Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Jergau, kaip baisu unsure.gif bet mano dantys visai nejautrūs (tfu tfu tfu), esu prieš labai daug metų balinusi su lazeriu, visai jokio jautrumo nebuvo..

Nusiėmiau juosteles, arba man vaidelenasi, arba iškart dantys šviesesni atrodo bigsmile.gif Turiu tik savaitės kursą, bet Crest Supreme, jose lygtai aukščiausia konsentracija vandenilio peroksido (14%), tai gal užteks ir savaitės g.gif
Atsakyti
Na as jau pasidariau burnos higiena, tai bandysiu dabar balint su professional juostelemis. Jau rasiau anksciau, kad be higienos man dantys ne kiek nepabalo. Buvau sunaudojusi 10 pakeliu, dar 10 liko. Tai ziuresiu, koks rezultatas dabar bus.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 02 07, 09:24)
Na as jau pasidariau burnos higiena, tai bandysiu dabar balint su professional juostelemis. Jau rasiau anksciau, kad be higienos man dantys ne kiek nepabalo. Buvau sunaudojusi 10 pakeliu, dar 10 liko. Tai ziuresiu, koks rezultatas dabar bus.



Kokia koncentracija siu juosteliu ? g.gif
Atsakyti
SVAJAAA, o kodėl neimtumėte to "aparačiuko", kur su akcija?..
šiaip ne tai mane domina. Labiau noriu sužinoti, kokia jūsų nuomonė dėl dantų balinimo..
ar esate balinusios? ir ką patartumėte? kas mažiausiai žaloja dantis, kokios priemonės? smile.gif
ačiū už ats cool.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
stai ir dar viena balinimo fane biggrin.gif
as balinau 2 kartus su crest juostelem, abu kartus likau patenkinta thumbup.gif
visai neseniai drauges uzklausiau kodel jos dantys tokie balti, tai ji sake balinamaja pasta naudoja taip pat crest, tai pas mane vonioj jau irgi tokia stovi thumbup.gif rezultatai irgi neblogi thumbup.gif
bet va idomu kokios pasekmes visu tu balinimu g.gif dievazi kartais baisu likti be dantu po ilgalaikiu visokiu tokiu dalykeliu naudojimo cool.gif
Atsakyti
norėčiau darytis balinimą su lempomis, bet kai paklausiau ar užteks vieno vizito (kaina 450lt), pasakė,kad sunku prognozuoti,nes dantys skirtingai pasiduoda balinimui.
ar tikrai taip nenuspėjama?ar čia gal jų tiesiog priemonės kažkokios kitokios?
ar jums teko eiti darytis porą kartų balinimą?nex 900lt man jau per daug
nenoriu baltų kaip sniegas nenatūraliai, bet kad matytųsi efektas
Atsakyti
QUOTE(mamyte1985 @ 2012 02 08, 21:07)
bet va idomu kokios pasekmes visu tu balinimu g.gif  dievazi kartais baisu likti be dantu po ilgalaikiu visokiu tokiu dalykeliu naudojimo cool.gif



Nuestas emalis smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

uzsimaniau ir as pabalinti dantukus... biggrin.gif kazkaip apsistojau ties balinimu namuose kapomis...na, bet kad kapas padarytu pagal mano dantukus kokioje nors stomatologijos klinikoje (kabinete)...gal kas matet girdejot apie kokia akcija Vilniaus mieste? g.gif
Atsakyti
Sakykite, o balinant tomis juostelėmis, kokia gaunasi plombų spalva?
Atsakyti
nepasikeičia
Atsakyti
sveikos mergickos ,na va noreciau ir as prie jusu prisijungti ,bet kaip visada reik apsispresti kokias cia nusipirkus juosteles laugh.gif g.gif kadangi tikrai daug geriu kava dantukai pagelte isbandziau balinamas pastas nevelnio nepadejo.ka galetumet pasakyti apie sia My Webpage nenori jau labai baltu tu dantu noreciau tik kazkiektai baltesnius turet
Atsakyti
Sveiki,

gal galėtumėt patarti kokį dantų balinimo pieštuką geriau nusipirkti? Dabar akcija jiems, o išsirinkti negaliu smile.gif

Bright- white http://beta.lt/vilni...mpaign=kartu.lt
user posted image

Pro white https://www.labainor...mpaign=kartu.lt
user posted image

Hollywoods http://www.ciageriau...mpaign=kartu.lt
user posted image


Gal kuri bandėt? Ar labai kenkia dantims? g.gif
Atsakyti