Įkraunama...
Įkraunama...

Užteko suprasti, kad pati sau kenkiau (tęsinys)

na cia skonio reikalas, as nevalgau ne batonų nei jokių plikytų duonų, tik juodą ir būtinai grudėtą, man skaniausia tokia, aišku kažką darau netaip, nes protingai valgant svoris turėtų kristi doh.gif
Atsakyti
given444, tuo labiau, jei toks trumpas laikas ir apskritai nėra svarbiau mėnuo, ar 2 dienos ar 1 vakaras svečiuose... ax.gif

Konfliktų šiuo klausimu nebelieka, kai tai tampa įpročiu t.y. kiekvieną kartą taip, o ne šiaip kada "užplaukė" mirksiukas.gif Visi yra žmonės ir gali suprasti.
O šiaip tai reiktų kuo mažiau reaguoti į pastabas ir nesukti sau galvos - kiekvienas turi pasirinkimo laisvę, lai ja ir naudojasi. thumbup.gif

manau čia reikia prioritetus susidėlioti -arba tai svarbu tavo sveikata ir rezultatai, ar tariamoji pagarba šeimininkui suvalgant tai ko tu apskritai nevalgai biggrin.gif

ne, tikrai dėl kitų žmonių, kad jiems įtikti, nenuodiju savo organzimo schmoll.gif užtenka, praėjo tie laikai , kai iš tariamo mandagumo reikėdavo valgyti tai, kas nepatikdavo, nesveika ir pan. kažkaip nesuku dėl to galvos ir tiek.

Jei mes galime iš mandagumo valgyti , tai ir kiti gali susitaikyti su tuo ir parodyti savo toleranciją supratingumą kito asmens pasirinkimui/gyvenimo būdui/mitybos įpročiams bei nekišti per prievartą visokio šlamšto. Tai ką kalbėti apie fitnesistus, ir tuos, kurie džiovinasi, tikrai abejoju, kad jie džiovinimosi periodu ėda viską iš eilės vardan tariamos pagarbos šeimininkams schmoll.gif Apskritai , viskas yra labai iškreipta ir per daug sureikšminta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 06 14, 04:58)
va taip ir turi būti  drinks_cheers.gif  na man kol kas nepavyko su duona (ji velniškai gardi su anakardžių sviestu essen.gif )  taip susitarti hihihi.gif , todėl esu laikinai susitabdžiusi jos kepimą namie  ax.gif  , tikiuosi, ne visam laikui  biggrin.gif



QUOTE(irmulia @ 2012 06 14, 08:11)
given444, tuo labiau, jei toks trumpas laikas ir apskritai nėra svarbiau mėnuo, ar 2 dienos ar 1 vakaras svečiuose...  ax.gif

Konfliktų šiuo klausimu nebelieka, kai tai tampa įpročiu t.y. kiekvieną kartą taip, o ne šiaip kada "užplaukė"  mirksiukas.gif  Visi yra žmonės ir gali suprasti.
O šiaip tai reiktų kuo mažiau reaguoti į pastabas ir nesukti sau galvos - kiekvienas turi pasirinkimo laisvę, lai ja ir naudojasi.  thumbup.gif

manau čia reikia prioritetus susidėlioti -arba tai svarbu tavo sveikata ir rezultatai, ar tariamoji pagarba šeimininkui suvalgant tai ko tu apskritai nevalgai  biggrin.gif

ne, tikrai dėl kitų žmonių, kad jiems įtikti, nenuodiju savo organzimo  schmoll.gif  užtenka, praėjo tie laikai , kai iš tariamo mandagumo reikėdavo valgyti tai, kas nepatikdavo, nesveika ir pan.  kažkaip nesuku dėl to galvos ir tiek.

Jei mes galime iš mandagumo valgyti , tai ir kiti gali susitaikyti su tuo  ir parodyti savo toleranciją supratingumą kito asmens pasirinkimui/gyvenimo būdui/mitybos įpročiams bei nekišti per prievartą visokio šlamšto. Tai ką kalbėti apie fitnesistus, ir tuos, kurie džiovinasi, tikrai abejoju, kad jie džiovinimosi periodu ėda viską iš eilės vardan tariamos pagarbos šeimininkams  schmoll.gif  Apskritai , viskas yra labai iškreipta ir per daug sureikšminta ax.gif



Duoną, duoneles (miltines) kepu, bet žinau, kad riekelę valgau pusryčiams, o paksui aš tokių anglių jau nebevalgau. Bet man tai jau įprasta...

