Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo periodu "pilvelis" labiausiai ūgtelėjo?

Maniskis isryskejo sia savaite, man beveik 20 savaiciu thumbup.gif Iki siol net nesimate. Bet sia savaite jau ir as atrodau nescia thumbup.gif
Atsakyti
laukuosi antro ir pilvas pradejo didet nuo 20 sav.
Atsakyti
heart.gif labukas,visoms nestuke.gif

21sav.

kiek pamenu, savo pernai rudeni pirktas "darbines" kelnes padėjau į spintą ką tik prieš atostogas rolleyes.gif , tai buvau 18-19 sav. wink.gif
ir dabar jau pilneju gan sparčiai laugh.gif
mano mama prognozuoja, kad būsiu labai pilvota... tongue.gif
Atsakyti
Man jau 15 savaichiu, o pilvas matyti... Bet shiaip ash smulki, tai gal del to.... Svarbiausia, jog susidaro ispudis, kad dubeny esantys vidaus organai pakilo virshun ir isshoko.. tai tikriausiai jie chia man poopsosu visu maistu wink.gif , o ne lelius.....

Bet ash sau labai grazhi... Kiekviena ryta ir vakara maivausi priesh veidrodi... Vyrelis vadina sharka biggrin.gif...
Atsakyti
man baigiasi 19-ta savaite, tai is ryto, dar kaip ir nelabai tas pilvas, bet vakare po visokiu vaisiu ir darzoviu + sulciu, arbatu, tai atsigulus pupso geras kalnas laugh.gif Man paciai labai kvailai atrodo tas pilvas kolkas, nei nescia nei nenescia, toks jausmas, kad pasilniam zmogui atrodau, kaip pavalgyti megstanti mergaite laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Man dabar 20 sav. ir jau matosi, kad "arbūziuką"prarijau. clap_1.gif
Nors, tiesą pasakius, man matėsi ir gerokai anksčiau, tik kitiems atrodžiau kaip pavalgiusi. tongue.gif
Atsakyti
Nuo penkto men jau zhinantiems matesi stipriai rolleyes.gif
Nuo sheshto matesi visiems biggrin.gif
O nuo ashtunto iki devinto pabaigos, padvigubejo ohmy.gif tongue.gif

Bet kokie faini prisiminimai, kai pagalvoju wub.gif clap.gif
Atsakyti
Kad man greiciau matytusi-nekantrauju smile.gif


user posted image
Atsakyti
Man jau po truputuka ima matytis, bet nezymiai. Kelnes jau verzia, tad teks siutis anksciau, nei planavau naujas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Nike @ 2004 08 25, 08:56)
Kad man greiciau matytusi-nekantrauju smile.gif



Dar biski reiks palaukti biggrin.gif wink.gif Man jau 29 savaite tai matosi ohohoho biggrin.gif biggrin.gif clap.gif thumbup.gif ir uzkliuva kartais g.gif
Atsakyti
Man pasirode apie 19 savaite, na o dabar kazkaip vis kiekviena diena didesnis wink.gif Suoliukas buvo apie 32-34 savaite ir nuo tol auga auga tongue.gif 2.gif Ir pradejau uzkliuti, bei tarp manes ir stalo ilenda....
Atsakyti
As tai pamenu, kai pirmojo laukiausi, tai dar budama 22 savaiciu i klubus vaiksciojau, aptemptus rubelius devejau, ir demesio netrukdavo wink.gif, o va dabar laukiuos antro 2.gif , tai mums 20 savaiciu, o pilvelis tikrai gerai matosi. Taip ir neatsistebiu: kaip cia taip greit ir daug jo matosi ? Bet smagu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti