Įkraunama...
Įkraunama...

Roan Marita IV tema

QUOTE(renciuke25 @ 2012 02 15, 18:40)
Sveikutes 4u.gif
na bais man nesiseka nusipirkti sio vezimelio (padeveto) vis praziopsau, per velai paskambinu  blush2.gif   doh.gif
jo privalumus visus zinau ir labai noreciau, bet radau nete dar toki varianta (CIA NE REKLAMA, O TIESIOG PATARIMO NORIU)
AR GAL KA ZINOTE, o gal kas net ir bande siuos vezimelius ar jie tokie pat geri kaip maritos ar ne? (http://www. skelbiu. lt/skelbimai/12109213.html) be tarpu
labai noriuu suzinoti jusu nuomuone  4u.gif
vezimelis ROYAL Classic


Na, spalvine gama, man asmeniskai grazi, lopsys taip pat didelis, kaina padori...bet ta sportine dalis (man) nepatinka, o ratai laabai jau gargariski. doh.gif
Taciau va cia http://www.viskasmaz...-royal-3-1.html raso, kad galima pasirinkti kokius nori ratus didesnius-mazesnius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 15 vasario 2012 - 18:52
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 02 15, 18:51)
Na, spalvine gama, man asmeniskai grazi, lopsys taip pat didelis, kaina padori...bet ta sportine dalis (man) nepatinka, o ratai laabai jau gargariski.  doh.gif
Taciau va cia http://www.viskasmaz...-royal-3-1.html raso, kad galima pasirinkti kokius nori ratus didesnius-mazesnius...


O man kaip tik labai gražūs ratai didesni.. wub.gif Bet Roan Marita lopšys man gražesnis wub.gif O, kad būtų galima paimti ratus Royal, o lopšį Roan wub.gif

Norėjau paklausti, kas turite šiuos vežimukus, ar yra lopšyje pakeliamas dugnelis? Kad vaikelį galima būtų pusiau sėdom paguldyti, kai labai jau nori pradėti dairytis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 16 vasario 2012 - 12:29
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 02 16, 13:24)
O man kaip tik labai gražūs ratai didesni.. wub.gif  Bet Roan Marita lopšys man gražesnis  wub.gif  O, kad būtų galima paimti ratus Royal, o lopšį Roan  wub.gif

Norėjau paklausti, kas turite šiuos vežimukus, ar yra lopšyje pakeliamas dugnelis? Kad vaikelį galima būtų pusiau sėdom paguldyti, kai labai jau nori pradėti dairytis?

as dar paziurejau, kad is tu klasikiniu labai neblogas Riko Balerina, lopsys pagal ismatavimus dar didesnis nei roan maritos, tik sportinukas kazkiek siauresnis, o minkstumas balerinos nerealus.
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 02 16, 13:24)
O man kaip tik labai gražūs ratai didesni.. wub.gif  Bet Roan Marita lopšys man gražesnis  wub.gif  O, kad būtų galima paimti ratus Royal, o lopšį Roan  wub.gif

Norėjau paklausti, kas turite šiuos vežimukus, ar yra lopšyje pakeliamas dugnelis? Kad vaikelį galima būtų pusiau sėdom paguldyti, kai labai jau nori pradėti dairytis?



