Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo periodu "pilvelis" labiausiai ūgtelėjo?

Nu tiksliai net neatsimenu nuo kada man pradėjo matytis pilvas, nes su vyru pasiginčydavau : jis sakydavo, kad jau matosi, o aš,- kad dar ne tongue.gif .... Užtai, kai jau pradėjo ryškiai pūpsoti nestuke.gif , tada jau jis pradėjo iš manęs šaipytis - sakydavo : nu ne, žinok nieko nesimato laugh.gif thumbup.gif .
Dabar man jau beveik 22 savaitės - ir augu, kaip ant mielių doh.gif biggrin.gif ... ryte dar visai normaliai apsivilkau bliuską - namo tikriausiai grįžiu su nuoga bamba laugh.gif , nes taip jaučiu, kad bliuska traukiasi rolleyes.gif . Ir bendradarbes įspėjau, kad jeigu kokią dieną atsidarys durys ir pasirodys tik pilvas, tai tegul būna ramios - po kelių minučių aš visa įeisiu laugh.gif
Atsakyti
Na man dar tik 10 savaičių, bet jau iškart truputį pasijautė, jau pilvelis vos vos matosi, bet už tai turėjau tokį liemenį, o jo nebeliko, ohmy.gif tai jei taip augs svoris, tai turbūt teks tik lovoje gulėti, nes nepaeisiu, wub.gif o sakykit ar normalu, kad man priaugo kokie 3 kg, nes valgyt tai noriu siaubingai o kaip tai sustabdyti, juk dietos nesilaikysi. g.gif
Atsakyti
QUOTE (Krisss @ 2004 08 26, 10:07)
Na man dar tik 10 savaičių, bet jau iškart truputį pasijautė, jau pilvelis vos vos matosi, bet už tai turėjau tokį liemenį, o jo nebeliko, ohmy.gif tai jei taip augs svoris, tai turbūt teks tik lovoje gulėti, nes nepaeisiu, wub.gif o sakykit ar normalu, kad man priaugo kokie 3 kg, nes valgyt tai noriu siaubingai o kaip tai sustabdyti, juk dietos nesilaikysi. g.gif

Nu pavarei laugh.gif laugh.gif laugh.gif nori but nescia ir nestoret???? Labai pergyveni kaip atrodysi??? Juokinga. nestuke.gif moterys daug grazesnes nei perkudusius manekenes



Man pilviukas pradejo matytis tik kazkur nuo 5 menesio nestuke.gif labai dziaugiuosi heart.gif heart.gif heart.gif ir stengiuosi kuo daugiau ji isryskint wub.gif
Atsakyti
O as pati nelabai jauciu ar storeju ar ne-rubai tie patys,gal tik kelnes truputi verzia-na neverzia,o graziai apgludusios, o vyras sako,kad truputi pasikeiciau biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
O as vakar vos beitilpau i savo megstamiausias kelnes... Ir vaiko gydytoja vakar pastebejo, kad as laukiuosi, nors ir apkuni esu. smile.gif Sako, na ka, jau koks 4 menuo eina. Tai as net nustebau! Paklausiau, negi taip matosi? O ji: Taip ir labai! laugh.gif
O kiti nieko nemato. Vat ir zinok, kaip ten yra. smile.gif
Atsakyti
o mano jau matosi rolleyes.gif kartais pradedu mnyti, kad arba netiksliai laikas apskaiciuotas, ir mano 2.gif jau kokiu 15 savaiciu, arba bus didelis biggrin.gif bet svoris tai neauga, 0 kg priaugau, tik pilvas issipute biggrin.gif bet lyg tais netuscias biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif taip i rnezinau, kodel taip, as tikejausi dar daug menesiu kad nesimatys, nes pries nestuma turejau stipru presa, bet pasirodo- ne nuo jo priklauso turbut...
Atsakyti
Goga, mano matosi pilvukas, o as net 7 kg numeciau. smile.gif Lasinukai tirpsta, o nestuke.gif gyventojas 2.gif auga. smile.gif
Atsakyti
ir kuo gi jus cia abi giriates!!!!!! Nenormalu kai svoris krenta o ne auga. Kenkiat juk ne sau, o savo negimusiam 2.gif 7 kilai kur tai matyta????????????????
Atsakyti
zemfira, nerek ant nestuke.gif biggrin.gif biggrin.gif
mano svoris nekrenta, taigi nera blogai, o lexana sake, labai stambi, todel manau yra normalu, eji padidejusi medziagu apykaita suvalgo jos lasiniukus, na as cia uz ja atsakau, bet manau kad ji irgi ta pati pasakytu
Atsakyti
na mano pirmas vaikiukaso mano pilvukas labai ilgai neaugo, net pergyvenau labai. Bet pradejo augti nuo 22 savaites, negreitai, bet man jau matesi, nors kelnes dar visas uzsidedavau. O stai 28 svaite, kai isejau i dekreta pradejo augti greitai, na dzinsu neuzsisegiau iki galo, o po 30 svaites, jau net anksti dzinsai pasidare, bliuskes pilvo neuzdenge.
Atsakyti
4u.gif Taigi įdomu man pasidarė kada pilveliai pas būsimas mamytes šoktelėjo labiausiai? Augo ir didėjo iki pat gimdymo ar kuriuo tai metu sustojo ir nebeaugo? Mama lyg sakė kad devintą mėnesį jau nebeauga intensyviai, o tai aš būčiau į pagranduką panaši, pati tokia mažutė (1,58m doh.gif )... Niu tai Kaip ten su tais pilveliais? biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi tokia pat "aukšta" (1,60m). Tik man savaičių mažiau (23 sav.)Pilvukas labiau pasipūtė tik praeitą savaitę. Jau tada pradėjau "pampti". Ir apetitas pasitaisė, o kilogramukų 2,5 per mėnesiuką užmečiau sad.gif o bendradarbiai tai sako, kad net nesimato to nėštumo, atrodau gerai pavalgius blush2.gif Su pirmąja dukrele nustojau auti gal kokių 37-38 sav. Priaugdinėjau simboliškai po 100 - 200 gr. per sav. Tačiau buvau stora, nes iki to laiko sugebėjau užsiauginti 17 kg. Svorį reikėtų sekti, valgyti ne po daug, o kokybiškai, tai ir tas svoris nebus toks baisus mirksiukas.gif Po gimdymo numečiau 20 kg.Atrodžiau kaip skiedrelė su didele krūtine blush2.gif
Atsakyti