Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo periodu "pilvelis" labiausiai ūgtelėjo?

Man jau 16 sav. o pilvukas kaip tikros nestuke.gif oks apvalutis ir ikrai matosi kad nestuke esu 4u.gif Man kazkur pilvukas lysti pradejo jau nuo 10 sav.
Atsakyti
na kadangi manes nepykino nei ka tai pilwukas jau pastebejau jau 12 sawaite thumbup.gif o db jau beweik 17 sawaiciu 4u.gif bet pilwas tai mano manymu pas mane per didelis doh.gif
user posted image[/IMG]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hegs: 04 sausio 2011 - 15:13
hegs, tikrai nedidelis. as toki pat turiu, bet man maziau laiko
Atsakyti
QUOTE(hegs @ 2011 01 04, 17:05)
na kadangi manes nepykino nei ka tai pilwukas jau pastebejau jau 12 sawaite thumbup.gif  o db jau beweik 17 sawaiciu 4u.gif bet pilwas tai mano manymu pas mane per didelis doh.gif
user posted image[/IMG]

cia ne i tema, bet juokas sueme, o palei lova ka ten turi pasistacius ? kad pepsi tai imatau , o salia degtines buteli lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 04 sausio 2011 - 16:53
QUOTE(sileste @ 2011 01 04, 15:53)
cia ne i tema, bet juokas sueme, o palei lova ka ten turi pasistacius ? kad pepsi tai imatau , o salia degtines buteli lotuliukas.gif

nea ten sultis biggrin.gif , buwo stikliniame buteliuke tongue.gif nes mes ne LT gywenam
Papildyta:
QUOTE(Svajoniuziedas @ 2011 01 04, 14:53)
hegs, tikrai nedidelis. as toki pat turiu, bet man maziau laiko

fuuuu aciu nuraminau 4u.gif o tai pas mano drauge toks pilwas buwo kai jau buwo 20 sawaiciu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hegs: 04 sausio 2011 - 17:04
labiausiai paaugo nuo 25 iki 30sav mirksiukas.gif labai staigiai is maziuko pilvuko patapo nesciosio dideliu pilvu nestuke.gif
Atsakyti
Pas mane tokiu laiku panasus buvo, jau galvojau kad i nestumo pabaiga busiu kaip didziulis arbuzas nestuke.gif , ir nieko panasaus, jau greit gimdyt, o pilvukas nera jau toks didelis. na bet ir svorio nedaug priaugau. nors vaikutis sveria normaliai, dar net truputi lenkia bendraamzius smile.gif
Atsakyti
o mano visada labai mažas pilvukas buvo, o dabar nedaug liko iki gimdymo ir toks didelis doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
hegs labai dailus pilvukas thumbup.gif o ir gerai, kad matosi, jautiesi nestuke nestuke.gif
Atsakyti
as tai dziaugiausi kad anksti matytis pradejo nestuke.gif , o sesuo erzindavo - sako kam ta pilva isputei, oi kiap pykau schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
man rodos tik dabar isaugo, ir tai dar labai mazi esame 4u.gif
Atsakyti
Labiausiai ūgtelėjo 8-am mėn, bet dar 9-as mėn prieš akis, žiūrėsim kiek dar augs ax.gif
Atsakyti