Įkraunama...
Įkraunama...

2006-jų gruodinukai

user posted image

spalio 29
Mažulėlė - Amelija
lapkričio 25
Simoneta - Karolis
gruodžio 2
Tasira - Aras
gruodžio 3
Campariuke - Luka
gruodžio 4
Saulytuke - Goda
gruodžio 6
Saulės pūga - Vakaris
gruodžio 7
Kristiniux – Justinas
gruodžio 8
Redike - Gerda
Burbulia24 - Audriukas
gruodžio 9
RasuteK - Rusnė
lauruskal - Viltė

gruodžio 10
Ice - Jonas
Anchela - Orinta
Milituke - Domilė

gruodžio 11
Vvvvv - Deimilė
Spindule – Miglė
spindulka – Milita

gruodžio 12
Gemini - Kristina
Domomama - Dominykas
gruodžio 15
Linokas - Matukas
dautan- Džiugas

Jori - Ugnė
Fedes - K.
gruodžio 17
*Maja* - Margarita
kulebam - Deimilė

gruodžio 18
Irminija - Arnas
Mažučiuke - Benas

gruodžio 19
Sandriux - Meidutė
gruodžio 20
Taburetė –Ieva
Raganiuška5 – Aušra

gruodžio 22
Kkkrista - Gabriela
Buriuke - Amelija
paprikutė - Augustė

Agnieshka - Margiris
gruodžio 23
Maksas - Rytė
Erikiuxxx –Kevinas
gruodžio 28
Yanke - Eglutė
Tonydi – Anthony-Emil
gruodžio 29
Gendre - Matukas
gruodžio 31
Kaari - Liepa
sausio 1
Alabama - Gabriel
sausio 3
Daina - Paulius
sausio 7
Viliuke – Aurimas
Atsakyti
nu va, kokia greita tema:)
Atsakyti
QUOTE(taburete @ 2011 12 21, 20:24)
nu va, kokia greita tema:)

kadangi paskutinę žinutę toje temoje aš parašiau tai prie to paties naują atidariau smile.gif

ir taip čia vangiai veiksmas vyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytuke @ 2011 12 21, 09:43)
Bet tai koks Kevinas pakvietime mielas bigsmile.gif
Labai graži idėja ta su traukinuku. Įdomu būtų pamatyti Gimtadienis manau bus smagus - kai daug meilės ir pasiruošimo įdėta, kitaip ir negali būti mirksiukas.gif  Aš jau žinau, kad net neįsivaizduoju, kokio grožio bus tortas  smile.gif spėju tik, kad be žmogaus-voro neapseisit

Kadangi mano berniukas dar mažuliukas, tai visi tie Spider-Man, Bakugan ir Ninjago kol kas dar svetimi, tik iš krikštasūnio girdėti  biggrin.gif
Prisidedu prie sveikinimų 

wub.gif na siam gimtadieniui ypatingai ruosiames blush2.gif visom dienom po miesta begioju,tai to truksta,tai ano doh.gif sampana jau paruosiau, liko kepureles vaikam iskirpti rolleyes.gif
traukinukui nupirkau virve, ir tokius medinius segtukus,kur skalbiniams dziauti, tik tokie sumazinti, tai kiekvienas vagonelis bus segtuku ant virvutes prisegtas ax.gif na ziuresim,kaip gausis biggrin.gif

Jo tortas dydziausias galvos skausmas blush2.gif nes raudona spalva labai sunku isgauti verysad.gif bet bandysime ax.gif

QUOTE(*Maja* @ 2011 12 21, 14:09)
Mes jau po šventės  biggrin.gif
user posted image
Jau Rusnė kokią drąsi, viską seniui papasakojo apie auklėtojas, apibūdino, ką moka, ko nemoka  thumbup.gif

wub.gif kokia tavo panelyte grazi wub.gif labai tinka jai garbaneles wub.gif


Maksai, kostiumas thumbup.gif saunuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 12 21, 20:49)
wub.gif na siam gimtadieniui ypatingai ruosiames  blush2.gif visom dienom po miesta begioju,tai to truksta,tai ano  doh.gif sampana jau paruosiau, liko kepureles vaikam iskirpti  rolleyes.gif
traukinukui nupirkau virve, ir tokius medinius segtukus,kur skalbiniams dziauti, tik tokie sumazinti, tai kiekvienas  vagonelis bus segtuku ant virvutes prisegtas  ax.gif na ziuresim,kaip gausis  biggrin.gif

