Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Vasara viename Kauno stomatologiniame dariausi dantu balinima kapomis, t.y. pasidariau kapas ir dave viena svirksta dantu balinimo gelio. Dabar vel uzsimaniau pasibalinti ir nezinau, kur ta svirksta isigyti. Dabar gyvenu vilniuje, i ta klinika negrisiu, ner galimybiu. Gal kas zinote, is kur reiktu pirkti tuos svirkstu papildymus, gal zinote kur pigiau, ne is kliniku isigyti...?
reikia Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,na va ir as uzsimaniau issibalint datis,mastau apie crest juosteles,bet va irgi nenusprendziu kokias rinktis.Tiesa o gal jus, zinot kaip jas pigiau gauti,tiksliau permur pigiausia nusipirkt?
Atsakyti
Noreciau paklausti naudojusiu smile.gif Kurias Crest juosteles patartumet pirkti? Advanced Vivid ar professional effects? Su kuriomis galiu tiketis greitesnio rezultato?smile.gif Dekui is anksto.
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 02 20, 14:52)
Sveiki,

gal galėtumėt patarti kokį dantų balinimo pieštuką geriau nusipirkti? Dabar akcija jiems, o išsirinkti negaliu  smile.gif

Bright- white  http://beta.lt/vilni...mpaign=kartu.lt

Gal kuri bandėt? Ar labai kenkia dantims?  g.gif

as toki pirkau, naudoju antra diena tad dar neturiu ka pakomentuot
tik kad as ne visus dantis tepu, o noriu viena priekini danti pasviesinti, jis yra tamsesnis uz kitus ir nervina mane doh.gif
del kenkimo tai nemanau kad tie buitiniai piestukai labai zalingi, man atrodo kaip tik kad jie "svelnesni", nes net raso pvz kad galima per diena 2-3 kartus juom patepti g.gif
dantu beje negelia mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimą toms, kurios naudojate crest juosteles.
turiu tas, kurias reikia laikyti kasdien po 30 min. 7 dienų seansas.
bet tos, kurios turit tokias, kaip Jūs išlaikot 30 min. tas juosteles? man pradeda rinktis seilės, aš jų neriju nes vistiek to perosksido jose būna - nerizikuoju, tada nuo seilių man atsiklijuoja tos juostelės ir neišlaikau aš jų visas 30 min. Nesuprantu ar čia man vienai taip, ar kaip čia?
kitą kartą imsiu tas kur 5 min. laikyti reikia doh.gif
Atsakyti
na as pries dedant nusausindavau dantis, liezuvi su servetele, tada dedavau. pirmus kartus ir man juosteles labai slidinejo, nejo visa laika tinkamai islaikyt, bet po kokio 3io karto ismokau.
Atsakyti
kaip tik vakar man irgi buvo kilus tokia mintis kai po 15 min. išspjoviau tas atsilupusias juosteles biggrin.gif
reiks šiandien taip ir padaryti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 07 kovo 2012 - 09:59
Gal kuri bandėte kažką panašaus? ( http://www.akcijatau...mpaign=kartu.lt ) norėtųs bent truputį pabalint dantis, bet kuo nekenksmingiau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 06, 15:15)
na as pries dedant nusausindavau dantis, liezuvi su servetele, tada dedavau. pirmus kartus ir man juosteles labai slidinejo, nejo visa laika tinkamai islaikyt, bet po kokio 3io karto ismokau.

As vakar iki velumos google'inau ieskodama informacijos apie dantu balinimo juosteles, ir radau viena staipsni kuriame rasoma, kad geriausia pirkti juosteles su advanced seal technologija, nes butent tos juosteles yra neslidinejancios http://www.topsmile....linimo-priemone (ziureti reikia trecia poteme). Nezinau kiek tos tiesios, bet gal verta isbandyti. Ka galvojate jus?
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 03 06, 16:15)
na as pries dedant nusausindavau dantis, liezuvi su servetele, tada dedavau. pirmus kartus ir man juosteles labai slidinejo, nejo visa laika tinkamai islaikyt, bet po kokio 3io karto ismokau.



QUOTE(Juxt @ 2012 03 07, 10:58)
kaip tik vakar man irgi buvo kilus tokia mintis kai po 15 min. išspjoviau tas atsilupusias juosteles biggrin.gif
reiks šiandien taip ir padaryti  ax.gif



doh.gif nepadeda nei tas, jaučia matyt mano seilės svetimkūnį burnoje ir kaupiasi kaip pasiutusios blink.gif
nežinau, liko dar nesugadintos 3 juostelės, bandysiu pažaist dar su jom, kiek seilės leis verysad.gif
Atsakyti
o lezuvi pakelus, t.y neliaciant juo dantu, kvepuojant pro burna ir seilem susikaupus atlosiant galva ir nuryjant bandet?
Atsakyti
Sveikos, gal kam yra teke balintis dantis pas Bendinckaite?
Atsakyti