Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Laukiam gerų rezultatų kartu su startavusiomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 03 29, 18:05)
Laukiam gerų rezultatų kartu su startavusiomis smile.gif

Labai laukiam wub.gif
Atsakyti
as ir labai laukiu pirmadienio, kai kartu su MamyteSirdele leksim pirma karta savo "derliaus" apziureti ax.gif kiek uzderejo thumbup.gif
Atsakyti
Darviena, na kaip tavo temperatūra?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 29, 19:44)
Darviena, na kaip tavo temperatūra?


ne kas.. laikosi ta pati, 37.7. Dar negeriau paracetamolio, bet galvoju, kad nakciai reiks. Dar norejau paklausti, pastebejau Crinon'as kazkoks kraujuotas(nestipriai, bet rausvas) iskrito. Ar taip jums buvo?
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 29, 19:58)
ne kas.. laikosi ta pati, 37.7. Dar negeriau paracetamolio, bet galvoju, kad nakciai reiks. Dar norejau paklausti, pastebejau Crinon'as kazkoks kraujuotas(nestipriai, bet rausvas) iskrito. Ar taip jums buvo?



Man buvo jau po HCG tyrimo pasirodęs Crynonas vieną kartą su krauju, porą sykių vos vos ružavas. Gyd.U. man sakė, kad Crynonas erzina gleivinę ir todėl taip yra.

Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 03 29, 19:33)
as ir labai laukiu pirmadienio, kai kartu su MamyteSirdele leksim pirma karta savo "derliaus" apziureti  ax.gif kiek uzderejo  thumbup.gif


Tikiuosi, kad bus priaugę kaip reikiant lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 29, 18:58)
ne kas.. laikosi ta pati, 37.7. Dar negeriau paracetamolio, bet galvoju, kad nakciai reiks. Dar norejau paklausti, pastebejau Crinon'as kazkoks kraujuotas(nestipriai, bet rausvas) iskrito. Ar taip jums buvo?

Buvo, mane irgi perspėjo, kad aš neišsigąsčiau, kad taip ir bus. Nieko čia baisaus, nusiramink. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 30, 08:51)
Buvo, mane irgi perspėjo, kad aš neišsigąsčiau, kad taip ir bus. Nieko čia baisaus, nusiramink.  mirksiukas.gif



Oj merginos, kaip gerai, kad Jus esat 4u.gif Numirciau as cia is liudesio jei nebutu su kuo pasitart. Dabar jau jauciuosi ramiau, temperatura taip pat nukrito iki 36.8
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 03 30, 09:32)
Dabar jau jauciuosi ramiau, temperatura taip pat nukrito iki 36.8


Puiku thumbup.gif Kelinta tau jau šiandien diena - aštunta, ar klystu?
Atsakyti
mergaitės, laikykitės. stipriai laikau už visas belaukiančias kumštukus: kad tik visos nestuke.gif taptų, sąrašiuko antrą dalį pailgintų. lotuliukas.gif

Nakviša, kaip tu? ar ne 13 diena jau šiandien? testukams ne? mirksiukas.gif

Chiara, kaip tavo nuotaikėlės ir reikaliukai? senokai tavo pokštų begirdėjom. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 30, 09:03)
<...>
Nakviša, kaip tu? ar ne 13 diena jau šiandien? testukams ne?  mirksiukas.gif

13 diena, 30 ciklo diena, anų dienų nė kvapo ir net nėra jausmų g.gif
Testukai - nesuvokiami, laukiu rytdienos. Pirmą kartą HCG darysiuos laiku, neturiu automobilio, atėmė.
Atsakyti