Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas IMPULS'e, IV tema

Būna būna thumbup.gif Aš pernai du mėnesius taip kankinausi, puikiai suprantu.
Ateik į Nike konvenciją šeštadienį wink.gif

QUOTE(Dusele @ 2013 09 24, 11:02)
man lomkes... verysad.gif  doh.gif .... Pasibaiges abonementas jau savaite ir dar kokia savaite neturesiu naujo, tai jau stogas ciuozia kaip gelezies kunui reikia (tiesiogine prasme, o ne papildo  lotuliukas.gif )... Ar jums taip buna po pertrauku?  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2013 09 25, 20:52)
Būna būna   thumbup.gif Aš pernai du mėnesius taip kankinausi, puikiai suprantu.
Ateik į Nike konvenciją šeštadienį wink.gif


vis dar nesekmingai medzioju kvietima i konvencija ar koki kita patekimo buda, nes bilietas man per brangu sad.gif Ir taip laukia investicija ir i abonementa ir dar sertifikata pilates noriu bandyt gaut, tai ooooooi nelyja pinigais, oi, nelyja doh.gif .... Labai noreciau. Bus matyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 26 rugsėjo 2013 - 15:31
QUOTE(Dusele @ 2013 09 26, 11:04)
vis dar nesekmingai medzioju kvietima i konvencija ar koki kita patekimo buda, nes bilietas man per brangu sad.gif Ir taip laukia investicija ir i abonementa ir dar sertifikata pilates noriu bandyt gaut, tai ooooooi nelyja pinigais, oi, nelyja  doh.gif .... Labai noreciau. Bus matyt.

Buvai?
O kam tas sertifikatas? Ir ką ten bandyti? Sumoki - ir viskas? Ar ne taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 30 rugsėjo 2013 - 13:28
QUOTE(ispamas @ 2013 09 30, 14:28)
Buvai?
O kam tas sertifikatas? Ir ką ten bandyti? Sumoki - ir viskas? Ar ne taip?

Jo, ar buvai? Nes aš labai norėjau nueit, bet truputį nesąmonių atsirado smile.gif Be to, gal kas galit parašyti atsiliepimus apie Savanorių Impuls?smile.gif) Būčiau dėkinga. Šiandien nusipirkau abonimentą, tai norėjau sužinoti kurie treneriai jums labiausiai patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2013 09 30, 13:28)
Buvai?
O kam tas sertifikatas? Ir ką ten bandyti? Sumoki - ir viskas? Ar ne taip?



QUOTE(Nellihartje @ 2013 10 02, 19:03)
Jo, ar buvai? Nes aš labai norėjau nueit, bet truputį nesąmonių atsirado smile.gif Be to, gal kas galit parašyti atsiliepimus apie Savanorių Impuls?smile.gif) Būčiau dėkinga. Šiandien nusipirkau abonimentą, tai norėjau sužinoti kurie treneriai jums labiausiai patinka? 4u.gif


ne, pacioj konvencijos nebuvau.
Sertifikatas darbui trenere, o ne tam, kad lankyt uzsiemimus, gal neaiskiai issireiskiau ;P.

Nellihartje, o ka apie Savanorius. man ten gerai, iprasta, viskas tibka, nes aiskiai zinau ko noriu ir kur tai rasti smile.gif. Negaliu objektyviai vertint su kitais klubais, nes Impulse as jau virs 10 metu smile.gif. Del treneriu - jei mn reiketu - kreipciau tik i Tada. Jis mano stebejimais atsakingiausiai ziuri i savo darba butent Savanoriuose..
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2013 10 02, 21:33)
ne, pacioj konvencijos nebuvau.
Sertifikatas darbui trenere, o ne tam, kad lankyt uzsiemimus, gal neaiskiai issireiskiau ;P.

Nellihartje, o ka apie Savanorius. man ten gerai, iprasta, viskas tibka, nes aiskiai zinau ko noriu ir kur tai rasti smile.gif. Negaliu objektyviai vertint su kitais klubais, nes Impulse as jau virs 10 metu smile.gif. Del treneriu - jei mn reiketu - kreipciau tik i Tada. Jis mano stebejimais atsakingiausiai ziuri i savo darba butent Savanoriuose..

wow, 10metų, na, ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nellihartje @ 2013 10 02, 20:47)
wow, 10metų, na, ačiū už patarimą 4u.gif


ner uz ka wink.gif. Gero sporto - tegul tai tampa gyvenimo budu fitness4.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2013 10 02, 21:50)
ner uz ka wink.gif. Gero sporto - tegul tai tampa gyvenimo budu fitness4.gif

kaip aš to norėčiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2013 10 02, 20:33)
ne, pacioj konvencijos nebuvau.
Sertifikatas darbui trenere, o ne tam, kad lankyt uzsiemimus, gal neaiskiai issireiskiau ;P.


Tai kad ne, labai aiškiai lotuliukas.gif - pasiimi sertifikatą (t. y. nusiperki), neturi nei aukštojo diplomo sveikatingumo srityje, nei netgi LKKSD išduotos licencijos trenerio darbui ir neturėdama žalio supratimo pradedi dirbti. Jeigu ne - va tada tai netiksliai smile.gif Kam to reikia g.gif Tau pačiai? Klientams - tikrai ne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ispamas: 03 spalio 2013 - 08:04
del savanoriu impuls, as pagrinde jame irgi sportuoju. pas sales treneri nei veina neiciau, Tadas geriausai save pateikes, atrodo toks rupestingiausias, bet jo patirtis tarkim dirbant su moterim, tai isvis menka, tik tiek, kiek sitam impulse dirba ir vsio smile.gif aisku, tai ne rodiklis, bet man jis daugiau reklaminis geras veidas, nei labai geras treneris smile.gif is aerobikos, man labai Zaneta patinka. dabar pamegau ir Justinos treniruotes, nors anksciau ji man net lb nepatiko, bet dabar su malonumu einu i jos treniruotes. Mantvydo tae bo man ir patinka, gerai uzveda sportuot. pas Regina tik viena karta buvau, tai kol kas sunku pasakyti 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(M_A @ 2013 10 03, 13:07)
del savanoriu impuls, as pagrinde jame irgi sportuoju. pas sales treneri nei veina neiciau, Tadas geriausai save pateikes, atrodo toks rupestingiausias, bet jo patirtis tarkim dirbant su moterim, tai isvis menka, tik tiek, kiek sitam impulse dirba ir vsio smile.gif aisku, tai ne rodiklis, bet man jis daugiau reklaminis geras veidas, nei labai geras treneris smile.gif is aerobikos, man labai Zaneta patinka. dabar pamegau ir Justinos treniruotes, nors anksciau ji man net lb nepatiko, bet dabar su malonumu einu i jos treniruotes. Mantvydo tae bo man ir patinka, gerai uzveda sportuot. pas Regina tik viena karta buvau, tai kol kas sunku pasakyti 4u.gif


isbandet Mantvydo tae bo? bigsmile.gif Planuoju nueit, niekad nebandziau... Beje, prasideda ir kiokushin Savanoriuose..
Atsakyti
labai patinka tae bo, labai gerai Mantvydas uzdega sportuot 4u.gif istvermes aisku reik pakankamai, bet ziuriu visos ten smagiai taskosi kiek gali, tai patariu tikrai nueit pabandyt 4u.gif
Atsakyti