Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms.

QUOTE(Tiffany @ 2011 12 30, 18:31)
apie kuri YSL eina kalba  rolleyes.gif


YSL Effet Faux cils smile.gif
Papildyta:
QUOTE(picco @ 2011 12 30, 20:11)




O su kuo pravedimas padarytas? bigsmile.gif
Atsakyti
Essence eyeliner'iu waterproof smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida N. @ 2011 12 30, 16:18)
tai kaip suprantu, tai YSL tusas yra pats geriausias  4u.gif

O man kaip tik YSL netiko... mano akys jautrios, tai vaikščiojau raudonom, niežtinčiom akim. Pirkau Kristianoj, paskui klausiau, sakė todėl, kad jie su kvapais. O Dior labai tinka thumbup.gif
Gal kas bandėt Diorshow extase?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 12 27, 22:04)
Esu patenkinta naujuoju MF  False lash Effect Fusion, naudoju neilgai, bet kolkas labai patinka.Blakstienos mano foto puikiai matos, kokios, nei tankios, nei ilgos smile.gif Neima daug košės, lengvai nusivalo, nebyra. Tepta 2 geri sluoksniai.
user posted image

man labai graziai, atrodo bet dar patarciau jums jas po kiekvieno sluoksnio pasukuoti atskirti kad nebutu kelios sulipusios, butu manau isvis tobulai smile.gif
Atsakyti
jau seniai supratau, kad nėra vieno, gero visoms blakstienoms tušo smile.gif yra keli geri, nuolat čia linksniuojami, iš kurių reikia sau rasti tinkamiausią. Man dar visą reikalą smarkiai pagerina ta balta bazė - tada tikrai geriau tankina, geriau pakelia blakstienas ir niekas netrupa. Vis atsivežu ar paprašau, kad atvežtų Lancome bazę iš kokio duty free.

ir dar - vis tiek, kad ir kiek kartų bandyčiau, tie brangesni - Lancome hypnose, Aplicills ar YSL faux cills, ar HR tigrinis man vis vien dažo subtiliau, t.y. - ryškiai, bet ne dirbtinai, ne sulipusiai, nei pigesnės alternatyvos. Tą Million lashes turiu kaip "dežurną", jei kiti baigiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestyte @ 2011 12 03, 17:14)
Labai nusivyliau Hypnose doll eyes tušu schmoll.gif Prieš tai ne kartą bandžiau paprastą hypnose ir vieną kartą hypnose precious cells. Tai iš visų pats geriausias paprastas hypnose. Doll eyes iš pradžių buvo per skystas,o po kokios savaitės kai sutirštėjo pradėjo byrėt ir tept paakius,be to dažo visiškai negražiai ir net lipina blakstienas, dar nepraėjo net mėnuo,o jau galiu mest į šiukšlyną,nes gumuliuojasi ir byra. Precious cells irgi byrėjo ir greit sudžiuvo. O abu pirkau kristianoj. Žodžiu jei grįšiu tai tik prie tradicinio Hypnose, kuriuo neteko nusivilti, bet gi aišku kaip visada norisi naujovių 4u.gif


QUOTE(Aiva. @ 2011 12 09, 13:12)
Nusivyliau Lancome Doll Eyes, tikėjausi daugiau. Dažo lyg ir neblogai, bet kažkoks sausokas jis man, nesigauna lėliškos akys biggrin.gif


ateinu ir as pritarti drinks_cheers.gif del Doll eyes tuso...kazkoks nepavykes pirkinys doh.gif tepa,byra doh.gif dabar uzsisakiau Hypnose paprasta,ziuresiu kaip sitas,nes niekada nebandziau,bet tikiuosi nenuvils...visada grizdavau prie Lancome L'extreme,man jis labai patinka,dazo graziai,atskiria,tik spalvos intensyvumo man truksta mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką tik nusipirkau essence 2 in 1 volume mascara- jį pirkau tiesiog iš smalsumo ir visai esu patenkinta, kaip tušu už 12 Lt., naudoju tik 1 padalą ar kaip čia išsireikšti (kai ant šepetėlio yra mažiau tušo) tai gana gražiai nudažo blakstienas, jų labai neapkrauna, ilgina ir kažkiek tankina. Lyginant su prieš tai pirktu Loreal Volume Collagen - žymiai geresnis ir kelis kartus pigesnis smile.gif .
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2011 12 25, 20:51)
Man labiausiai patiko Loreal 4 D , kartą ar dukart perbraukei ir tobulos blakstienos.



O as kazkaip tikejausi daugiau is sito tuso, po keliu brukstelejimu bent jau man blakstienos atrodo tiktai tamsesnes, nors jau mano naturalios blakstienos nera labai trumpos ir plonos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 30, 22:35)
na, aš turbūt nenormali, bet man negražu  ax.gif
blakstienos sulipusios, išilgintos, tankinimo laabai trūksta  blush2.gif  "neša" į spider legs jau šiek tiek ...  rolleyes.gif
pravedimas labai gražus  bigsmile.gif


Nam na tiesa sakant taip pat nelabai grazu ax.gif Man graziau kai blakstienos atrodo ilgos ir naturalios, o ne sulipintos blush2.gif Bet cia jau skonio reikalas, jei neklystu ir dizaineriai siais metais pristate kaip mados klyksma tokias blakstienas.
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2012 01 02, 22:48)
Ką tik nusipirkau essence 2 in 1 volume mascara- jį pirkau tiesiog iš smalsumo ir visai esu patenkinta, kaip tušu už 12 Lt., naudoju tik 1 padalą ar kaip čia išsireikšti (kai ant šepetėlio yra mažiau tušo) tai gana gražiai nudažo blakstienas, jų labai neapkrauna, ilgina ir kažkiek tankina. Lyginant su prieš tai pirktu Loreal Volume Collagen - žymiai geresnis ir kelis kartus pigesnis smile.gif .
user posted image



sita turejau visiskai nepatiko nes sunkiai nusivalo. po 2 dienu ismeciau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kuri turėjot/turit šį tušą Rimmel Glam eyes day2night ir galit pakomentuot (būtų idealu, jei su nuotrauka). Jei neklystu, būna dar ir ne su rožinės spalvos intarpais tūtelė, bet ir su violetinės. shopingas čia berods pas mus pasikausčiusi Rimmel tušuose, tai gal pakomentuos irgi mastau.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri nepatingesit ideti savo realia foto su tuo isgirtuoju YSL tusu 4u.gif
Atsakyti
Elizabeth Arden Ceramide Lash Extending Treatment

user posted image

O aš va šitą turiu, man labai labai wub.gif
Atsakyti