Įkraunama...
Įkraunama...

KT Lindynette

1 tema
2 tema

*****

Sveikos, pradejau vartoti KT ir nebesuprantu. isgeriau pirma tablete pirma mm diena ir geriau iki kol pasibaige ir toliau, db isgerus jau puse pakelio ir po 11 dienu tureciau daryti pertrauka, kaip suprantu tuo metu tureciau susirgti, taciau taip iseina,kad katik baigiau sirgti ir vel pradesiu mazdaug uz dvieju svaiciu?
Atsakyti
QUOTE(Jolly90 @ 2011 12 31, 01:13)
Sveikos, pradejau vartoti KT ir nebesuprantu. isgeriau pirma tablete pirma mm diena ir geriau iki kol pasibaige ir toliau, db isgerus jau puse pakelio ir po 11 dienu tureciau daryti pertrauka, kaip suprantu tuo metu tureciau susirgti, taciau taip iseina,kad katik baigiau sirgti ir vel pradesiu mazdaug uz dvieju svaiciu?

Kaip suprasti tą kurį paryškinau. Sugėrėte visą pakelį ir turėtumėte padaryti 7 dienų pertrauką, per kurią turite susirgti. Bent jau taip suprantu aš. Ar jūs dėl kažkokių priežasčių iškart pradėjote antrą pakuotę? Kas vargiai tikėtina. Ir taip, susirgsite greit, o paskui viskas išsilygina, 3 sav geriate tabletes ir 1 sav sergate (na, sirgimo dienos jau nuo jūsų organizmo priklauso, tik sakau kad tą laisvą sav). Taip pat turėtumėte pastebėti, kad pirmą ir paskutinė tabletė geriamos bus tą pačią savaitės dieną, na pvz antradienį pirma, ir visada taip turi būti, bei turėtumėte sirgti pradėt irgi kiekvieną tą pačią savaitės dieną.
Atsakyti
Taip, Dieter teisi. Neišigąskit, tokiu būdu mėnesinės bus dažnesnės nei paprastai būna natūraliai, t.y. susergi pertraukos savaitę, bet bent jau man jos ir sutrumpėjo - iki 4 dienų.

Beje, jei kas matėt nuolaidą Lindynette arba apskritai kontraceptikams, būtų malonu, jei praneštumėt čia smile.gif
Atsakyti
geriu kontraceptikus jau menesi. isgeriau paskutine tablete sausio pirma. menesines dar nepasirode.. praeita savaite tik isgerus tablete po pusvalandzio vemiau, bet tik seilem, tabletes tikrai neisvemiau.. tik daug tokiu gleiviu, seiliu ir pan. ar galejo sumazeti jos veiksmingumas kazkaip? jei ryt nepasirodys menesines, eisiu darytis testa..
Atsakyti
Sakoma, vėmimas gali įtakoti, bet neverta tikėtis blogiausio. Žinoma, galit dėl šventos ramybės testą pasidaryti. Tik pvz. man mėnesinės prasideda 3 arba 4 pertraukos dieną, gal ir jums taip bus. Praneškit rezultatus 4u.gif
Atsakyti
prasidejo dienos smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju šias tinka ,patinka ir nekeičiu kolkas...30 naudoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥mylimukai♥: 05 sausio 2012 - 16:15
Sveikos,

jei siekiat lenkus - ten lindynette30 vienam ciklui 19,99zl (apie 16lt). Reikia recepto.
Atsakyti
Kokios neįtikėtinos kainos - gaila, kad artimiausiu metu Lenkijoj nebūsiu. O Lindynette20 ten irgi yra?
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 01 07, 15:06)
Kokios neįtikėtinos kainos - gaila, kad artimiausiu metu Lenkijoj nebūsiu. O Lindynette20 ten irgi yra?


Taip, yra. Bet, kartoju, reikia recepto. Jį pasilieka. Aš daktarės visada prašau kelių receptų. Vienu kartu, atsimenu, aš pirkau 6-iems ciklams.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na o as Lindynette nusivylus. Mano karjera truko lygiai metus - svoris labai padidejo, apie nuotaika net nekalbu - esu pikta kaip ragana (na mazdaug isivaizduokit kaip pms tik pastoviai), noro lytiniam santykiam nerasta doh.gif Zodziu daugiau nebegersiu, pries tai daug metu geriau novynette, taip situacija nebuvo pablgejusi... PRiemiau sprendima, kad daugiau jokiu hormoniniu preparatu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 15, 20:10)
Sveikos 4u.gif
Na o as Lindynette nusivylus. Mano karjera truko lygiai metus - svoris labai padidejo, apie nuotaika net nekalbu - esu pikta kaip ragana (na mazdaug isivaizduokit kaip pms  tik pastoviai), noro lytiniam santykiam nerasta doh.gif Zodziu daugiau nebegersiu, pries tai daug metu geriau novynette, taip situacija nebuvo pablgejusi... PRiemiau sprendima, kad daugiau jokiu hormoniniu preparatu blush2.gif


unsure.gif kaip keista.. geriu jau 4 metus lindynette20 ir jokio salutinio poveikio, o dar tikejaus kad krutine padides biggrin.gif Pamenu pacioj pradzioj labai ilgai tepliojo per menesines, bet paskui viskas susitvarke, dabar kaip laikrodukas ta pacia diena, po pietu visalaik susergu, ir kas geriausia baiges menesiniu skausmai smile.gif

Tik man idomu ar nereik keist i stipresnius, o gal net kokia pertrauka reik padaryt? juk 4 metus tuos pacius naudoju g.gif
Atsakyti