QUOTE(juliana1 @ 2012 01 12, 00:23)
Jusu tokie pasisakimai nieko NEVERTI

.Nepikit,bet matomai jus mažai gaminat,kepat jaigu taip mažai ko reikejo,kad neatsipirko.

Nepykit, bet BUTENT mes laaaabai daug gaminam, net rukytus mesos gaminius(desros, kumpeliai, palendricos, lasiniai, sonines ir pan), kepam(nuo namines duonos iki tortu), tad ir skaiciuoju, ar apsimoka vaziuoti is Vilniaus, ar ne, nes manes visai nevilioja nei ismirkyti dumo skonio mirkaluose kumpeliai, nei krakmolingi jogurtai(kai pati pasidaryt moku litra uz 3lt).
Taip, jei mes pirktume pusfabrikacius Lietuvoje-vaziuoti vertetu, o dabar...
Na pvz, perkam kumpius, sonine is turgaus, is vietiniu ukininku, kuriuos pazystam jau ir zinom, kad produkcija lietuviska(nu bet dzin, gali buti ir lenkiska) po 10lt/kg. Cia skaiciau, kad kumpis ir sonine Lenkijoj turguj kainuoja 8lt(kitur skaiciau, kad 10,50lt

), vadinasi, nuo kg laimiu 2lt. Vadinasi, kad "ant" 0 iseiciau(iskaiciuoti kura, dyzeli), reikia pirkti nemaziau 60kg, o kad jau dziaugciausi, jog sutaupiau-vadinasi, dvigubai pirkti reikia. Ok, sakykim, nusiperku 120kg mesos, klausimas, kur tiek mesos as sudesiu?

Pas jus gal saldikliai guminiai? Nu netelpa man tiek, nes dar pora kameru sudeta saldytu trintu uogu, grybu. Ok, galiu marinuoti ir rukyti. Bet. As nepardavineju, o suvalgyti 70kg rukytu mesos gaminiu yra nerealu, nerealu, nerealu. Per menesi susivalgo maximum 5 kg(sumustiniams kumpeliai/desros, lasinukai padazams ar bandelems su lasinukais), o like rukyti gaminiai dziusta, i akmeni virsta(juk chemikalu nededam, nei purikliu, nei stiprikliu), neskanus paskui buna, mesti tenka

Vadinasi, pirkti reiktu tik koki 40kg mesos, o su tiek nepasidengs net kuro islaidos.
Sakykim, taip buna su mesa.
Ok, skaiciuoju miltus, nes ju tikrai daznai naudojam, juk viska kepam, gaminam patys. Miltus perku Sanitex, fasuotus po 25kg maisais Malsenos, auksciausios kokybes uz 1,65lt/kg. Skaiciau, kad miltai Lenkijoje kainuoja 1,30-1,35. Laimeciau 0,30ct. Vadinasi, kiek man maisu reiktu pasikrauti i masina, kad iseiciau "ant" 0? Ir ar kas paskaiciavo, kiek kainuoja masinos amortizacija?
Is perkamu produktu mums aktualu butu ilgo galiojimo pienas. Bet vel gi, kiek reiktu pasikrauti i masina jo, kad atsipirktu kuras ir masinos lauzymas, nes siuo metu lenkiskas pienas tam paciam Sanitexe kainuoja 1,89.
Zuvyciu nelaikau, neaktualu, suni laikom, bet sauso edalo kategoriskai neduodam, eda lietuviska/lenkiska mesa
Nieko neagituoju nevaziuoti i Lenkija

Gal kas is to ir gyvena, zinau, kad kiti perpardavineja vaistus, tokius budu kompensuodami kuro islaidas ir tada be abejo i pliusa iseina

Kiti kooperuojasi, treti vazineja dujomis, kas irgi pigu. Dar labai apsimoka, kai vaziuojama pirkti buitines technikos, statybiniu prekiu, be abejo, tada ir maistas nepamaiso