Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 25 tema

QUOTE(saule27 @ 2011 12 30, 15:14)
Gal kas pirkote savo augintinias maisto ir žinote orentacines kainas? Mane domina maistas katėms Royal Canin.

Lenkiškas maistas pigesnis negu pas mus, 10kg 22zl., čia šunim. Katinui vyras perka 2kg 9zl. Bet čia paprastas lenkiškas. O apie kitus net nežinau, nes ten gal jų ir nera g.gif
Atsakyti
mūsiškė valgo friskes , pigiau lenkuos
Atsakyti
truputi info iš Suvalku, apsipirkimas buvo gruodžio 30 d;1 litas-1,25 zl
kainos lt
SKERDIKLA:
puse paršiuko 1 kg 6,18,ten pat galima atskirai mėsos nusipirkti tik kainos brangesnės:kumpis be kaulo 1 kg 9,60
lašinukai apie 3 cm 1 kg-3,20
šoninė 1 kg -7,92
kaulai-ragu 1kg -2,00
ARKADIJUS:
zoo prekes
visoms žuvitems 1200 ml "tropikal"-21,60
dekorativiniams triušiams 1 kg-8,80 lt;1 kg -5,20
bangotoms papugoms 1 kg-5,60
vaistinė:
Therafliu 14 vnt-15,99
Ibuprom 200mg 96 vnt-22,39
vienkartines paklodes 90*60 (5 vnt)-8,00
STOKROTKA
vištienos ketvirčiai 1 kg -3,99
aliejus 3 l -11,51
TURGUS
graikiniai rešutai 1 kg-5,52
lazdinu reš. 1 kg-7,92
PIKO:
krienai balti 175 gr-1,72
krienai su spanguolėm 175 gr-1,80
ruk.šoninė "iš kamino" 1 kg-12,63
dešra "talino" 1 kg-7,19
rukit dešra 1 kg-10,36
ruk. dešra "šumuštiniu" 1 kg-9,24
ruk. dešra "kaimo" 1 kg-10,52
k.ruk. šoninė 1 kg-11,32
k.ruk.kumpis 1 kg-10,52
"kabanosai" plonos ruk.dešrelės 1 kg-25,48
šlapenka kumpine 1 kg-10,04
šoninė "iš katilo" 1 kg-13,92
ŠALIA PIKO BAZES YRA DAR BAZE,ten buna pigesnes daržovės ir sausainiai 3 kg pakuotė 16,78 lt ir kitos rušies 1 kg- 5,84 (kaip pas mus jos vadina "pasagėles" ju kaina apie 9 lt Lietuvoj).
vėliau dar surašisiu kainos iš Biedronkos,Kaufliando ir Lidlo,ir dar Tesko.

Atsakyti
KAINOS LITAIS
pratesimas
Tesco prekibos centras:
drabužiams ir avalynei nuolaidos 20% 30% 50% 70%
triusikelius geros kokybes berniukam nupirkau 5 vnt už 9,60 lt
5vnt už 8,40 lt
3 maikutes be rankoviu 8,00 lt
5 poros kojniu 10,00 lt
vyriški batai pašildinti 70% nuolaida -sumokejom 32.00 lt (pas mus tokie pat Gariunuose 120lt)
fairy 1 l -3.59
domestos 750 ml-4.79
vaikiškas muilas "bambino"-1,11
vaik.muil."my baby"-1,19
cukrus 1 kg-2,81
muilas "palmoliv"-1,08
LEGO transformer-65,52 lt (pas mus mačiau Ermitaže pigiausias variantas 169,00 lt)
thumbup.gif
vištienos kepenėles 1 kg -3,20
višt.ketvirčiai 1 kg -4,79
Tesco vaistinei "marsiečiu guminukai" vitaminai 60 vnt-12,79
LIDL:
tualetinis muilas-0,63 cnt
varškies surelis ind. 0,300 gr su razinom,vaniliniai,su ananasais-2,79
sūris su didelem skilėm 0,400 gr-3,19
BIEDRONKA:
dešrelės 1 kg-4,79
sūris "edamas" 250 gr-4,34
šalto rūkimo šoninė 1 kg-13,19
degtukai 1 pak-0,68
grietinėle sausa 0,200 gr-1,83
miltai "tortowa" 1 kg-1,19
cappuccino 0,130 gr-1,51
višta 1 kg-5,91
saldainiai pauksčiu pienas dež. 0,500 gr-5,59
muiliukai i tualeta-0,80
dreg. serveteles "Dada"-3,59
aliejus 3 l -11,67
dž. slyvos 200 gr-2,39
kiaušiniai 10 vnt-3,03
varškie kibir. 1 kg-4,79
pomidorai savo sultise be odos 400 gr -1,43
makaronai 1 kg-2,07 (labai geri neitišta)
sviestas "extra" 200 gr 82%- 3.11
grietinė 18% 330 gr-1.35
grietine 18% 330 gr-1.75
lyditi surialiai 100 gr-1.08
KAUFLIAND:
pienas 1 l 3.2%-1.67
vaikiškas šampunas NeveaBaby2*1 500 ml-11,67
sviestas "extra laciate" 200 gr 82%-3.43
margarinas "delma"pauditas 0.500 gr-2.23
grietinele 30% 400 gr-3.19
kiaulienos nugarine su kaul.1 kg-11.59
višt.file 1 kg-11,99
margarinas "delma" sumuštiniams 1 kg-2,86
mineralis gazuot. 1,5 l-0,55
limonadas 2 l-0,71
vafliai 500 gr-4,39
cukrus 1 kg-2,87
capucino 125 gr-1,35
liditi sureliai 100 gr-0,95
liditi sureliai 100 gr -0,80
akmenine druska 1 kg-0,80
akm.druska su juodu 1 kg-0,55
Seinu degalinei duju kaina 2,21 lt
papildau:
juogurtai Lenkijoj daug pigesni thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliana1: 01 sausio 2012 - 21:28
QUOTE(juliana1 @ 2012 01 01, 19:59)
truputi info iš Suvalku, apsipirkimas buvo gruodžio  30 d;1 litas-1,25 zl
kainos lt
SKERDIKLA:
puse paršiuko 1 kg 6,18,ten pat galima atskirai mėsos nusipirkti tik kainos brangesnės:kumpis be kaulo 1 kg 9,60
lašinukai apie 3 cm  1 kg-3,20
šoninė 1 kg -7,92
kaulai-ragu 1kg -2,00
ARKADIJUS:
zoo prekes
visoms žuvitems 1200 ml "tropikal"-21,60
dekorativiniams triušiams 1 kg-8,80 lt;1 kg -5,20
bangotoms papugoms 1 kg-5,60
vaistinė:
Therafliu 14 vnt-15,99
Ibuprom 200mg 96 vnt-22,39
vienkartines paklodes 90*60 (5 vnt)-8,00
STOKROTKA
vištienos ketvirčiai 1 kg -3,99
aliejus 3 l -11,51
TURGUS
graikiniai rešutai 1 kg-5,52
lazdinu reš. 1 kg-7,92
PIKO:
krienai balti 175 gr-1,72
krienai su spanguolėm 175 gr-1,80
ruk.šoninė "iš kamino" 1 kg-12,63
dešra "talino" 1 kg-7,19
rukit dešra 1 kg-10,36
ruk. dešra "šumuštiniu" 1 kg-9,24
ruk. dešra "kaimo" 1 kg-10,52
k.ruk. šoninė 1 kg-11,32
k.ruk.kumpis 1 kg-10,52
"kabanosai" plonos ruk.dešrelės 1 kg-25,48
šlapenka kumpine 1 kg-10,04
šoninė "iš katilo" 1 kg-13,92
ŠALIA PIKO BAZES YRA DAR BAZE,ten buna pigesnes daržovės ir sausainiai 3 kg pakuotė 16,78 lt ir kitos rušies 1 kg- 5,84 (kaip pas mus jos vadina "pasagėles" ju kaina apie 9 lt Lietuvoj).
vėliau dar surašisiu kainos iš Biedronkos,Kaufliando ir Lidlo,ir dar Tesko.

