Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms.

Toliau renkam geriausius, labiausiai patinkančius tušus wub.gif

user posted image

sena tema
Atsakyti
Man labiausiai patiko Loreal 4 D , kartą ar dukart perbraukei ir tobulos blakstienos.
Atsakyti
Esu patenkinta naujuoju MF False lash Effect Fusion, naudoju neilgai, bet kolkas labai patinka.Blakstienos mano foto puikiai matos, kokios, nei tankios, nei ilgos smile.gif Neima daug košės, lengvai nusivalo, nebyra. Tepta 2 geri sluoksniai.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 27 gruodžio 2011 - 20:13
As tai labai nusivyliau By Terry blakstienu tusu...
user posted image
Padazo kaip pats pigiausias tusas, (nors esu turejus ir nebrangiu neblogu). Visai nepailgina blakstienu. Man kartais tusas taip dazo kai jis jau baiginejasi, tada padazytu blakstienu galiukai tokie sausi lieka, kaip nutriuse atrodo. Siaip issukuoja neblogai, tankina. Bet nei storina, nei ilgina. Labiausiai man ilginimo truksta, as pripratus prie ryskiu blakstienu, o su juo atrodau kaip nepasidazius. Matosi kad dazyta, bet vaizdas prastas. Pats tusas sviezias viskas tvarkoj. Sepetelis didokas, bet nieko, klasikinis. Gal dar jis sutirstes ir prades normaliai dazyt.. dabar kokius 4 kartus su juo daziausi ir mano nuomone nekokia.. verysad.gif Tikrai Terrybly By Terry... unsure.gif
P.S. Jei pasikeis mano nuomone, ateisiu reabilituoti sio tuso mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika_puika: 27 gruodžio 2011 - 21:50
turiu Artdeko lash designer, sakiau daugiau tokio nebepirksiu. Niekam tikes, nei normaliai pailgina, nei pastorina. Tik vienas pliusas - nenutrupa 4u.gif Sekantis prekamas blakstienu tusas bus is YSL, arba Dior 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau Dior Diorshow, ir po poros dienų naudojimo atidaviau sesei schmoll.gif Visų pirma, bent jau man reikėjo tepliot kelis kartus kol gražiai padažė ir patankino, pailgino, o antra jis man netiko dėl kontaktinių lešių, į dienos pabaigą tiesiog nebeišbūdavau su lęšiais kaip akis dirgindavo.. Dar bandymą dariau, dažiaus su kitu tušu, tai nieko. Žodžiu, nepatiko man, tikėjaus geresnio smile.gif
Dabar bandysiu Armani eyes to kill, jei ir šis nuvils, grįšiu prie YSL. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilija @ 2011 12 30, 12:32)
Išbandžiau Dior Diorshow, ir po poros dienų naudojimo atidaviau sesei  schmoll.gif  Visų pirma, bent jau man reikėjo tepliot kelis kartus kol gražiai padažė ir patankino, pailgino, o antra jis man netiko dėl kontaktinių lešių, į dienos pabaigą tiesiog nebeišbūdavau su lęšiais kaip akis dirgindavo.. Dar bandymą dariau, dažiaus su kitu tušu, tai nieko. Žodžiu, nepatiko man, tikėjaus geresnio  smile.gif
Dabar bandysiu Armani eyes to kill, jei ir šis nuvils, grįšiu prie YSL.  wub.gif

tai kaip suprantu, tai YSL tusas yra pats geriausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida N. @ 2011 12 30, 16:18)
tai kaip suprantu, tai YSL tusas yra pats geriausias  4u.gif


Kolkas taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilija @ 2011 12 30, 12:32)
grįšiu prie YSL.  wub.gif


apie kuri YSL eina kalba rolleyes.gif
Atsakyti
Čia su Lorealio Volume million lashes extra black
user posted image

Labai greit pasidažyta vienu sluoksniu, reiktų labiau pasistengt, bet kai yra laiko, gražiau gaunasi ir ne vienas žmogus klausė, kodėl su netikrom blakstienom vaikštau biggrin.gif
Atsakyti
na, aš turbūt nenormali, bet man negražu ax.gif
blakstienos sulipusios, išilgintos, tankinimo laabai trūksta blush2.gif "neša" į spider legs jau šiek tiek ... rolleyes.gif
pravedimas labai gražus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 30, 22:35)
na, aš turbūt nenormali, bet man negražu  ax.gif
blakstienos sulipusios, išilgintos, tankinimo laabai trūksta  blush2.gif  "neša" į spider legs jau šiek tiek ...  rolleyes.gif
pravedimas labai gražus  bigsmile.gif

sutinku dėl pravodkės ir blakstienų. drinks_cheers.gif
Atsakyti