Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms.

QUOTE(picco @ 2011 12 30, 22:11)
Labai greit pasidažyta vienu sluoksniu, reiktų labiau pasistengt, bet kai yra laiko, gražiau gaunasi ir ne vienas žmogus klausė, kodėl su netikrom blakstienom vaikštau  biggrin.gif

Man tai labai negražu, visus tušus kurie taip lipina iškart metu lauk unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutik @ 2012 01 05, 20:35)
Man tai labai negražu, visus tušus kurie taip lipina iškart metu lauk unsure.gif


jis visiškai nelipina.kitą kart kitaip nufotkinsiu, nes dabar pasukta akis, atrodo, kad sulipę gal.
Atsakyti
QUOTE(bittersweett @ 2012 01 03, 22:43)
O as kazkaip tikejausi daugiau is sito tuso, po keliu brukstelejimu bent jau man blakstienos atrodo tiktai tamsesnes, nors jau mano naturalios blakstienos nera labai trumpos ir plonos  ax.gif
Papildyta:
Nam na tiesa sakant taip pat nelabai grazu  ax.gif Man graziau kai blakstienos atrodo ilgos ir naturalios, o ne sulipintos  blush2.gif Bet cia jau skonio reikalas, jei neklystu ir dizaineriai siais metais  pristate kaip mados klyksma tokias blakstienas.


man jis superinis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaud: 05 sausio 2012 - 22:26
Man kurį laiką labai patiko Maybelline define-a-lash tušas naudojau ir džiaugiausi, poto nr.1 tapo Estee Lauder Double Wear atitiko visus poreikius, o dabar jį naudoju pakaitomis su Estee Lauder Simptous jie man nepakeičiami, drąsiai galiu rekomenduoti smile.gif
Nors tuo metu kol atradau 'savuosius' tušus išbandžiau nemenkai visokių tušų, tačiau dauguma jų iškart keliavo į šiukšliadėžę, vienas tragiškiausių ir labiausia lipinančių buvo Loreal Million lashes, visiškas nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutik @ 2012 01 05, 23:07)
Nors tuo metu kol atradau 'savuosius' tušus išbandžiau nemenkai visokių tušų, tačiau dauguma jų iškart keliavo į šiukšliadėžę, vienas tragiškiausių ir labiausia lipinančių buvo Loreal Million lashes, visiškas nesusipratimas doh.gif


Ale įdomu kodėl gi taip skiriasi žmonėms.. g.gif Nes man jis kaip tik labai gražiai visas (kad ir "pasivėlusias") blakstienas atskiria, ilgai laikosi. Kiek bandžius esu, ir brangesnių, ir pigesnių, šis labiausiai atitiko ir patiko. rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai Lorealio Million Lashes nieko buvo, nelipino, tik kaip čia pasakyt - negražiai galiukai blakstienų atrodydavo, stori kažkokie, labai nenatūraliai. Ir dar dirgindavo akis iki ašarų po valymo..
Rimtai, merginos, įkelkit kas foto su Ysl padažytomis ax.gif
Atsakyti
Va puikus pvz YSL FAUX CILS
Merginos natūralios blakstienos neatrodo kažkuo ypatingo, sakyčiau, vidutinės. Na, pirmas sluoksnis, antras - gana dailiai, bet galutinis rezultatas man visai nepatinka...
YSL review
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 01 06, 11:30)
Va puikus pvz YSL FAUX CILS
Merginos natūralios blakstienos neatrodo kažkuo ypatingo, sakyčiau, vidutinės. Na, pirmas sluoksnis, antras - gana dailiai, bet galutinis rezultatas man visai nepatinka...
YSL review


mano nuomone, tai irgi, kad labai jau daug ji to tuso uzkrove ax.gif
o is pat pradziu kai tik pasidaze, tai visai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2012 01 06, 10:30)
Va puikus pvz YSL FAUX CILS
Merginos natūralios blakstienos neatrodo kažkuo ypatingo, sakyčiau, vidutinės. Na, pirmas sluoksnis, antras - gana dailiai, bet galutinis rezultatas man visai nepatinka...
YSL review

Turėjau aš tą tušą, bet man ne koks prisiminimas apie jį... ne tik akis dirgino (Čia mano bėda, kad jautrios akys), bet vaizdas irgi toks, kaip filmuke. matosi, kad gumulėliais tokiais dedasi, tai tokį jį aš ir prisimenu. Antrą kartą tikrai nepirkčiau. Be to, pakankamai greitai pasidarė sausas, išdžiuvo. Dar patrupėdavo nuo blakstienų, ko labi nemėgstu ax.gif
Atsakyti
Turejau ir as YSL, gal daugkas ir giria, bet mano patirtis rodo, kad tai vienas is prasciausiu ...
1. Labai trupedavo, tepdavo paakius - dienos pabaigoje budavo tiesiog BAISU paziureti i veidrodi.
2. Lipindavo blakstienas.

Dabar "ant greicio" prigriebiau Rimmel oranzinej tutelj - 6 kartus pigesnis - 10 kartu geresnis. blink.gif
Atsakyti
[quote=Zuzi_šoka,2012 01 06, 17:42]
Turejau ir as YSL, gal daugkas ir giria, bet mano patirtis rodo, kad tai vienas is prasciausiu ...
1. Labai trupedavo, tepdavo paakius - dienos pabaigoje budavo tiesiog BAISU paziureti i veidrodi.
2. Lipindavo blakstienas.

Tą ir turėjau minty, labai tiksliai parašyta smile.gif
Atsakyti
KOKS tusas netrupa nuo blakstienu? biggrin.gif

mano ir taip paakiai tamsoki, o kai tusas patrupa buna tragedija, atrodau kaip serganti doh.gif
Atsakyti