Įkraunama...
Įkraunama...

Geras Ortodontas Vilniuje

QUOTE(Florestina @ 2008 09 01, 19:03)
Nu gal kaip vedėjo žmona, tai bus visai nieko. g.gif

Keistas vertinimo kriterijus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 09 01, 19:16)
Keistas vertinimo kriterijus unsure.gif


O pagal ką vertinti nepažįstamą žmogų? Internete tik geri atsiliepimai, bet vien tik internetu tikėti negalima. g.gif Iš pažįstamų niekas pas ją nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 01, 19:25)
O pagal ką vertinti nepažįstamą žmogų? Internete tik geri atsiliepimai, bet vien tik internetu tikėti negalima.  g.gif Iš pažįstamų niekas pas ją nebuvo.

Kol žmogaus asmeniškai nepažįstu, apskritai jo nevertinu. Ir net susipažinus pirmas įspūdis kartais būna klaidingas ax.gif

O jau apie internetinius vertinimus geriau patylėsiu...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 09 01, 19:43)
Kol žmogaus asmeniškai nepažįstu, apskritai jo nevertinu. Ir net susipažinus pirmas įspūdis kartais būna klaidingas ax.gif

O jau apie internetinius vertinimus geriau patylėsiu...


Pagyvensim - pamatysim. Šiaip, kai užsirašinėjau sakiau, kad dar nebuvau pas ją- tai tiek ir tepasakė, kad ji vedėjo žmona. Ką aš ir be jų pasakymo žinojau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 01, 12:36)
Na va, užsirašiau pas gydytoją G. Gumbelevičienę, bijau nerealiai  fear.gif . Užrašė spalio 3 dienai. Nes mano gydytoja, kaip jau minėjau, dekretinėse. Dabar skylutė maža,o per mėnesį bet kas nutikti gali. Gal kas nors iš čia beselankančių yra pas gydytoją buvę, nes man su šia gydytoja tik blogi prisiminimai susiję. Nes balandy gyd. Darius prieš raunant dantį tarėsi ju ja ir tada pro praviras duris girdėjau tą klykiantį vaiką. cray.gif  cry.gif  bijau.gif


Mano giliu isitikinimu vaikai gali verkti ir pas pati geriausia vaiku gydytoja. Ne viskas nuo gydytojo priklauso, yra daug vaiku, kurie neparuosti tevu, patys yra isteriski ir net su laiku nepasiduoda gydymui. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadore @ 2008 09 02, 00:11)
Mano giliu isitikinimu vaikai gali verkti ir pas pati geriausia vaiku gydytoja. Ne viskas nuo gydytojo priklauso, yra daug vaiku, kurie neparuosti tevu, patys yra isteriski ir net su laiku nepasiduoda gydymui.  unsure.gif

drinks_cheers.gif Būtent unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadore @ 2008 09 02, 00:11)
Mano giliu isitikinimu vaikai gali verkti ir pas pati geriausia vaiku gydytoja. Ne viskas nuo gydytojo priklauso, yra daug vaiku, kurie neparuosti tevu, patys yra isteriski ir net su laiku nepasiduoda gydymui.  unsure.gif


Man ir darbe tą patį sakė. Šiaip radau atsiliepimų ankstesnėje temelėje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 31, 21:36)
Nereikėtų tiek laukti, kad jau nervus reikėtų marint ax.gif Ir kaina bus mažesnė smile.gif




Tikrai sutinku, kad nereik tiek laukt, kol dantuką pradeda baisiai skaudėt, reiktų pasitikrint kas pusmeti ir to tikrai nebus smile.gif
O kainos šiais laikais privačiose kabinetose tikrai nemažos, todėl galite apsilankyti pas odontologijos studentus, ten kainos 10 kart mažesnes, nes mokat tik už medžiagas ir vienkartinius daiktus thumbup.gif Aš pati esu odontologijos studentė, taisau dantukus, higiena atlieku, net ir esu šalinus jau kelis dantukus rolleyes.gif tuoj ir protezuot pradesiu. Tai galit kreiptis, gal sutarsim dėl laiko smile.gif rašykit žinutę ar laiška arba galit skambint 867109015 (Jurgita), bet galiu būt paskaitose ir neatsiliept iškart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jmgirl @ 2008 09 03, 14:03)
Tikrai sutinku, kad nereik tiek laukt, kol dantuką pradeda baisiai skaudėt, reiktų pasitikrint kas pusmeti ir to tikrai nebus  smile.gif
O kainos šiais laikais privačiose kabinetose tikrai nemažos, todėl galite apsilankyti pas odontologijos studentus, ten kainos 10 kart mažesnes, nes mokat tik už medžiagas ir vienkartinius daiktus  thumbup.gif  Aš pati esu odontologijos studentė, taisau dantukus, higiena atlieku, net ir esu šalinus jau kelis dantukus  rolleyes.gif  tuoj ir protezuot pradesiu. Tai galit kreiptis, gal sutarsim dėl laiko  smile.gif  rašykit žinutę ar laiška arba galit skambint 867109015 (Jurgita), bet galiu būt paskaitose ir neatsiliept iškart  smile.gif


O man odontologas sakė, kad tik kartą metuose užtenka. Nors man reikia dažnai, va net pusmetis nepraėjo ir vėl reikia. Sakiau sažiningai lauksiu pusę metų, bet ne visada taip išeina kaip tikiesi. g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 03, 14:07)
O man odontologas sakė, kad tik kartą metuose užtenka. Nors man reikia dažnai, va net pusmetis nepraėjo ir vėl reikia. Sakiau sažiningai lauksiu pusę metų, bet ne visada taip išeina kaip tikiesi. g.gif  verysad.gif


Tuomet gal higiena reiketu pasidaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 09 03, 14:14)
Tuomet gal higiena reiketu pasidaryti  g.gif


Darau kas pusę metų sąžiningai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 03, 12:21)
Darau kas pusę metų sąžiningai. 4u.gif



Tai higienos darymas ir taip pat yra apsilankymas pas odontologą, tuo metu jis gali įvertint ar reik terapinio gydymo. Na žinoma, nebent higieną atliekat pas higienistę, tai tada net nežinau ar ji įvertina smile.gif
Atsakyti