Įkraunama...
Įkraunama...

Roan Marita IV tema

QUOTE(Tekantisaule @ 2012 02 09, 15:46)
O as nesuprantu, kam ta lopsi is vis nesiot.  g.gif  Tik daugiau sau vargo pasidarot ir laiko susigaisinat.  smile.gif Tas lopsys ir nera pritaikytas nesioti su leliuku. Rankenos skirtos tiesiog ji nuimti, pasinesti iki reikiamos vietos, tik ne su leliuku.
Ir siaip matau, kiek bereikalingo vargo prisidaro tos mamos, tempdamos tuos didelius sunkius lopsius pas gydytoja i parduotuve, ar pan.  doh.gif  Juk tam yra spec.lopsiukai (tie medziaginiai-neperslampami), su jais galit tampytis kur norit, bet jau su tais "gargarais", tai tikrai nepasitampysit.  schmoll.gif

drinks_cheers.gif turi rinktis ar reikia lopšio nešiojimui, ar vaiko migdymui, vežiojimui, jei nešiot tai ir perki vežimą su mažu lopšiuku, panešioji iki 4mėn kol vaikas telpa ir out į sportine dalį, o tada jau nebėr ką benešiot smile.gif
nors visgi mano nuomonės dar niekas nepakeitė, tobulo vežimo nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2012 02 09, 14:57)
drinks_cheers.gif turi rinktis ar reikia lopšio nešiojimui, ar vaiko migdymui, vežiojimui, jei nešiot tai ir perki vežimą su mažu lopšiuku, panešioji iki 4mėn kol vaikas telpa ir out į sportine dalį, o tada jau nebėr ką benešiot  smile.gif
nors visgi mano nuomonės dar niekas nepakeitė, tobulo vežimo nėra  biggrin.gif


Vat butent ir as taip manau. biggrin.gif Kad reikia rinktis, ko is tikruju reikia, kas butu patogiausiai leliukui ir ko norit...susidelioti visus prioritetus, visus minusus-pliusus ir padaryti gera ir teisinga sprendima. mirksiukas.gif
Dazniausiai mamos dejuoja, oi kaip man sunku, neuznesiu neuztenpsiu ir pan. doh.gif Nu man nesuvokiama toks dalykas. Juk vezima renkate leliukui, kad jam butu patogu ir gera jame vazineti, miegoti, ilsetis...o tik paskui reikia galvoti apie save. smile.gif
Tobulu vezimeliu nera, nebuvo ir nebus...nes visu norai, nuomones skirtingi. Kas vienam tinka ir patinka, tas kitam negerai.... ir atvirksciai. Kaip ir sakau, dar superiniu vezimuku su visais reikiamais "priciundasais" niekas nepagamino. biggrin.gif
Man atrodo, sis vezimelis tikrai atitinka kainos-kokybes-patogumo santyki. thumbup.gif Jei ne mano mini masinyte, tai buciau veziojus ir veziojus tame grazuolyje savo mazyle. smile.gif
Atsakyti
noriu paklausti 4u.gif galvoju pirkti dėvėtą roan marita arba roan rocco. bet mano nusižiūrėti vežimukai 2 in 1. ar galima ant marita arba rocco tvirtinti atskirai nusipirktą autokėdutę? ar bet kokia tiktų? bet tada matyt reikia specialių adapterių ieškot, o kur juos galima įsigyti?
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 02 12, 23:09)
noriu paklausti  4u.gif galvoju pirkti dėvėtą roan marita arba roan rocco. bet mano nusižiūrėti vežimukai 2 in 1. ar galima ant marita arba rocco tvirtinti atskirai nusipirktą autokėdutę? ar bet kokia tiktų? bet tada matyt reikia specialių adapterių ieškot, o kur juos galima įsigyti?
ačiū  4u.gif


Na, as patarsiu is savos patirties, o Jusu teise rinktis... ax.gif Taigi...patarciau Roan kedutes nepirkti, nes jos laaabai nepatogios ir labai gilios. O be to, kodel butinai norite ja tvirtinti ant remo? Nejaugi zadate vazineti leliuka autokeduteje uzdeta ant vezimelio remo? Tai tikrai nera sveika leliukui, o jei reikia nuvaziuotiki iki gydytojos, arba nuo tasko A iki tasko B, tai uztenka kedute pasineseti iskelus is masinos. O jei jau nusprendete ilgeliau kazkur pasivazineti, tai nieko geriau nebus, kaip kad guleti lopsyje leliukui.
Tiesa pasakius, man net kraupu ziureti, kaip mamos neatsakingai elgiasi ir netgi i lauka pasivaikscioti eina vezdamos savo leliukus auto keduteje. doh.gif Mano manymu, arba cia visiskas neatsakingumas, arba visiskas nesuvokimas, kito pateisinimo nezinau... schmoll.gif
Sekmes pasirenkant. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 02 13, 02:49)
Na, as patarsiu is savos patirties, o Jusu teise rinktis...  ax.gif  Taigi...patarciau Roan kedutes nepirkti, nes jos laaabai nepatogios ir labai gilios. O be to, kodel butinai norite ja tvirtinti ant remo? Nejaugi zadate vazineti leliuka autokeduteje uzdeta ant  vezimelio remo? Tai tikrai nera sveika leliukui, o jei reikia nuvaziuotiki iki gydytojos, arba nuo tasko A iki tasko B, tai uztenka kedute pasineseti iskelus is masinos. O jei jau nusprendete ilgeliau kazkur pasivazineti, tai nieko geriau nebus, kaip kad guleti lopsyje leliukui.
Tiesa pasakius, man net kraupu ziureti, kaip mamos neatsakingai elgiasi ir netgi i lauka pasivaikscioti eina vezdamos savo leliukus auto keduteje.  doh.gif  Mano manymu, arba cia visiskas neatsakingumas, arba visiskas nesuvokimas, kito pateisinimo nezinau...  schmoll.gif
Sekmes pasirenkant.  mirksiukas.gif