Taip, yra ir kelių padėčių smile.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytės. Aš irgi dairausi į šį vėžimėlį. Mūsų kūdikis gims balandžio pradžioje, tai iki rudens tikrai miegos tokiam dideliam lopšy. Aš norėčiau aišku, kad ir ilgiau jisai ten būtų, na bet jeigu mažylis norės sėstis rudeniop, ar pakaks vietos Roan Marita sportinėje dalyje paaugusiam vaikui su kombinezonu? Kažkaip nelabai mačiau sportinės dalies išmatavimų. Kas turi šį vėžimėlį, ar naudojat sportinę dalį ar tik lopšį. Ir kuriuo sezonu naudojat? Labai lauksiu atsakymo
Atsakyti
QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 02 16, 18:25)
Sveikos esamos ir busimos mamytės. Aš irgi dairausi į šį vėžimėlį. Mūsų kūdikis gims balandžio pradžioje, tai iki rudens tikrai miegos tokiam dideliam lopšy. Aš norėčiau aišku, kad ir ilgiau jisai ten būtų, na bet jeigu mažylis norės sėstis rudeniop, ar pakaks vietos Roan Marita sportinėje dalyje paaugusiam vaikui su kombinezonu? Kažkaip nelabai mačiau sportinės dalies išmatavimų. Kas turi šį vėžimėlį, ar naudojat sportinę dalį ar tik lopšį. Ir kuriuo sezonu naudojat? Labai lauksiu atsakymo


Apie sportinę dar nieko negaliu pasakyti, nes naudojam tik lopšį kol kas. Gimėm birželį, dabar 8 mėn., ir kuo sėkmingiausiai su storu kombiu telpam, liko dar keli cm ir iki 10 mėn. manau laisvai pratempsim, nebent jau žiauriai norės sėstis.
Atsakyti
QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 02 16, 18:25)
Sveikos esamos ir busimos mamytės. Aš irgi dairausi į šį vėžimėlį. Mūsų kūdikis gims balandžio pradžioje, tai iki rudens tikrai miegos tokiam dideliam lopšy. Aš norėčiau aišku, kad ir ilgiau jisai ten būtų, na bet jeigu mažylis norės sėstis rudeniop, ar pakaks vietos Roan Marita sportinėje dalyje paaugusiam vaikui su kombinezonu? Kažkaip nelabai mačiau sportinės dalies išmatavimų. Kas turi šį vėžimėlį, ar naudojat sportinę dalį ar tik lopšį. Ir kuriuo sezonu naudojat? Labai lauksiu atsakymo

is vaizdo, tai sportine dalis tokia pati plati kaip ir lopsiukas, kapitalliai atrodo, man tai super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(renciuke25 @ 2012 02 15, 19:40)
Sveikutes 4u.gif
na bais man nesiseka nusipirkti sio vezimelio (padeveto) vis praziopsau, per velai paskambinu  blush2.gif  doh.gif
jo privalumus visus zinau ir labai noreciau, bet radau nete dar toki varianta (CIA NE REKLAMA, O TIESIOG PATARIMO NORIU)
AR GAL KA ZINOTE, o gal kas net ir bande siuos vezimelius ar jie tokie pat geri kaip maritos ar ne? (http://www. skelbiu. lt/skelbimai/12109213.html) be tarpu
labai noriuu suzinoti jusu nuomuone  4u.gif
vezimelis ROYAL Classic

va sitas zalias roan rocco dar neparduotas, sako rocco dar minkstesni nei maritos. buvau ji nusiziurejus, bet seimininke isvaziavus, o siandien visai atsitiktinai ballerina nusipirkau ax.gif
http://www.supermama...?...7802&st=456
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 02 16, 17:37)
Apie sportinę dar nieko negaliu pasakyti, nes naudojam tik lopšį kol kas. Gimėm birželį, dabar 8 mėn., ir kuo sėkmingiausiai su storu kombiu telpam, liko dar keli cm ir iki 10 mėn. manau laisvai pratempsim, nebent jau žiauriai norės sėstis.

Oho kaip ilgai. Labai norėčiau, kad ir mūsų vaikelis kuo ilgiau būtų lopšy, o ne taip, kaip dabar keturių mėnesių kūdikius grūda į sportinukus doh.gif Man tai baisu žiūrėt.
O dar klausimas, niekas iš jūsų nežiūrėjo Tako Ballila. Atrodo ten irgi didelis lopšys ir sportinukas, bet kaina žymiai didesnė. Aišku, ten į komplektą dar įeina autokėdutė, tinkliukai nuo uodų, nuo lietaus, pirštinės ir t.t.
Ir kaip jūs su autokėdute? Ar pirkot Maritos ar kitokią, ar išvis nepirkot?
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2012 02 16, 12:24)
O man kaip tik labai gražūs ratai didesni.. wub.gif  Bet Roan Marita lopšys man gražesnis  wub.gif  O, kad būtų galima paimti ratus Royal, o lopšį Roan  wub.gif

Norėjau paklausti, kas turite šiuos vežimukus, ar yra lopšyje pakeliamas dugnelis? Kad vaikelį galima būtų pusiau sėdom paguldyti, kai labai jau nori pradėti dairytis?