Kurioje vietoje skerdykloje pirkote ir ar tarėtės iš anksto? Ir dar įdomu ar kainas surašėte litais ar zlotais?
Atsakyti
QUOTE(juliana1 @ 2012 01 01, 18:59)
kainos lt



QUOTE(saulytė7 @ 2012 01 01, 21:13)
Ir dar įdomu ar kainas surašėte litais ar zlotais?

mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek žinau nuo šiandien sausio 1 d lenkijoj pakele pvm vaikiškiems rubams iki 23%,del maisto klausėm pardaveju tai jie nieko nežino apie maisto produktu pabrangima,tik viena Kaufliande pasakė kad jaigu kas ir pabrangs tai keliais grošais.
Papildyta:
QUOTE(saulytė7 @ 2012 01 01, 22:13)
Kurioje vietoje skerdykloje pirkote ir ar tarėtės iš anksto? Ir dar įdomu ar kainas surašėte litais ar zlotais?


mano poste viršui parašita KAINOS LITAIS g.gif ,
Skerdykla :
Marius Rudzevicz
Ignatowizna 5,
16-406 Rutka Tartak
tel. 87-568-72-89
502-482-255
LT+48 509 526 051
(Važiuokit link Kalvarijos muitines, bus miestelis Sipliskes ir prieš šviesofora i kairę. Reikės dar apie 7 km pavažiuoti. )

iš anksto nesitarem ,puskiaulis svere 65 kg,ten dirbantis vyrukas padalino į 3 dalys ta paršiuka (kad butu patogiau susideti),skerdikloj buvom 9 val ryto tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliana1: 01 sausio 2012 - 21:32
QUOTE(juliana1 @ 2012 01 01, 22:25)
kiek žinau nuo šiandien sausio 1 d lenkijoj pakele pvm vaikiškiems rubams iki 23%,del maisto klausėm pardaveju tai jie nieko nežino apie maisto produktu pabrangima,tik viena Kaufliande pasakė kad jaigu kas ir pabrangs tai keliais grošais.
Papildyta:
mano poste viršui parašita KAINOS LITAIS g.gif ,
Skerdykla :
Marius Rudzevicz
Ignatowizna 5,
16-406 Rutka Tartak
tel. 87-568-72-89
502-482-255
LT+48 509 526 051
(Važiuokit link Kalvarijos muitines, bus miestelis Sipliskes ir prieš šviesofora i kairę. Reikės dar apie 7 km pavažiuoti. )

iš anksto nesitarem ,puskiaulis svere 65 kg,ten dirbantis vyrukas padalino į 3 dalys ta paršiuka (kad butu patogiau susideti),skerdikloj buvom  9 val ryto tongue.gif

Labai ačiū 4u.gif , kai ką pražiūrėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juliana1 @ 2012 01 01, 21:25)

iš anksto nesitarem ,puskiaulis svere 65 kg,ten dirbantis vyrukas padalino į 3 dalys ta paršiuka (kad butu patogiau susideti),skerdikloj buvom  9 val ryto tongue.gif

Tai cia skerdienos kaina 6,18 lt, ar gyvo svorio?
Atsakyti
Sveiki,
kiek lenkuose kainuoja Pampers`ai 4+ arba 5 dydžio?
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2012 01 02, 10:28)
Tai cia skerdienos kaina 6,18 lt, ar gyvo svorio?


rekomendočiau truputipa skaititi šia tema mirksiukas.gif .Man atrodo logiškai jaigu puskiaulis tai gyvo svorio nu niekaip negali buti?Jau dabar aš jums uždaviau klausima,nes galbut aš nesupratau kad mano pusia HRIU HRIU dar buvo gyvas lotuliukas.gif .

skerdienos 1 kilogramo kaina 7,80 zlotais -litais išejo pagal tos dienos kursa 6,18 litais už 1 kilograma.skerdiena buvo be vyduriu tik su 1 inkstu ir truputi tauku (pasveriau inksta atskirai svere 200 gr,taukus atsirai pasveriau 900gr).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juliana1: 02 sausio 2012 - 12:19
QUOTE(juliana1 @ 2012 01 02, 12:13)

skerdienos 1 kilogramo kaina 7,80 zlotais -litais išejo pagal tos dienos kursa 6,18 litais už 1 kilograma.skerdiena buvo be vyduriu tik su 1 inkstu ir truputi tauku (pasveriau inksta atskirai svere 200 gr,taukus atsirai pasveriau 900gr).


Mums savaitę prieš kalėdas ir tiek pat kainavo zlotais, tik kursas geresnis buvo, tai išėjo 6,09 Lt...
Taukus ir papilves papinius riebalus susipirgiau, o inkstą pamerkiau ir pakepinau su grietine ir svogūnais ant keptuvės... Taip, kad viską sunaudojom... tik gaila, kad mūsų puskiaulis buvo be uodegos... mirksiukas.gif
Atsakyti