Įkraunama...
Įkraunama...

KT Lindynette

"Lindynette20" gėriau 2 mėnesius, fiziškai organizmas toleravo labai gerai - svoris neaugo, nieko neskaudėdavo, bet emociškai - tikras pragaras! Nerimas, verkdavau be priežasties, dingo potraukis draugui, nenorėjau su niekuo bendrauti, viskas erzino.
Nustojus vartoti pasidarė kur kas geriau, nors ginekologė bandė įsiūlyti kitos firmos kontraceptikus, bet atsisakiau, nes mano psichologinei būsenai hormoninė kontracepcija tik žalą padarė...
Atsakyti
Kažkada du metus gėriau šias kt,viskas tiko ir patiko, bet dabar pradėjau vėl gerti tik kitas,kurios vat ir netiko,pienlige smarkiai susirgau. Viską išsigydžiau per pertrauką ir galvoju ar toliau gerti tas pačias ar nieko nepagadinsiu jei po mėnesio naudojimo keisiu į kitas? g.gif bandyčiau vėl prie lindynete grįžti. O ir kainos nesuprantu, čia rašo už tris lapukus tokią kainą? g.gif nes už lindynette 30 tai ir rašo 65lt g.gif
Atsakyti
Manau, kad grįžimas prie Lindynette neturėtų pablogint situacijos, tik reikia pabaigti ankstesnių tablečių pakuotę.
Toj nuorodoj rašo 21x3, tai lyg ir už 3 lapelius - neįtikėtina kaina, nes vaistinėj tik kiek mažiau už 1 lapelį pakloji. Gal čia kokia klaida g.gif
Atsakyti
Jau pabaigiau,dabar pertrauka,tai naujas ir pradėti gerti kaip priklauso po pertraukos,taip?
Aš irgi kai pamačiau netikiu,kažkas netikra biggrin.gif
Atsakyti
Net anotaciją susiradau, pačiai įdom upasidarė smile.gif :

Pradedant Lindynette vartoti vietoj kitokių kontraceptikų
Pradžioje reikia suvartoti visas pirmesniojo kontraceptiko tabletes ir padaryti pertrauką. Pirmą Lindynette tabletę reikia gerti pirmą kraujavimo, prasidedančio pertraukos metu, dieną.
Atsakyti
tai velnias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2012 06 06, 18:26)

Aš irgi kai pamačiau netikiu,kažkas netikra biggrin.gif

Na va pasirodo kaina tikra, 3 lapeliai už 27,20lt,pasinaudokit ir jūs proga mirksiukas.gif p.s. galiojimas taip pat geras biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif noriu su jumis pasidalinti tokia beda.. vartoju lindynette 30 kontraceptines tabletes tai pirmieji mano vartojami kontraceptikai. vakar baigiau gerti pirmaja pakuote. nuo pat pirmos suvartotos tabletes iki siol gausiai kraujuoju.. pasireiskia bjaurus skausmai ypac rytais.gal kurioms jau yra taip buve? prasau patarkit nes negaliu pakesti to kraujavimo ir skausmo sitiek laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ajst @ 2012 06 29, 10:20)
sveikos merginos smile.gif  noriu su jumis pasidalinti tokia beda.. vartoju lindynette 30 kontraceptines tabletes tai pirmieji mano vartojami kontraceptikai. vakar baigiau gerti pirmaja pakuote. nuo pat pirmos suvartotos tabletes iki siol gausiai kraujuoju.. pasireiskia bjaurus skausmai ypac rytais.gal kurioms jau yra taip buve? prasau patarkit nes negaliu pakesti to kraujavimo ir skausmo sitiek laiko unsure.gif

Greiciau pas gydytoja su tokiais kraujavimais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Merginos,man uz dvieju savaiciu nusimato didelis balius,ir kaip tik tuo metu man turi prasideti MM,ar nieko tokio jei dabar pradesiu gert KT Lindynette,( kaiptik turiu viena lapeli dar namie), nes noreciau kad man neprasidetu MM blush2.gif ar jos gali buti neveiksmingos geriant ne pirma M diena g.gif
Atsakyti
Pasakykit kaip gydytojas nusprendzia kuriai reik 30 ,kuriai 20... jose kaip suprantu skiriasi hormono kiekis... bet pvz man niekada nedare jokiu estrogeniniu tyrimu ir paskyre 20 , o kartais vaistinej kai nera 20 , pasiulo 30.... g.gif
Atsakyti
As vartoju lindynette 20 jau 4,5 metu..Bet man priaugo svoris nuo ju,o siaip tai tinka ir patinka,bet planuoju mesti,nes draugui nepatinka,kad jas geriu.. ax.gif
Atsakyti