O Jus ji matete realiai?
As ji maciau, mano drauge toki turi...nu man kosmariskai atrodo tokie ratai. doh.gif O jeigui moteris dar ir neauksta, tai atrodo, kad tas vezimas ne vaikui, o jai paciai. biggrin.gif
Dugnas pakeliamas. Dabar beveik visuose vezimeliuose jis pakeliamas. Bet kai leliukas nores dairytis, tai faktas, kad guleti jau nebenores... schmoll.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaira @ 2012 02 16, 17:55)
is vaizdo, tai sportine dalis tokia pati plati kaip ir lopsiukas, kapitalliai atrodo, man tai super  thumbup.gif
Papildyta:

va sitas zalias roan rocco dar neparduotas, sako rocco dar minkstesni nei maritos. buvau ji nusiziurejus, bet seimininke isvaziavus, o siandien visai atsitiktinai ballerina nusipirkau  ax.gif
http://www.supermama...?...7802&st=456


Mes patys, kai ieskojom savo mazei naujo vezimelio irgi apziurejom si ir tikrai nepasirpode jis minkstesnis. schmoll.gif Be to, stabdis primytivesnis pas Rcco, o Roan centrinis ir siaip, lyginant patoguma-grozi-kokybe, tai Roan daug geresnis ir grazesnis, bent jau man asmeniskai.
Papildyta:
QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 02 16, 17:55)
Oho kaip ilgai. Labai norėčiau, kad ir mūsų vaikelis kuo ilgiau būtų lopšy, o ne taip, kaip dabar keturių mėnesių kūdikius grūda į sportinukus doh.gif Man tai baisu žiūrėt.
O dar klausimas, niekas iš jūsų nežiūrėjo Tako Ballila. Atrodo ten irgi didelis lopšys ir sportinukas, bet kaina žymiai didesnė. Aišku, ten į komplektą dar įeina autokėdutė, tinkliukai nuo uodų, nuo lietaus, pirštinės ir t.t.
Ir kaip jūs su autokėdute? Ar pirkot Maritos ar kitokią, ar išvis nepirkot?



Na, 4men. kudiki tikrai per anksti perkelti i sportinuka, bet va, nuo 6men, ne visi vaikai jau nori guleti lopsyje. Musiske 5men, jau lopsi nebenorejo gulet, bet dar istempem iki 6.5men. ir pardavem.
Tu visu Jusu isvardintu vezimelio auto kedutes prastos, o kas svarbiausia laabai gilios. Pirkom Roan Marita nauja vezimeli, bet auto kedutes marita ne, isigijom Maxi-cosi auto keduite,
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2012 02 16, 18:47)
Na, 4men. kudiki tikrai per anksti perkelti i sportinuka, bet va, nuo 6men, ne visi vaikai jau nori guleti lopsyje. Musiske 5men, jau lopsi nebenorejo gulet, bet dar istempem iki 6.5men. ir pardavem.
Tu visu Jusu isvardintu vezimelio auto kedutes prastos, o kas svarbiausia laabai gilios. Pirkom Roan Marita nauja vezimeli, bet auto kedutes marita ne, isigijom Maxi-cosi auto keduite,

