Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

raganaa as sendiena tilzeje maciau balta modernu stala,toki kaip is blizgios plokstes g.gif parduotuves pavadinimo nepamenu,bet ji prie fontanu smile.gif
Atsakyti
Neblogus medinius baldus gamina Elirona ir salyginai kaina nera perdem didele.
Bet jei reik kazko pigesnio, tai gal reiktu baldu komisuose pasidairyti, ar kur veza naudotus baldus. Nemazai yra sandeliuose prie Senuku.
Atsakyti
grazios tos minkstos dalys ,bet man antrodo nepraktiska ,nes labai jau zema ,ir visai nera kojyciu .Tai kaip reiktu grindis plauti ,kad su slapia sluota nenuterlioti g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad sioms sofkutemsir foteliukams reikia nemazai erdves.
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2012 02 02, 14:50)
.Tai kaip reiktu  grindis plauti ,kad  su slapia sluota nenuterlioti  g.gif


kad man tokias jusu problemas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2012 02 02, 15:56)
kad man tokias jusu problemas... doh.gif

neturiu as problemu tokiu biggrin.gif nes neturiu tokiu sofu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2012 02 02, 11:16)
ojojoj, aš pamiršau vakar surašyti. Gerai, kad priminei, gal pats jungsies?
jova, kokios tavo skaitiklių žymėjimo datos?


lotuliukas.gif jo, bandysiu irgi skaiciuotis.
Mes paleidome katila sausio 12 diena, tai kaip ir mano skaiciukai gali neatitikti viso sausio menesio tikroves ax.gif
taigi nuo vasario 1 d. skaiciuoju, nes paciam begalo idomu...

Tik faktas, kad namo sildymo kaina gaunasi pigesne nei 4 kambariu sildymo kaina... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimingas: 02 vasario 2012 - 16:17
Aulina, mano nuo gruodzio 31 iki sausio 31.
Atsakyti
as irgi bandysiu jungtis biggrin.gif vasario 1d.uzsirasiau skaitliuko parodymus,labai noreciau kad butu panasu i jannos ,nes ir kvadratura labai panasi ir taipat dujos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2012 02 02, 14:17)
stalai dailiai dažomi milteliniu būdu, tada lygiai būna, o dažyti pačiam rizikinga, ypač neįgudusiam.
Kodėl tau reikia balto stalo? Medinis netinka? Tavo virtuvė juodai balta, kampas juodas, tiktų medinis stalas.

Tinka tinka man medinis, medinio ir noriu, tik kad baltu deficitas doh.gif MB liepiau suzinot del dazymo, kad nereiktu patiems, nes patys tai as tikiu kad kai nusidazysim tai bus baisu doh.gif

QUOTE(kreizzy @ 2012 02 02, 14:25)
raganaa as sendiena tilzeje maciau balta modernu stala,toki kaip is blizgios plokstes g.gif parduotuves pavadinimo nepamenu,bet ji prie fontanu smile.gif

Aha siandien ir as ten maciau, grazus labai ir kaina normali, tik va toki noresiu po poros ar trejetos metu, kai vaikai gal jau su saukstas nebedauzys i stala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2012 02 02, 00:40)
Gal kas uzmatet kur tokiu sofkikiu yra . esu sedejus, patogumas wub.gif

Stuburo gadinimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2012 02 02, 01:40)
Gal kas uzmatet kur tokiu sofkikiu yra http://www.vtv.lt/na...terjeras-3.html kaip tos oranzines doh.gif kodel man jos taip patinka biggrin.gif esu sedejus, patogumas wub.gif




PAnasia maciau siandien SBA balduose Architektu g. Ten dar nuolaidos daug kam...
Atsakyti