Jo tortas dydziausias galvos skausmas  blush2.gif nes raudona spalva labai sunku isgauti  verysad.gif bet bandysime ax.gif
wub.gif kokia tavo panelyte grazi  wub.gif labai tinka jai garbaneles  wub.gif
Maksai, kostiumas  thumbup.gif saunuole wub.gif

Aš ir taip pržvelgiau, nes pirmą kartą darėmės jas, tai man patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 12 21, 21:03)
Aš ir taip pržvelgiau, nes pirmą kartą darėmės jas, tai man patiko biggrin.gif

labai labai,kaip lele wub.gif
Atsakyti
user posted image
Kkkrista - Gabriela
Buriuke - Amelija
paprikutė - Augustė

Agnieshka - Margiris

user posted image
Atsakyti
Ačiū Maja smile.gif

Sveikinam savo bendradienius...... SU GIMIMO DIENA!!! clap.gif happybday.gif

user posted image

Augustė dovanų gavo lėlę Paulą, tai dabar jau tikra mamytė biggrin.gif Vis svaigo kaip ji jos nori, prašė Kalėdų senio. Jau net spėjo man ta lėlė biskiuka atsibosti lotuliukas.gif
Gimtadienį ramiai šeimos rate atšvęsim, pavalgysim šventinę vakarienę, tortuką ir viskas smile.gif Sutarėm su Augustę, kad kai jau eis į mokyklą tada jau pradėsim švęst rimtai jos gimdienius smile.gif. Nes dabar aplink vien bernai, nėra jai jie draugai, daugiau Aurimui. O suaugusiems daryt baliaus kažkaip nesinori, norisi, kad tai būtų grynai jos šventė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paprikutė @ 2011 12 22, 17:34)
Ačiū Maja smile.gif

Sveikinam savo bendradienius...... SU GIMIMO DIENA!!!  clap.gif  happybday.gif

user posted image

Augustė dovanų gavo lėlę Paulą, tai dabar jau tikra mamytė biggrin.gif Vis svaigo kaip ji jos nori, prašė Kalėdų senio. Jau net spėjo man ta lėlė biskiuka atsibosti  lotuliukas.gif 
Gimtadienį ramiai šeimos rate atšvęsim, pavalgysim šventinę vakarienę, tortuką ir viskas smile.gif Sutarėm su Augustę, kad kai jau eis į mokyklą tada jau pradėsim švęst rimtai jos gimdienius smile.gif. Nes dabar aplink vien bernai, nėra jai jie draugai, daugiau Aurimui. O suaugusiems daryt baliaus kažkaip nesinori, norisi, kad tai būtų grynai jos šventė smile.gif

O kaip tas rimtai? blush2.gif ax.gif nes mes ir labai kukliai švenčiant, šeimos rate. Va jau su vyresnėliu planuojam į kokį pramogų centra nuvaryti, kad išsidūktų, dar kelis giminaicius pasikviesti. g.gif
Atsakyti
O mes siemet, manau, kad jau rimtai sventem: Rusne kvietesi savo draugus (aisku su teveliais ir broliais, sesutem), kvietemes personaza (cia vietoj miestely savo radom, kas pravede gimtadieni) ir veiksmas vyko picerijoj ax.gif Cia buvo pirmasis musu toks ne namie gimtadienis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 12 22, 18:07)
O kaip tas rimtai?


kažkas panašaus kaip RasuteK šventė smile.gif
Atsakyti
RasuteK, o ką kvietėtės? pirmą kart girdžiu kad galima pas mus kažką rasti 4u.gif
Atsakyti