Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas IMPULS'e, IV tema

QUOTE(li-li @ 2013 10 27, 16:47)
Kaip Impuls Kareiviu gatveje, kas vaiksto ten?

As einu i si impulsa. Man patinka. Kaina didesne nei kitu, bet is kitos puses, turint abonimenta siam impulse galima eiti i visus LT impulsus. smile.gif Anksciau ejau i Victoria gym, tai net nelyginu. Buna ir cia norm zmoniu, bet tikrai nelauksit prie treniruoklio ketvirtas, kol bus jusu eile. Yra aerobikos sale, rytu sale (visokiem pilatesam, jogom), dviraciu sale, kur veda atskiras treniruotes vien ant dviraciu. Dar viena sale TRX treniruotem. Daug grupiniu uzsiemimu, man jie ir yra aktualiausi, gerai gan sudetas laikas, siuo metu ypac geras tvarkarastis. smile.gif Jei kas domins klauskit, atsakysiu.
Atsakyti
Ar verta pas kurį nors trenerį savanorių impulse sudarinėti programą treniruokliams? 4u.gif
Atsakyti
pasidare nebeimanoma priparkuot masina prie asanaviciutes impulse vakare... sakes, pasivazinejau ratais antradieni pries 19 val, ir isvaziavau namo..... totalus bardakas....
schmoll.gif
Atsakyti
Savanoriai sausakimsi unsure.gif .. Bet kuria diena bet kuriuo paros metu. Nepatinka schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2013 11 14, 06:17)
Savanoriai sausakimsi  unsure.gif .. Bet kuria diena bet kuriuo paros metu. Nepatinka  schmoll.gif  doh.gif

g.gif planavau metinį abonementą pirkti, dabar nebežinau. Čia labiau apie salę komentaras? Ar baseine irgi visi mirksta?
Atsakyti
Man labai patinka ozo g., bet turbūt priklauso nuo laiko kada einama smile.gif Dėl treniruočių programų, tai keletą kartų esu dariusis impulse, nieko įspūdingo jos, jei žmogus šiektiek orientuojasi treniruokliuose, gali labai paprastai susidėlioti programą pats. Metant svorį reikėtų daugiau kardio prieš ir po pvz. 15-20min kardio prieš ir po treniruotės, tempimo pratimai po treniruotės būtini, treniruotės metu max 8 pratimai, pratimui 4 priėjimai po 12-15 kartų. Jeigu žmogus sportuoja 3kart per savaitę, tai ir sudėliojama 1 diena: užpakaliukas, šlaunys, presas, 2 diena: rankos,krūtinė, vėl galima presas, 3 diena: blauzdos, nugara, presas. Čia man rodos tai kas aktualu visoms moterims. Treneris reikalingas kai žmogus nepatyręs, tai svarbu jog pratimai būtų daromi taisyklingai, nedarant žalos sau.. (mano nuomone) 4u.gif
Atsakyti
O kuriuo laiku geriausia į ozo eiti? Ar 18-19h įmanoma be eilių pasportuoti ir mašiną pasistatyti?
Atsakyti
Niekaip neatkapstau info internete - gal kas žinot, kiek kainuoja asmeninė treniruotė su treneriu ir asmeninės programos sudarymas?
Atsakyti
QUOTE(Maji @ 2013 11 17, 19:18)
Niekaip neatkapstau info internete - gal kas žinot, kiek kainuoja asmeninė treniruotė su treneriu ir asmeninės programos sudarymas?

Impuls puslapyje eikit į kainos > apačioj spauskit papildomos paslaugos > ir išskleiskit treniruoklių salė
Atsakyti
QUOTE(Ozkele @ 2013 11 13, 21:01)
pasidare nebeimanoma priparkuot masina prie asanaviciutes impulse vakare... sakes, pasivazinejau ratais antradieni pries 19 val, ir isvaziavau namo..... totalus bardakas....
schmoll.gif



QUOTE(Dusele @ 2013 11 14, 07:17)
Savanoriai sausakimsi  unsure.gif .. Bet kuria diena bet kuriuo paros metu. Nepatinka  schmoll.gif  doh.gif

kaip tik norejau vel pabandyti siuos du impulsus, prisiminti senus gerus laikus, bet ziuriu su parkavimu problemos? kas lanko savanoriu impuls ten isvis speju masinos nera kur padet? g.gif

QUOTE(Rose Prick @ 2013 11 14, 19:39)
O kuriuo laiku geriausia į ozo eiti? Ar 18-19h įmanoma be eilių pasportuoti ir mašiną pasistatyti?

na nezinau, as net dienos metu kartasi buna sunkiai randu masina kur padeti, einu pagrinde 12 val, kartais buna vos ne pustuse aikstele, o kartais, nesuprasi del ko, pilnut pilnutele, o vakare matyt isvis liudna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 20 lapkričio 2013 - 12:15
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 11 20, 12:14)
kaip tik norejau vel pabandyti siuos du impulsus, prisiminti senus gerus laikus, bet ziuriu su parkavimu problemos? kas lanko savanoriu impuls ten isvis speju masinos nera kur padet?  g.gif


kad as jau nebesuprantu ten srautu logikos unsure.gif .. Ne beda su masina, galima juk ir Rimi kieme palikt jei ka.. jei jus viena - tai prasom, dar tilpsit kur nors, tik paskui save 20-ties draugu sportuot neatsiveskit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 11 14, 14:37)
g.gif planavau metinį abonementą pirkti, dabar nebežinau. Čia labiau apie salę komentaras? Ar baseine irgi visi mirksta?


as einu pastoviai cia, tai i aerobika 18.30 val pirmadieniais kazkodel zmoniu ne daug, treciaideinai normaliia, na yra vietu, bet taip geriau ne veluoti smile.gif i baseina kaip pataikysi ... buna tuscia, buna yra zmoniu, penktadienias pvz. vakare tuscia, trenirokliu saleje zmoniu vakarais daug, na ilgiausiai per visa laika teko laukt 10 min begimo takelio, prie kitu treniruokliu max 1min, beto gali pasidalint visad , del parkingo nezinau, nes salia gyvenu tai nesinauduoju, bet kiek matau, berods vietu buna visad g.gif is trukumu tai persiringimo rubine maza, po treniruotes sausakimsa, bet na kadangi man prie namu tai ir einu, bet tarkim asanaviciutes zymiai geresnis, ir didesnis ir t.t. smile.gif
Atsakyti