kad operacija negalima  g.gif


Man nemeta jokios lentelės smile.gif
Atsakyti
o manes visai neileidzia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2012 10 18, 09:24)
o manes visai neileidzia  verysad.gif


Gal per kitą naršyklę pabandyk atidaryti g.gif
Atsakyti
nieks nebeseka?
Atsakyti
Laba visoms dalyvėms,
Merginos, man irgi meta tą lentelę, apie kurią jūs rašote ir negaliu perskaityti Ulės receptų. O Sm nėra atskiros jos temos su receptais?
Ačiū atsakančioms.
Atsakyti
Man Ules blogas veikia kuo puikiausiai g.gif Atskiros temos tikrai nera schmoll.gif
Atsakyti
Jau niekas neseka Ules receptu? g.gif
Pasikeite blogo adresas, naujas yra CIA.
Atsakyti
Neveikia puslapis vėl. Ieškau perteptu vaflių recepto, gal kas turite išsaugoję, užsirašę.
Pertepimui naudojamas sviestas, rududu ir mascarpone. Neturiu tikslių proporcijų.
Bučiau labai dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indonezija_ @ 2016 01 11, 16:13)
Neveikia puslapis vėl.

Man viska puikiai atidare. Ar sio recepto ieskote?
Atsakyti
Laba, gal iš jūsų kas nors turitę "Marčios" torto receptą, būčiau labai dėkinga jeigu įkeltumėte į forumą ar į AŽ 4u.gif
Atsakyti