Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Chiara, tak dėržat. mirksiukas.gif kai kitos nepasiduoda, lengviau ir pačiai nepasiduoti. 4u.gif





Papildyta:
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 30, 10:29)
Na, išpunktavo tik 9, kiti buvo tušti.
Šiandien skambinau, tai sakė 8 apsivaisino. Tikiuosi, gerai dalinsis  ax.gif

Plaštake, puikūs rezultatai ir manau, gerai dalinsis.

o ar tu nesiteiravai gydytojos, kodėl likę folikulai buvo tušti? man kažkodėl atrodo, kad pastaruoju metu daug pas ką daug tuščių folikulų užaugą. įdomu, kodėl taip? g.gif nors gal man tik taip atrodo... g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 30, 10:43)
Chiara, tak dėržat.  mirksiukas.gif kai kitos nepasiduoda, lengviau ir pačiai nepasiduoti.  4u.gif


Et, negali pakeisti tik mirties. Visur kitus gali priimti sprendimus ir padaryti, kaip reikia smile.gif
Beje, pradedu balandzio 7 d.
Prancuzijoje bigsmile.gif Vaika reiks vadinti pagal geras "zvaigzdziu" tradicijas kokiu nors "Chatel", "Geneve" ar "Lyon". lotuliukas.gif
Atsakyti
Nakvisa, labai laukiam geru rezultatu 4u.gif
Plastake, svarbu, kad is ju 8 apsivaisino bigsmile.gif
o kaip Vilmai J. sekasi? g.gif
Sekmes visoms wub.gif
Atsakyti
Chiara, svajuke blush2.gif man tai tikrai atsirado depresija...pastoviai mąstau iš kur gauti pinigų ir bandyti ką nors daryti....nu kažkoks nuprotėjimas, nusiminusi ir aš....

jau galvoju, kad čia visai nesilankyti, nu norėtųsi tiesiog viską pamiršti ir pradėti gyventi normaliai...

atsijungiau namie internetą, na kažkaip pradėsiu mažinti čia lankytis, nes jau vis dėl to negaliu, užsikrečiu nuo visų merginų laukimu ir tikėjimu, o deja...
pasiguodžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(esperansa @ 2006 03 30, 10:50)
o kaip Vilmai J. sekasi? g.gif


O Vilma "visa laukime ir tikėjime" smile.gif

O jei rimčiau- kai pasižiūri , atrodo byn kaip kaip laikas greitai bėga: čia ką tik buvo pirmadienis, o jau ant nosies penktadienis lipa.... bet tik ne dviejų savaičių po IVF laukimo laikotarpyje doh.gif dienos bėga, bet laikas iki HCG tyrimo dienos netrumpėja....
Ot prirašiau doh.gif bet turbūt suprasit ką norėjau pasakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 03 30, 11:47)
o ar tu nesiteiravai gydytojos, kodėl likę folikulai buvo tušti? man kažkodėl atrodo, kad pastaruoju metu daug pas ką daug tuščių folikulų užaugą. įdomu, kodėl taip?  g.gif nors gal man tik taip atrodo...  g.gif  doh.gif


Rytoj reiks paklaust. Per pirmą apžiūrą matėsi 9 folikulai, o per antrą apie 15. Tai aš pamaniau, kad gal tie kiti buvo nesubrendę dar.

Nuo kada jūs pradėjot crinoną vartot? Ot galva doh.gif
Papildyta:
Vilma, o kada darysi HCG?
Atsakyti
Gintarija, suprantu tave. man irgi kartais norisi užraukti kuriam laikui su SM, nes kai nuolat matai, kaip spėriai dienas skaičiuoja nėštukinės juostelės, kai stebi, kaip aktyviai merginos procedūrinasi ir dažnai labai sėkmingai, tai kartais labai liūdna pasidaro, nes tavo "laivas" dreifuoja ir negali pasidžiaugti savo sėkmingais pasiekimais. ir tada tiesiog norisi atsijungti nuo viso to, nebeskaityti, nebeužeiti, nes taip lengviau užsimiršti, bet man niekaip neišeina. labai jau rūpi kaip kitoms merginoms sekasi ir norisi nepraleisti nei vieno sėkmingo bandymo ir paguosti bei palaikyti tas, kurioms nepasisekė... na, visai čia aš jau suskystėjau ir sentimentaliai pradėjau kalbėti. blush2.gif vienu žo, laikykis, Gintarija, sunkus laikotarpis praeis ir tikrai neužilgo viskas pagerės ir saulė ryškiau pradės šviesti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 30, 11:13)

Nuo kada jūs pradėjot crinoną vartot? Ot galva  doh.gif
Papildyta:
Vilma, o kada darysi HCG?

Aš po įsodinimo Utrogestą pradėjau vartoti smile.gif

Ai net nežinau..gal kokį antradienį bandysiu blush2.gif bus 13-ta diena...
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 30, 11:13)
Rytoj reiks paklaust. Per pirmą apžiūrą matėsi 9 folikulai, o per antrą apie 15. Tai aš pamaniau, kad gal tie kiti buvo nesubrendę dar.

Na va, rezultatas thumbup.gif 8 turi, 3 susirinksi, o likusius turėsi sekančiam kartui, kai antro vaiko sugalvosit smile.gif
QUOTE(Plaštakė @ 2006 03 30, 11:13)
Nuo kada jūs pradėjot crinoną vartot? Ot galva  doh.gif

Mano abiejose schemose crinone numatytas dėti 1 dieną prieš įsodinimą.
Atsakyti
Pas mane (ir pas kitas VK) - pirmas Crynonas įsodinimo išvakarėse.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 30, 11:36)
Pas mane (ir pas kitas VK) - pirmas Crynonas įsodinimo išvakarėse.

g.gif g.gif g.gif
O man tik, du žirniukus Utrogest'o iš kart po įsodinimo "įsodino"...
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 30, 12:03)


jau galvoju, kad čia visai nesilankyti, nu norėtųsi tiesiog viską pamiršti ir pradėti gyventi normaliai...

atsijungiau namie internetą, na kažkaip pradėsiu mažinti čia lankytis, nes jau vis dėl to negaliu, užsikrečiu nuo visų merginų laukimu ir tikėjimu, o deja...


Na man ir būtų geriausia čia nesėdėti g.gif , nes tik SM prisimenu savo problemą. Bet turbūt neįmanoma lotuliukas.gif , traukia...
O su tokia sparta besidarančių, kartais pasijuntu nejaukiai ax.gif
Bet vien bendravimas su tokiom nuostabiom merginom thumbup.gif , tokios savos ir artimos wub.gif
Atsakyti