O tai kodėl pardavėt ir nenaudojot sportinuko?
Na autokėdutę aš naudosiu tik kraštutiniais atvejais, nes man jos visos tragiškos, dėl tos savo C formos. Tai man jos reikia šiaip tik dėl akių policijai. Aišku būtų gerai, jeigu jinai būtų bent pakenčiama, kad kada nors į ją paguldyt, na bet su ja tikrai nenešiosiu ir nevežiosiu ant rėmo niekur vaikelio. Mane labiau domina sportinė dalis, ar nusitekt, kad žiemai reikės kito sportinuko, ar galėsim su Marita toliau važinėtis. Beje, vaikas tikriausiai bus nemažas - abu su vyru mes aukšti, vyras stambaus kaulo, o aš tikrai didelė gimiau, ir giminėj visos moterys labai didelius vaikus gimdė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lepidoptera_jl @ 2012 02 16, 20:21)
O tai kodėl pardavėt ir nenaudojot sportinuko?
Na autokėdutę aš naudosiu tik kraštutiniais atvejais, nes man jos visos tragiškos, dėl tos savo C formos. Tai man jos reikia šiaip tik dėl akių policijai. Aišku būtų gerai, jeigu jinai būtų bent pakenčiama, kad kada nors į ją paguldyt, na bet su ja tikrai nenešiosiu ir nevežiosiu ant rėmo niekur vaikelio. Mane labiau domina sportinė dalis, ar nusitekt, kad žiemai reikės kito sportinuko, ar galėsim su Marita toliau važinėtis. Beje, vaikas tikriausiai bus nemažas - abu su vyru mes aukšti, vyras stambaus kaulo, o aš tikrai didelė gimiau, ir giminėj visos moterys labai didelius vaikus gimdė blush2.gif


Marita pirkom is parduotuves visai nauja su sportine dalimi, naudojom tik lopsiuka 6.5men., buciau naudojusi ir toliau, nes pasakiskai vaziuoja...minkstas, pravazus, supti gali, bet va, pradesiu vairuot, o masinyte pas mane tokia "mini", tai ne per kur nesutalpinciau to vezimo. doh.gif Uztat ir pardavem. Nusipirkom nauja Peg Perego Switch sportinuka, ir tai mastau, ar tilpsim. g.gif
Tai vat, o siaip, tai tikrai dar butume vaziave ir veziave su marita. Bet va, lopsiuke jau gulet nebenorejo mano panelyte, tai butu teke traukti sportine dali. Ir galiu pasakyti, kad kiek vezimu turejom, nei viename nepasinaudojom tos lopsio nugareles pakelimo. smile.gif Na, o kas liecia sportine dali, tai ji pakankamai plati, manyciau tikrai patogu, tik tiek, kad gal jau to grozio nelieka, kaip kad su lopsiuku, bet juk ne del grozio reikia vezimelio, o del patogumo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 16 vasario 2012 - 20:29
Mes turim Marita. Siaip is isvaizdos nerealus jis man, bet va beda tokia, kad jis labai sunkus, vien lopsys neaisku kiek sveria, o dar kai paguldai leliuka ir aprengi, apkamsai tai isvis vos pakelt gali. Gyvename treciame aukste, tai rema laikau masinos bagazinej, nes tikrai nenutemciau per tris aukstus viso vezimo, o i lopsi paguldau maze savo ir tempiu tada liezuvi iskisus. baisu kaip sunku doh.gif
Siaip ratai labai geri, dideli, buvom isvaziave i miska su vezimeliu uz miesto tai pravaziavom per visas pusnis thumbup.gif .bet jauciu jei reiktu kitam vaikui kadanors vezimo tai Maritos nebepirkciau tik del to kad sunkus labai na nebent nereiktu tempti per visus aukstus doh.gif

Sportinuko dar nenaudojom nes dar anksti, tada panaudosim tik kai jau prades sedet.
O kedute automobiline man atrodo visai nieko (na aisku as kitu ir nemacius g.gif ) tik va tie tvirtinimai kur dirzaai isikisa yra plastikiniai tai baisu ar jie nenulus. O gal visose kedutese tokie tvirtinimai??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braskiautoja: 16 vasario 2012 - 21:19