O Irmulia, aš ir einu ragais nagais už tai, kad tavo bėda jei nevalgai kažko, tai pasirink nuo stalo tai ką valgai (trumpuoju laikotarpiu), nes na daugmaž būna ant stalų salotų kažkokių, mišrainių, ne vien tik kiauliena su lašiniais, išsirink, bet tiesiog neparodyk, kad FUI nevalgau, kam pasididinti dėmesį sau tokiu būdu ir sulaukti iš konservatyviųjų, kurie nežino, kad yra alergijos, kad egzistuoja NESU ŠIUKŠLIADĖŽĖ IR VALGAU VISKĄ, kurie įpratę ir toliau savo nosies nebemato nieko, o jei valgai tik agurką ir mėsytė nuo stalo o nevalgai duonos ar bulvių (kurias vis su lėkšte po nosim kiša IMK IMK), tai jau reiškia dietines (nekenčiu šito žodio!).

Žinom, ilguoju laikotarpiu gyvenant pas kažką, juk paprasčiausia pasisiūlyti, kad gali savo maistu pasirūpinti, na netikiu, kad močiutė kiekvieną rytą vos ne 30mečiams atsikėlus pusryčius pietus ir vakarienes gamina.. Niekas nedraudžia pačiam parduotuvėj rūpintis savo pusryčiais, pietumis ir vakariene, susipirkti produktus...o tuo labiau vasarą gyvenant kaime, tai aš soti būdavau vien vaikščiodama po daržą ar sodą ir tą bei tą suvalgydama.. na tieisog visada pilna būdavau, o kažkas gaminto (kad ir sveiko) jau sunkiai lįsdavo. o jei absoliutūs diskomfortai gyvent ilgą laiką pas gimines ir laukti kol kokia gera teta gamins tą vakarienę, pietus, tai tada vengti tokių ilgų pasibuvimų... O šiaip, jei tai nėra seni žmonės, o tik vyresnės tetos, manau nuoširdus pokalbis išspręstų daug ką.

Sutinku, kad grįžus į Lietuvą, man prisiderinti ir reikia (bet ne namie), o jei į kkius svečius nuvažiuoji, nes ant stalo vien anglys ir anglys... tai ir valgiau kada tik mandarinus nuo stalo ir šiek tiek kugelio plutos (ją labai mėgstu, o kugelio pačio ne), nes tas ir tebuvo... Močiutė neįsižeidė tikrai, nes valgiau aš apgaulingai (plutos) ir neatkreipiau dėmesio į save.. tiesiog sakiau, nesu labai jau ir alkana... pas giminių nuvažiavus trumpam, niekas negrūda per prievartą saldumynus kimšt prie arbatos..gerk arbatą tiesiog.. ir visada nusivežt vaišių pats- vaisių, sūrio, ar naminį kepinį, kurį valgai..
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 06 14, 03:58)
va taip ir turi būti  drinks_cheers.gif  na man kol kas nepavyko su duona (ji velniškai gardi su anakardžių sviestu essen.gif )   taip susitarti hihihi.gif , todėl esu laikinai susitabdžiusi jos kepimą namie  ax.gif  , tikiuosi, ne visam laikui  biggrin.gif

ar tos duonos receptas su anakardziu sviestu yra tavo bloge? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 06 14, 10:24)
na netikiu, kad močiutė kiekvieną rytą vos ne 30mečiams atsikėlus pusryčius pietus ir vakarienes gamina.. Niekas nedraudžia pačiam parduotuvėj rūpintis savo pusryčiais, pietumis ir vakariene, susipirkti produktus...o tuo labiau vasarą gyvenant kaime

