Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Labas visoms 4u.gif

Senokai nesilankiau pas jus..Ir dabar tik trumpam blush2.gif Bijau, kad stogas nepavažiuotu blush2.gif

O buvo štai kaip...Po nesėkmės su šaldytais nusprendžiau, kad pailsėsiu ir jokių įvykių neskubinsiu...Ciklo vidury ėmė galvą svaigt...Vienąkart vos iš kojų neišvirtau-staiga ėmė viskas suktis..Iš pradžių nekraipiau dėmesio, bet vat jau kokia savaitė keistai pilvą maudžia..nors iki mmm dar gera savaitė..susigundžiau su testu..šįryt padariau"Easy Cup"-nieko. Išvažiavau į baseiną. Grižtu-žvilgteriu- yra antra juostelė doh.gif Šiandie 23 c.d.Tad noriu paklaust:

1,Merginos, ar gali man ta 2 juostelę rodyt dėl to, kad buvo prieš mėnesį įsodinti šaldyti?
2.Ar 24 c.d būtų ne per anksti daryti HCG?

Ačiū jums už atsakymus iš anksto, man reikia bėgti blush2.gif
Oi, rankos net dreba...


Atsakyti
Chiara, kaip tavo nuotaikėlės ir reikaliukai?

Ir man labai rupi, kaip Nakvishai, tau Paidukei ir kt.
Man tiesiog uzejo letine depresija, kaip ir buvo laukta. Jau atrodo, kad IVF tik man neveiksmingas buvo. Pasidaryciau gal dar kokis 5-is, bet, deja, gyvenimas ir organizmas pasitvarko savaip.
Visgi tikiu, kad paskutinis bandymas (vadinkim atvirai, numireliui kompresas), pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 30, 09:47)
Puiku thumbup.gif Kelinta tau jau šiandien diena - aštunta, ar klystu?


Taip, siandien astunta diena po patalpinimo. Jauciuosi taip kaip visada, nieko neirasto nejauciu sad.gif jau bandau pratintis prie minties, kad teks bandyti dar karta
Atsakyti
oi, Nakvisa, taip tikiuosi, kad pasiseke biggrin.gif Labai to linkiu ir laukiu geru ziniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 03 30, 10:30)

1,Merginos, ar gali man ta 2 juostelę rodyt dėl to, kad buvo prieš mėnesį įsodinti šaldyti?
2.Ar 24 c.d būtų ne per anksti daryti HCG?


1. na šimtą kartų jau sakytą, kad testų praėjus instrukcijoje nustatytam laikui, vertinti negalima blush2.gif man net ir 9 dpo antra laaabai neryški juostelė atsirado po 3 minučių. Įsodinimas prieš mėnesį, juolab kai niekas nesikabino, abejotinai gali turėti įtakos g.gif
2. 24 c.d., jei tai maždaug 10 dpo HCG turėtų būti nors kokie 10, jei nėštumas yra...., juolabiau, jei testas rodo... bet kaip suprantu ovuliacijos data tiksliai nežinoma, todėl įmanoma, kad ji įvyko vėliau, ne 14 c.d.
bet kokiu atveju labai noriu, kad tai būtų iš tiesų nėštumas wub.gif
Atsakyti
ai, Chiara, reikia stengtis negalvoti apie tuos neveiksmingumus ir kompresus numirėliams. nes jeigu tu taip kalbi, tai ką man tada sakyti? kad gyvenimas viską sutvarko taip, kaip jam reikia, tai faktas. tik aš vis dar tikiuosi, kad ir tau, ir man, ir Renatai, ir Paidukei, ir kitoms merginoms gyvenimas visgi tvarką padarys tokią, kad visos laimingos būsim. 4u.gif wub.gif

o ar startuosi pagal planą?

vaistukai dar neatvažiavo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 03 30, 09:48)
1. na šimtą kartų jau sakytą, kad testų praėjus instrukcijoje nustatytam laikui, vertinti negalima blush2.gif  man net ir 9 dpo antra laaabai neryški juostelė atsirado po 3 minučių. Įsodinimas prieš mėnesį, juolab kai niekas nesikabino, abejotinai gali turėti įtakos g.gif
<...>

Na, žinok aš su tais testais apturėjau tokių panašių šposų, kad netgi ir buvau pilnai pakėlusi rankas ir pasakiusi, kad šakės, jokio nėštumo nėra, nes II juostelės atsiranda kai grįžti namo po darbo .... ir pas U kabinete dariausi, nebuvo antros juostos, buvo I ir viskas. Nepatikimi jie man kažkokie, nepatikimi... schmoll.gif
Atsakyti
JOLANČIUKE,

Nuo užšaldytų hcg galėtų būti tik tuo atveju, jei visgi buvo nėštumas. Tačiau koks jis bebūtų - gimdinis ar negimdinis - po tiek laiko tau jau iš karto būtų pasirodžiusi nėštukinė juostelė.

Aišku, 100-u procentų negali tikėti testu, kai išryškėja po kurio laiko. Ir visgi....Panos teigia, kad daug kam taip būna, bet pavyzdžiui man asmeniškai per 13 metų nė vieno karto nebuvo, kad atsirastų antra juostelė nei po paros, nei po savaitės.
Pabandyk ryte padaryti ne EasyCup, o Rapipreg. Visgi Rapipreg jautresni. Man EasyCup nerodė nieko, kai Rapipreg jau rodė akivaizdžią nors ir neryškią juostelę.

Chiara, net nežinau kaip tave paguosti....visą laiką pati jaučiausi lygiai taip pat kaip tu...
Atsakyti
Svajuke, as jokiu budu nesakau, kad metodai neveiksmingi. Paziurek, kiek rezultatu. Cia tik mano FSH jau "neveiksnus", nors pagal viska dar ir koks "veiksnus" turetu buti.
Tikros depresijos tai tikrai neturiu, tik pavargusi ir nusiminusi. Kol dar yra koks nors sansas (iskaitant net ir donorines), tikejimo neprarandu.
Galu gale galiu ir isivaikinti. Man jokio skirtumo, savas, ar paimtas. Cia tokiu "nesavu" pas mane uztenka, ir visai neblogi, ar ne, merginos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Plastake, kaip?
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2006 03 30, 11:23)
Plastake, kaip?


Na, išpunktavo tik 9, kiti buvo tušti.
Šiandien skambinau, tai sakė 8 apsivaisino. Tikiuosi, gerai dalinsis ax.gif
Atsakyti
Plaštake, neblogi rezultatai thumbup.gif Dar žiūrėk ir užšaldysit keletą mirksiukas.gif
Atsakyti