Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos - 5

Dar turiu klausima ne i tema, tik nesijuokit, bet susimasciau...kaip raso, kad max skalbiniu kiekis pvz 7kg, tai cia slapiu ar sausu?? kazkaip man atrodo, kad turetu buti sausu, bet turiu toki zmogu labai priestaraujanti, tad susigincijome...apsvieskite, kur cia ta tiesa slypi?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(speedy @ 2012 01 12, 16:53)
Verta dėmesio.



QUOTE(Mellynake @ 2012 01 12, 18:22)
as irgi dbr ties sita apsistojau smile.gif


O kur rinkta ir kas gamintojas?smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2012 01 12, 21:36)
Dar turiu klausima ne i tema, tik nesijuokit, bet susimasciau...kaip raso, kad max skalbiniu kiekis pvz 7kg, tai cia slapiu ar sausu?? kazkaip man atrodo, kad turetu buti sausu, bet  turiu toki zmogu labai priestaraujanti, tad susigincijome...apsvieskite, kur cia ta tiesa slypi?smile.gif
Papildyta:
O kur rinkta ir kas gamintojas?smile.gif)

Kalba eina apie sausus. Bet turėkite mintyje, kad tai apskritai sąlyginis matavimas, leidžiantis palyginti skirtingų skalbimo mašinų talpą. Dauguma atvejų tai nereiškia tų fizinių 7 kg, kuriuos pasvertumėte ir krautumėte vidun.
Papildyta:
QUOTE(Samsunge @ 2012 01 12, 21:36)
O kur rinkta ir kas gamintojas?smile.gif)

Kiek žinau, Ispanijoje.
Atsakyti
Speedy ar gali buti boscho to kur kodo pabaiga BY(45 gylis) kai kurie modeliai rinkti Vokietijoj? topo centre man pasakojo, kad jie turi sandeliuose sitas masinas kurios rinktos Vokietijoj..
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 01 13, 17:51)
Speedy ar gali buti boscho to kur kodo pabaiga BY(45 gylis) kai kurie modeliai rinkti Vokietijoj? topo centre man pasakojo, kad jie turi sandeliuose sitas masinas kurios rinktos Vokietijoj..


į priekines raides žiūrėkit, ne galines mirksiukas.gif kilmė
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2012 01 13, 17:57)
į priekines raides žiūrėkit, ne galines  mirksiukas.gif kilmė



aciu smile.gif tai kaip suprantu sita negali but rinkta Vokietijoj..man tik smegenis pudrino?smile.gif

http://www.imarket.l...id_product=3241
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2012 01 13, 17:39)
aciu smile.gif tai kaip suprantu sita negali but rinkta Vokietijoj..man tik smegenis pudrino?smile.gif

http://www.imarket.l...id_product=3241

Pudrina ir dar kaip, nes paziurejau pas mus tokiu yra, surinkejas Lenkija, brangiau apie 500Lt, nei jusu parodyta, kuri rinkta Kinijoje, butu surenkejas Vokietija, kaina dar sokteltu. doh.gif Nors Vokietija dar arciau, nei Kinija, mazesni transportavimo kastai blink.gif biggrin.gif Bosch nori islaikyti visuose salyse vienoda pardavimo kaina, todel ir gudrauja, kur valiuta litai, tai ir is Kinijos gerai, kur eurai - Vokietija doh.gif As tik taip suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 13, 19:37)
Pudrina ir dar kaip, nes paziurejau pas mus tokiu yra, surinkejas Lenkija, brangiau apie 500Lt, nei jusu parodyta, kuri rinkta Kinijoje, butu surenkejas Vokietija, kaina dar sokteltu.  doh.gif Nors Vokietija dar arciau, nei Kinija, mazesni transportavimo kastai  blink.gif  biggrin.gif  Bosch nori islaikyti visuose salyse vienoda pardavimo kaina, todel ir gudrauja, kur valiuta litai, tai ir is Kinijos gerai, kur eurai - Vokietija  doh.gif As tik taip suprantu  g.gif



as esu tam paciam 0 taske, kuriam buvau pries pradedama rinktis skalbenke smile.gif)))))))
Atsakyti
Laba,
perziurejau Jusu siulomas sk.masinas. gal butu kas galetu pasiulyti kraunamus drabuzius per virsu?
kam teko naudoti?

is anksto dekui
Atsakyti
QUOTE(Kenguriux @ 2012 01 22, 12:20)
Laba,
perziurejau Jusu siulomas sk.masinas. gal butu kas galetu pasiulyti kraunamus drabuzius per virsu?
kam teko naudoti?

is anksto dekui

Bene geriausia savo kainos kategorijoje (iki 1400 lt.) AEG L47330.
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 11, 19:19)

Jau isbandziau.

Ka galiu pastebeti, tai ta, kad tyliai dirba (lyginu su senaja LT pirkta pries 5metus), patiko tokia naujove, kaip bugno apsvietimas, skeptiskai i tai ziurejau, bet patiko bigsmile.gif yra migtukai, bet veikia nuo lengvo pirsto prisilietimo, tie "migtukai" net nepasispaudzia. Reguliuojamas garso signalas. Antivibracine sistema tikrai veikia bigsmile.gif Masina visai nezymiai juda smile.gif Gal smulkmenos, bet viska sudejus, plius tai, kad gerai skalbia, likau labai patebkinta wub.gif
Nusipirkome papildoma garantija 5m, jei kas nutiks, atvaziuoja meistrai, masina isveza, tam laikui palieka kita, 3 tokie "nuotykiai" keicia i nauja bigsmile.gif Tai dabar galvos neskauda del remontu, bet tikiuosi viskas bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 22, 22:19)


ar graži gyvai? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miig @ 2012 01 23, 15:18)
ar graži gyvai?  biggrin.gif  ax.gif

Apie grozi jau rasiau dziovykliu temoje biggrin.gif Nes pirkome is tos pacios serijos skalbimo masina ir dziovykle, bendras vaizdas wub.gif Ten minejau, kad esu estete, tai man turi buti ne tik praktiska, bet ir grazu biggrin.gif Tikrai labai graziai atrodo, bet aisku juoda skalbimo masina skonio reikalas mirksiukas.gif As esu labai patenkinta, vienas minusas visi ibrezimai labai matysis smile.gif Bet musu vonia pakankamai erdvi, 15metu masina naudotis neplanuoju, tai apie ibrezimus maziausiai galvoju biggrin.gif
Atsakyti