gamina ir dar kaip unsure.gif unsure.gif mociutes tame dziaugsma ir mato...ir ypac kaime, neleidzia seimininkaut, kuistis ju viryklese, neprate kad kiti ten landziotu ir savaip tvarkas rikiuotu, deliotu, na suprantat...jus irgi kitu sveciu neisileistumet viespatauti virtuveje: tvarka, bet kas gali nepatikti, ne ten padejei, paemei, ne ta ranksluosti panaudojei... ax.gif yra pedantisku mociuciu, oi visokiu...
bet siaip atostogos vasarnamy misku gudumoj oi kokios fainos....tai negi leisti laika ant asfalto. savaite pajury, uzsieny tai ne vasarom pabunam, uztat norisi i miskus, oi norisi - bet kaip irmule sako, sutinku, nesinuodysi del to. bet miskuose praleidziu 2.5 men kiekviena vasara, todel
susidurimu, pastebejimu, repliku - per akis. 2.5 men tai ne savaitele ar 5 dienos. kas svarbiausia, mane grauzia kalte, kad seneliai stengiasi, ir jiems atroo, jog uzduodu sirdi jei ko atsisakau. dar jiems isvis atrodo, kad gaunasi stabmeldziavimas pilvui. tarkim, jie gaminasi, as sau tada atskirai gaminuos, dar vaikams atskirai kartais - visa tai lauko virtuvelej - kaitinam ta virykle...gaunasi jau net blogai "zaliuju", gamtos atzvilgiu. g.gif
nors aisku, nera jau taip blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 17 birželio 2012 - 00:57
QUOTE(given444 @ 2012 06 17, 01:53)
ar tos duonos receptas su anakardziu sviestu yra tavo bloge?  ax.gif


sviesto yra mirksiukas.gif o duonelės ne - jei norėsi, galiu į až permesti mirksiukas.gif

QUOTE(given444 @ 2012 06 17, 01:53)


situacija tokia, kad tikrai galima susitarti, ir neskaudinti artimųjų dėl to mirksiukas.gif sakykime, čia padeda labai lankstumas, ir jei taip, tada juks pasirikti vieną mažiausią blogybę ir visų - tai irgi sprendimas sveikatos labui mirksiukas.gif taip kad daugiau pozytyvumo ir viskas bus ok mirksiukas.gif

o šiaip tai požiūris, tik požiūris į viską mirksiukas.gif
Atsakyti
permesk mirksiukas.gif
Atsakyti
Aišku galima ir taip. Kad tik savijauta būtų gera ir žiemą kiekvienas virusas neliptų. Jei taip ir yra - viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(inavn @ 2012 11 21, 13:32)
Aišku galima ir taip. Kad tik savijauta būtų gera ir žiemą kiekvienas virusas neliptų. Jei taip ir yra - viskas gerai.


Jūs čia apie ką ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba diena taure. norejau jusu paklausti. Jei as pradesiu namuose po truputi daryti atsilenkimus, pritupimus ir visokius kitokius pratimus, pakartociau juos ryte, vakare, paminciau dvirati, ar imanoma kazkiek padailint figura? blush2.gif
Atsakyti
oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Taure!!!! thumbup.gif
labai aciu uz Tavo istorija, visai atsitiktinai ja radau, tiesiog pastaruoju metu buvau savotiskam "svarstykliu dugne", Tavo istorija su nuotraukomis tapo tuo paskutiniu lashu, kuris paskatino mane nustoti saves gailet ir i svarstykles ziuret. Pries savate pradejau liekneti ir jauciuos nuostabiai kaskart lipdama ant svarstykliu. Mano tikslas labai rimtas, peredama vaikus uzsivariau dideli antsvori, bet ji butinai nusipurtysiu. Visus 33kg.... Ir tada is Taves uzsakinesiu nebe XXXXL kelnes, o sexuoliskus rubelius drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2013 04 10, 21:08)
oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  :
Pries savate pradejau liekneti ir jauciuos nuostabiai kaskart lipdama ant svarstykliu. Mano tikslas labai rimtas, peredama vaikus uzsivariau dideli antsvori, bet ji butinai nusipurtysiu. Visus 33kg.... Ir tada is Taves uzsakinesiu nebe XXXXL kelnes, o sexuoliskus rubelius  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


4u.gif cia vel as. Jau eina sesta savaite, o as vis tirpstu! Jau -11kg. Crazy, bet motyvacijos semiuos supermamose, ir labiausiai vis is naujo perskaitydama Taures istorija. O siaip dar labai motyvuoja nuolatinis lipimas ant svarstykliu! Galiu pasakyt kad man labiausiai padeda ta taisykle nevalgyti po 16val. Tai geriausias budas sukontroliuoti mano vakarinio edimo priepuolius.. Aciu Taurei dar syki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2011 12 20, 04:02)
Pirma tema

Tęsiame toliau sveiką gyvenimo būdą  4u.gif 

Sportuojame, skaniai gaminame ir žinoma nepersivalgome  4u.gif

Tiesiog miela malonu, tiek foto pamatyti tiek Jūsų rezultatais pasidžiaugti.
Atsakyti