mano atveju, tai aš neapgalvojus rinkausi daiktus savo trečiam vaikui. mes baisiai daug kur važinėjom ir būtent visada vyrui tekdavo tampyti rankose autokėdutę. raumenis užsiaugino biggrin.gif tuomet jis nedirbo, o važinėjimai buvo tai į parduotuves, muziejus, žodžiu, vaikas visada su mumis ir tempiamas vos ne žemyn galva kėdutėje. dėl to jei jau vis tiek turiu kėdutę, tai kodėl nepasinaudot, kad ją dar būtų įmanoma tvirtinti ant rėmo? o pasivaikščiojimams man jos visai nereikia, gyvenu tokioje vietoje, kur jokia sveiko proto motina nesivežtų mažiuko kėdutėje, dėl to ir žiūriu vežimuko, kad kalnus ir uolas švelniai pervažiuotų biggrin.gif
Atsakyti
ar ant roan vežimuko tvirtinasi tik roan kėdutė ar galima tvirtinti bet kokią? jei roan nepatogios, tai galima kitokią tada gal nusipirkti ax.gif
Atsakyti
O kieno gamybos sie vezimeliai? ar tinka aukstiems? ar reguliuojasi rankenos aukstis? ar lengva pakelt ant galiniu ratu lipant ant saligatvio?
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2012 02 13, 15:40)
O kieno gamybos sie vezimeliai? ar tinka aukstiems? ar reguliuojasi rankenos aukstis? ar lengva pakelt ant galiniu ratu lipant ant saligatvio?


Lenkiški. Vyras su 1,85 nesiskundžia. Rankenos aukštis reguliuojasi lb minimaliai. Man asmeniškai pakelti lengva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2012 02 13, 14:40)
O kieno gamybos sie vezimeliai? ar tinka aukstiems? ar reguliuojasi rankenos aukstis? ar lengva pakelt ant galiniu ratu lipant ant saligatvio?


Sie vezimeliai kaip ir daugelis dabartineje rinkoje - lenku gamybos, bet kokybe tikrai gera. O del ugio...na, priklausomai ka reiskia "aukstas"? smile.gif Manau, jei ne 2m, tai tiks tikrai. smile.gif Rankena reguliuojasi dviem pozicjom auksciau-zemiau. O ant saligatviu netgi labai lengva uzvaziuoti, kadangi vezimelis dideliais ratais ir stabilus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 02 13, 15:46)
Lenkiški. Vyras su 1,85 nesiskundžia. Rankenos aukštis reguliuojasi lb minimaliai. Man asmeniškai pakelti lengva smile.gif

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2012 02 13, 09:41)
mano atveju, tai aš neapgalvojus rinkausi daiktus savo trečiam vaikui. mes baisiai daug kur važinėjom ir būtent visada vyrui tekdavo tampyti rankose autokėdutę. raumenis užsiaugino  biggrin.gif tuomet jis nedirbo, o važinėjimai buvo tai į parduotuves, muziejus, žodžiu, vaikas visada su mumis ir tempiamas vos ne žemyn galva kėdutėje. dėl to jei jau vis tiek turiu kėdutę, tai kodėl nepasinaudot, kad ją dar būtų įmanoma tvirtinti ant rėmo? o pasivaikščiojimams man jos visai nereikia, gyvenu tokioje vietoje, kur jokia sveiko proto motina nesivežtų mažiuko kėdutėje, dėl to ir žiūriu vežimuko, kad kalnus ir uolas švelniai pervažiuotų  biggrin.gif



Na, sis vezimelis butu ypac patogus vaziuoti bet kokiais keliukais, sniegynais ir pan. mirksiukas.gif Tik sakau, su kedute nesuklyskit, nes tikrai labai gili, vaikas praktiskai sedi joje. doh.gif Nebent kitas variantas, isigykite toki paminkstinima-paaukstinima, tada jau kita kalba, tiks ir Roan kedute. Nes tas paminkstinimas, kuris jau yra toje auto keduteje, praktiskai jokiu f-ju neatlieka, vistiek siaubingai gili. doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
na bais man nesiseka nusipirkti sio vezimelio (padeveto) vis praziopsau, per velai paskambinu blush2.gif doh.gif
jo privalumus visus zinau ir labai noreciau, bet radau nete dar toki varianta (CIA NE REKLAMA, O TIESIOG PATARIMO NORIU)
AR GAL KA ZINOTE, o gal kas net ir bande siuos vezimelius ar jie tokie pat geri kaip maritos ar ne? (http://www. skelbiu. lt/skelbimai/12109213.html) be tarpu
labai noriuu suzinoti jusu nuomuone 4u.gif
vezimelis ROYAL Classic
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renciuke25: 15 vasario 2012 - 18:43