Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

Labas.
su rimtu reikalu unsure.gif
vaziuosime svtg i lenkija. ir perziurejus Jusu rekomenduojamas skalb. masinas JU SVETAINEJA N-E-R-A gun_rifle.gif
gal galite pakomentuoti kuri geresne: kam "+", kam "-"

Bosch WAQ28460PL Avantixx 7
BOSCH WAQ 20460 PL
SAMSUNG WF 0602 WKE ECO BUBBLE
SAMSUNG WF 1602 WUV ECO BUBBLE
WHIRLPOOL AWOE 9349***
WHIRLPOOLAWO/D 5320 /P
Siemens WM12Q440PL - iQ500 varioPerfect
Siemens WM14E464PL
Whirlpool AWE 9529
Whirlpool AWO/D 6531P
Whirlpool AWOE 9549

sI INFO man pades apsisprest kuri rinktis (savo praktikoje perku pirma karta)
Atsakyti
QUOTE(Kenguriux @ 2012 01 24, 08:46)
Labas.
su rimtu reikalu unsure.gif
vaziuosime svtg i lenkija. ir perziurejus Jusu rekomenduojamas skalb. masinas JU SVETAINEJA N-E-R-A gun_rifle.gif 
gal galite pakomentuoti kuri geresne: kam "+", kam "-"

Bosch WAQ28460PL Avantixx 7
BOSCH WAQ 20460 PL
SAMSUNG WF 0602 WKE ECO BUBBLE
SAMSUNG WF 1602 WUV ECO BUBBLE
WHIRLPOOL AWOE 9349***
WHIRLPOOLAWO/D 5320 /P
Siemens WM12Q440PL - iQ500 varioPerfect
Siemens WM14E464PL
Whirlpool AWE 9529
Whirlpool AWO/D 6531P
Whirlpool AWOE 9549

sI INFO man pades apsisprest kuri rinktis (savo praktikoje perku pirma karta)


galite nuoroda svetaines?
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 01 13, 20:50)
as esu tam paciam 0 taske, kuriam buvau pries pradedama rinktis skalbenke smile.gif)))))))


sveiki,


Nusipirkau electroliux smile.gif

http://www.electrolu...ekio/EWS126540W

Kol kas esu patenkinta smile.gif))) skalbia graziai, grezia tyliai, nu zodziu liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 01 25, 12:12)
sveiki,
Nusipirkau electroliux smile.gif

http://www.electrolu...ekio/EWS126540W

Kol kas esu patenkinta smile.gif))) skalbia graziai, grezia tyliai, nu zodziu liux thumbup.gif


Aš irgi svarsčiau tarp Elektrolix ir Bosch , bet apsistojau ties Bosch 7 kg talpos, vakar jau atvežė, tik dar nepajungta ir neišbandyta smile.gif stovi supakuota .
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2012 01 25, 12:24)
Aš irgi svarsčiau tarp Elektrolix ir Bosch , bet apsistojau ties Bosch 7 kg talpos, vakar jau atvežė, tik dar nepajungta ir neišbandyta  smile.gif stovi supakuota .


kokia pirkote?
Atsakyti
Ar sudetinga pajungti skalbimo masina? Pas mane jau ivadai specialiai skalbyklei padaryti kai state nama. Laukiu ir as savosios parvykstant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 25, 13:56)
Ar sudetinga pajungti skalbimo masina? Pas mane jau ivadai specialiai skalbyklei padaryti kai state nama. Laukiu ir as savosios parvykstant  ax.gif



Svarbiausia isimti is bugno varstus laikancius ir vsio..jeigu jau ivadai yra tai reiks tik slanga pritvirtint..ir jungt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(perla30* @ 2012 01 25, 13:24)
Aš irgi svarsčiau tarp Elektrolix ir Bosch , bet apsistojau ties Bosch 7 kg talpos, vakar jau atvežė, tik dar nepajungta ir neišbandyta  smile.gif stovi supakuota .



mes irgi tarp ju ziurejom bet kai speedy pasake kad boshas rinktas kinijoj tai kazkaip paemem electroliuxa..smile.gif o Jusu bosho moelis koks?
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 01 25, 14:08)
Svarbiausia isimti is bugno varstus laikancius ir vsio..jeigu jau ivadai yra tai reiks tik slanga pritvirtint..ir jungt smile.gif

Na, kai paraset atrodo visai nesudetingai vienas du ir pajungta, net MB nereikes lotuliukas.gif o tie laikantys varztai atidarius dureles matysis?
Atsakyti
Ar labai prastas pasirinkimas Electrolux EWS 106410W. Norim pigios mašinos ax.gif
O gal Whirpool AWO/D 43130. Kaip biednas, taip ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atigisa: 25 sausio 2012 - 14:56
QUOTE(Woblienė @ 2012 01 25, 13:31)
kokia pirkote?


Mano WAQ 24461SN , rinkta Ispanijoje berods g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mellynake @ 2012 01 25, 14:08)
mes irgi tarp ju ziurejom bet kai speedy pasake kad boshas rinktas kinijoj tai kazkaip paemem electroliuxa..smile.gif o Jusu bosho moelis koks?

Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2012 01 25, 15:47)
Na, kai paraset atrodo visai nesudetingai vienas du ir pajungta, net MB nereikes  lotuliukas.gif  o tie laikantys varztai atidarius dureles matysis?


Na manau, kad vistiek reiks smile.gif))
o tie varstai tai yra skalbimo masinos nugaroje, ta prasme kitoj pusej bugno..smile.gif kiekvienoj instrukcijoj yra pacioj pradzioj parasyta kaip juos ten atsukti..smile.gif
Atsakyti
Sveiki renkamės skalbimo mašiną. Taigi klausimas - kuri jūsų manymu AEG arba Electrolux yra optimaliausias variantas tarp kainos, talpos, enegrijos klases ir visu kitu niuansu atveju. nesnori daug moketi, bet norisi kad ir normali mašina būtų smile.gif
Atsakyti