Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

QUOTE(airise @ 2011 12 21, 11:30)
Kaip vonioj darot šildymą? Gyvatukas (koks?)+grindinis +radiatorius.Gyvatukas vietoj radiatoriaus?Trūksta pas mus galios,tai siūlo kabint radiatorių,o apie gyvatuką nieko nekalbėjom su projektuotoju.


kokios galios jums truksta?
Papildyta:
QUOTE(aulina @ 2011 12 21, 11:41)
grindinis+gyvatukas. Gyvatukas retai kada jungiamas, tačiau užtenka grindinio (isvedziotas per viska patalpa). Vonia pas mane šilčiausia patalpa. Ilgai svarsteme ar wc daryti gyvatuką mažiuką, nes patalpa maža, grindinio nelabai pakanka.


na pas mus yra gyvatukai/kopeteles ir vonioj ir tualete, bes jo didziausia nauda tik isdziovinta ka greitai jei reikia ar sukabinti ranksluoscius. Aisku kai pecius uzkurtas jis duoda ir silumos, taciau ir be jo silumos pakaktu, jei ta aspekta ziureti.
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2011 12 21, 17:31)
labai netikėtas sprendimas.

Negaliu pakest slapiu skuduru. Man reikalingas ranksluosciu dziovintuvas. Toks maaaazas ax.gif Ir siaip namuose dabar bepigu kai radiatoriai kiekvienam kambary, o name tai grindinis sildymas. Kur viska dziovint (ypac maziaus rubus doh.gif ). Bene ant grindu viska klosiu rolleyes.gif
Pas mus gyvatukai suplanuoti ne sildymui o dziovinimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astukas: 21 gruodžio 2011 - 20:34
QUOTE(astukas @ 2011 12 21, 20:33)
Kur viska dziovint (ypac maziaus rubus  doh.gif ). Bene ant grindu viska klosiu  rolleyes.gif

As tai planuoju isigyti dziovinimo masina.... kada nors.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 12 21, 16:40)
kokios galios jums truksta?


Jei teisingai supratau projektuotoją,tai šiai patalpai reikalingos šilumos kiekio,vien grindiniu nepasieks tai patalpai reikalingos temperatūros.
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2011 12 21, 21:36)
As tai planuoju isigyti dziovinimo masina.... kada nors....  ax.gif

Tai kai is lauko ziema pareis irgi i dziovykla desi unsure.gif Del skalbiniu tai nepergyvenu. Siltoj patalpoj greitai dziuna irnesakyk.gif
Atsakyti
Nagi pagaliau prisiruosiau fotika i nama nusivezt nes egle puosem lotuliukas.gif albuma pratryniau, nauju dadejau, zodziu pries ir po smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 22, 10:21)
Nagi pagaliau prisiruosiau fotika i nama nusivezt nes egle puosem  lotuliukas.gif  albuma pratryniau, nauju dadejau, zodziu pries ir po smile.gif


Labai graži laiptų mediena, aš irgi tokios noriu bigsmile.gif
Kodėl tapetavai darbo kambarį ir laiptinę vienodais tapetais?
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2011 12 22, 10:59)
Labai graži laiptų mediena, aš irgi tokios noriu  bigsmile.gif
Kodėl tapetavai darbo kambarį ir laiptinę vienodais tapetais?

Kad maziau galva reiktu sukt ir rinktis biggrin.gif darbo kambary per visa siena bus spinta stumdomom durim,tai realiai viena siena tesimatys, ta geleta..
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 12 21, 21:14)
Jei teisingai  supratau projektuotoją,tai šiai patalpai reikalingos šilumos kiekio,vien grindiniu nepasieks tai patalpai reikalingos temperatūros.


Tai kaip suprantu pas jus geras projektuotojas ir liuksusine sildymo sistema arba jos irengimas doh.gif (cia aisku perkeltine prasme), arba jis turi koki ekskliuzyvini kontrakta su santechnikos prekiu parduotuvemis thumbup.gif tai kelia LT ekonomika jusu pinigais.

O gal pas jus nenumatytas namo apsiltinimas g.gif , tada tai gali trukti silumos is grindu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 22, 09:21)
Nagi pagaliau prisiruosiau fotika i nama nusivezt nes egle puosem  lotuliukas.gif  albuma pratryniau, nauju dadejau, zodziu pries ir po smile.gif


O kam ji trinti, ten vietos lygtai pakankamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2011 12 22, 11:17)
O kam ji trinti, ten vietos lygtai pakankamai  g.gif

kad nenusibostu ziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2011 12 22, 11:18)
kad nenusibostu ziuret  biggrin.gif



... ir reikejo is Zojux palaiminima gauti kad gali trinti biggrin.gif
Atsakyti
Ragana, man labai patinka tie miegamojo tapetai thumbup.gif Jaukus namukai bus thumbup.gif Kokio amziaus tavo mazuliukas? ax.gif Idomu kaip jam kambari irenginesi toliau g.gif Dar labai durys patiko tiek pirmo tiek antro auksto. Tik tas ale akvariumas man ne prie sirdies blush2.gif Na bet cia jau skonio reikalas, pasikviesciau koki truputi prie meno zmogiuka, kad padeliotu ten siek tiek kitaip... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti