Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo periodu "pilvelis" labiausiai ūgtelėjo?

man dabar 16 savaite ir pilvukas jau siek tiek matosi, ypac vakarais mirksiukas.gif cia musu pirmagimis bus, o as pati liekna, tai kiek skaitau suprantu, kad normaliai prades matytis nuo mazdaug 20 savaites...na, lauksim ir ziuresim smile.gif
Atsakyti
7to menesio pabaigoje ax.gif
Atsakyti
man taip pat 7 to pabaigoj 4u.gif
Atsakyti
paskutiniais menesiais labai net ugtelejo.
Atsakyti
2 paskutinius menesius labiausiai leliukas auga. iki to laiko priaugau 5-6kg. o dabar per koki menesi 4kg!
Atsakyti
Mum db 17sav nestuke.gif pilvukas dar maziukas,nesimato,kad laukiuosi,atrodau,kaip gerai pavalgius biggrin.gif vakarais kai isipucia,atrodo nemazas,bet ryte vel maziukas ax.gif laukiu kol prades normaliai rysket pilvukas,kad atrodyciau kaip tikra nestuke.gif ,bet kolkas gerai,tinka visi rubai,kuriuos nesiojau iki siol thumbup.gif
Atsakyti
24 savaitėlės mums, bet pilvukas nedidukas labai, svetimi tikriausiai nė nepastebi, kad nestuke.gif
Atsakyti
Man dar tik 16 savaitė, o visi sako, kad pilvelis kaip 7 men:DNesu labai stambi, tačiau pilvuką turėdavau, dabar turiu jau milžinišką, bijau kas bus toliau:DD
Atsakyti
QUOTE(Justina21 @ 2014 01 11, 23:11)
Man dar tik 16 savaitė, o visi sako, kad pilvelis kaip 7 men:DNesu labai stambi, tačiau pilvuką turėdavau, dabar turiu jau milžinišką, bijau kas bus toliau:DD

toliau bus sunku jei jau dabar toks didelis smile.gif Mano pilvukas labiausiai ūgtelėjo 8 mėn pabaigoje, 9-to pradžioje. Nors ir nėra labai didelis, bet sunku jį nešiot.
Atsakyti
per pirma nestumo sparciai augo pirma trimestra, o antra nestuma 6-7 menesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1982 @ 2010 01 03, 12:22)
as trecio vaikucio laukiuosi, man dabar 12 savaiteliu ir jau puikiai pilvukas matosi  nestuke.gif



as ir trecio laukiuosi,bet pas mane kolkas visiskai nieko nesimato nors 13,5 savaites jau biggrin.gif
Atsakyti
Man apie 7 mėnesį. smile.gif
Atsakyti