Įkraunama...
Įkraunama...

Užteko suprasti, kad pati sau kenkiau (tęsinys)

Skaiciau issiziojus ir pavydedama tokios valios.. Taure, saunuole Tu.
O dar labiau suzavejo irmulia. Buvo labai idomu skaityti kaip sekasi, kaip sieki savo tikslo... po truputi po truputi. Negalejau atsitraukti neuzbaigus temos, nes labai rupejojo koks galutinis rezultas.
Idomu kaip Jums dabar sekasi?

As cia uzklydau neatsitiktinai, vis kovoju su keliais papildomais kilogramiukais, nedaug ju yra. O nedaug turbut del to, kad nesedziu ranku sudejus, sportuoju, maista pasiziuriu, bet truksta man valios, pavalgau kartais ne to ko reikia ir per daug. Palaikyti svori iseina, bet norisi atsikratyti lasinuku... Uzejau cia ieskodama ikvepeju.. istikruju jau ne pirma karta. Susiimu, bet kai dingsta motyvacija ir isklystu is kelio pradedu skaitineti, kaip kitos gali, tikedamasi, kad mane tai motyvuos.


m00n, kaip Tau sekasi? Pastejau ir Tavasias zinutes, kad liekneji ir jau pasiekiai apciuopiamu rezultatu.




Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2013 05 29, 12:17)
m00n, kaip Tau sekasi? Pastejau ir Tavasias zinutes, kad liekneji ir jau pasiekiai apciuopiamu rezultatu.

Naaa... Siai dienai -14kg. Tapo sunkiau mesti, leciau kg krenta, motyvuotis svarstykliu skaiciukais tapo nelengva, o kai pokyciai leti, tai ir vaizdelis veidrodyje nebedziugina. Vis laikausi, nors kartais paslystu. Sugalvojau nauja buda motyvuotis - darom su vyru savaites uzduotis. Pvz sia savaite turiu ziauroka tiksla -2,5kg, jei pasieksiu, gausiu savaitgalio viena diena lasve nuo namu, vaiku, valgio gaminimo ir mane isleis pasiganyt i SPA, o jei prakisiu tai vyras isvaziuos zvejot. Va taip va.. wink.gif
Atsakyti
Puiku thumbup.gif
Gerai sugalvota tokios ale lazybos su vyru... Laikau kumscius uz tave. Bet per savaite nelabai gerai tiek daug mesti.. geriau po truputi ir uztikrintai (na nebent Jus turi labai jau daug tu kg unsure.gif )
o per kiek laiko -14kg?

O as galima sakyti vietoj stoviu... -1kg +1kg.. ir taip svyruoju.. per savaite kas nukrenta tai savaitgali vel privalgau blush2.gif Bent guodziuosi tuo jog pries metus buvo dviem kilogramais daugiau... tai kazkoks progresas yra i minuso puse, o ne i pliuso bigsmile.gif

Atsakyti
Taaaaip.. Lazybas syryt prakishau.. Jausmelis nekoks. Taip, man numest 2,5 buvo daugoka, bet su tokiu antsvoriu Tikrai buvo imanoma.... Ugis 184cm, svoriukas metimo pradzioj buvo net 111kg, dabar sustojau ties 98-97kg. Viska pradejau balandzio pradzioj, netycia uzklydus cia ir paskaicius Taures tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Va jei Taure ateitu ir kokia motyvacine kalba reztu... Iskart dar 10kg nupurtyciau jauciu lotuliukas.gif
Visoms lieknejancioms linkiu valios ir stiprybes. Juk Jonines ant nosies drinks_cheers.gif
Atsakyti
moon pasidalink kaip tą svori meti?
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2013 06 21, 07:12)
moon pasidalink kaip tą svori meti?

Tikrai viskas labai paprasta.. Is tikro tai laikausi Taures nurodymu 4u.gif mazos bet skanios porcijos, jokiu makaru, bulviu, bandeliu. Be to, nevalgau (ar bent laaabai stengiuos nevalgyt)po 16val.
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2013 06 25, 16:06)
Tikrai viskas labai paprasta.. Is tikro tai laikausi Taures nurodymu  4u.gif  mazos bet skanios porcijos, jokiu makaru, bulviu, bandeliu. Be to, nevalgau (ar bent laaabai stengiuos nevalgyt)po 16val.

ir koks rezultats per koki laika?
Atsakyti
QUOTE(m00n @ 2013 06 25, 17:06)
Tikrai viskas labai paprasta.. Is tikro tai laikausi Taures nurodymu  4u.gif  mazos bet skanios porcijos, jokiu makaru, bulviu, bandeliu. Be to, nevalgau (ar bent laaabai stengiuos nevalgyt)po 16val.

sveika,
Vienintelė vieta, kuri neramina, perskaičius tavo postą. Gal valanda turėjo būti 18.00? Nes nevalgyt nuo 4-os valandos popiečio - per daug drastiška. 4u.gif
Atsakyti
Taip taip cia ne klaida, skaiciau as visa tema ir Taure taip rase kad po 16 nevalgo. Man sitas reikalas irgi nepatinka.
paziurekite ka sako Saulius Misevičius (kulturizmo daugkartinis čempionas, tikrai turi supratima apie mityba ir jos poveiki kunui) apie tai
http://www.lnk.lt/vi...ruta-2013-05-16

2013-05-16 dienos laida; nuo 31min
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frontera: 26 birželio 2013 - 18:40
QUOTE(m00n @ 2013 06 25, 15:06)
Tikrai viskas labai paprasta.. Is tikro tai laikausi Taures nurodymu  4u.gif  mazos bet skanios porcijos, jokiu makaru, bulviu, bandeliu. Be to, nevalgau (ar bent laaabai stengiuos nevalgyt)po 16val.


Aš irgi Taurės įkvėpta susitvarkiau svorį. Man tiesiog užteko sumažinti porcijas ir aišku po 18 val nepiktnaudžiauti. Kai mečiau, tai vengiau makaronų, blynų, bulvių ir pan. produktų. Kai pasiekiau norimą rezultatą, tai dabar jau daug ką valgau, tik aišku po ne daug, nepiktnaudžiauju. Svoris nesikečia 1-1,5 metų.
Atsakyti
QUOTE(gogra @ 2013 06 27, 09:28)
Aš irgi Taurės įkvėpta susitvarkiau svorį. Man tiesiog užteko sumažinti porcijas ir aišku po 18 val nepiktnaudžiauti. Kai mečiau, tai vengiau makaronų, blynų, bulvių ir pan. produktų. Kai pasiekiau norimą rezultatą, tai dabar jau daug ką valgau, tik aišku po ne daug, nepiktnaudžiauju. Svoris nesikečia 1-1,5 metų.

kiek numetei ir per kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2013 06 27, 08:29)
kiek numetei ir per kiek laiko?


Numečiau apie 8 kg. Maždaug per 8-9 mėnesius. Pirmieji 6 kg greitai nukrito (4-5 mėn), paskutiniams reikėjo daugiau laiko.
Atsakyti