Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms.

Naudojau kelis kartus Loreal telescopic sidabrini, bet girdejau atsiliepimus, kad auksinis geriau dazo. Kazkaip Lorealio sitie tusai man graziausiai padaro blakstienas. Kadangi noriu ilgu iki dangaus, tik sie man jas tokiomis ir padaro. Reiks megint auksini dabar, kai savo Bourjois sunaudosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2012 05 06, 18:07)
nusipirkau sita max factor 2000calories. rekomendavo kaip storinanti, rytoj bandysiu,parasysiu atsiliepimus  smile.gif

user posted image

o kur jus toki radot? smile.gif
Atsakyti
Merginos o kas nors ismeginote Lumene naujos serijos tusu g.gif
Atsakyti
QUOTE(...spinduliukas... @ 2012 05 07, 01:10)
Merginos o kas nors ismeginote Lumene naujos serijos tusu  g.gif

O kas per naujienos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 05 06, 17:37)
Na įdomu būtų, ar taip jau tas 24h karštyje, vėjyje, vandeniui užtiškus ir atlaiko  g.gif   
Ir šiaip akys linkusios ašaroti, tai visai aktualu..
Auksinis ryškiau dažo  4u.gif

Siaip visi jie geri , tik dar juodas yra, tai jis ryskiausiai dazo ir man geriausias. smile.gif
Atsakyti
o kas bandė Isadora naujieną - kur toks mažas šepetėlis, arba Pupa VAMP?


būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus....
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 05 06, 16:42)
Koki efekta duoda blakstutem? 4u.gif Labiau ilgina ar storina?

Storina labiau smile.gif Tokios pilnos atrodo wub.gif
Atsakyti
mergaitės, dairausi vandeniui atsparaus kurortinio tušo šiltajam sezonui, nenoriu ypatingai brangaus, tiesiog, kad gerai laikytų, nebyrėtų, kad gražiai dažytų blush2.gif parekomenduokit ką nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 07 gegužės 2012 - 14:34
Kuris labiau storina?
Estee Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara
user posted image

ar
Bourjois Pump Up The Volume Mascara
user posted image
Atsakyti
Merginos, ateinu patarimo - reikia naujo tušo 4u.gif

Kadaise naudojau po kelis Nivea, Maybelline (visi tragiški buvo), Max Factor 2000 Calorie (nuo jo blakstienos krito, o kas liko, buvo vos kelių mm ilgumo), tada bandžiau ekologiškus Dr. Hauschka - patiko, bet man pernelyg natūralus efektas gaunasi...

Turėjau EL Sumptuos ten kažkas (neatgaminu pilno pavadinimo) - tušas labai patiko, šepetėlis gerai atskirdavo, bet taip ir nepripratau prie jo dydžio - išsitepdavau viską aplink.

Dabar naudoju Lancome Hypnose Doll Eyes. Vat jis man labai patinka, bet norisi kažko dar geresnio bigsmile.gif

Pagrindiniai reikalavimai - rietimas, geras atskyrimas, išsilaikymas (kad nebyrėtų, bet tuo pačiu lengvai nusivalytų) ir kad nedirgintų akių (maniškės jautrios). Ką patarsite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 05 07, 11:54)
o kas bandė Isadora naujieną - kur toks mažas šepetėlis, arba Pupa VAMP?
būtų labai įdomu išgirsti atsiliepimus....



Mane taip pat domina ar kas bandet Isadora, kazkada seniai turejau Isadora tusa jautrioms akims, tai labai patiko ax.gif bet ir reikalavimai tusui buvo minimalus blush2.gif
Atsakyti
Na, man tai nr. 1 lieka L'oreal DOUBLE EXTENSION. Tobulas tušas - ir storina, ir užriečia, ir išryškina visomis prasmėmis. Ir dar nusiplauna šiltu vandeniu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti