Įkraunama...
Įkraunama...

KT Lindynette

QUOTE(musele123 @ 2014 05 10, 14:34)
Sveikos, pasidalinsiu savo patirtimi trumpa..aš, būdama 25, pirmą kartą nutariau, kad reikia man gerti kontraceptikus. Na ir išrašė man šiuos, tai pirma savaitė buvo tikrai tragiška, išgėrus baisiai pykindavo, skaudėjo galvą, jau pasibaigus mėnesinėms tepliojo gal dar dvi savaites, o nuotaika pirmą savaitę buvo tragiška, vos darbe neverkdavau nežinia ko...žodžiu, galvojau jau mesti vos pradėjus, bet kažkaip dar kiek pakentėjau ir jau likus paskutiniai savaitei gėrimo kažkaip viskas lyg ir susitvarkė, išnyko visi šitie simptomai, kuriuos vardijau... tai nusprendžiau, kad mėginsiu dar vieną mėnesį, o tada jau žiūrėsiu, ar verta toliau gerti..labai bijau dėl svorio, lyg ir priaugau 1-2 kg, bet , kita vertus, paskutinias porą savaičių ir valgiau daug daugiau nei įprastai, tad gal ne nuo to... smile.gif

Pirmos savaitės normalu, kad viskas kitaip, nes organizmui priprasti reikia, svarbu kad tiktų smile.gif aš kiek metų gėriau KT, tai labai gerai buvo, tik dabar po 2,5 metų teko pertrauką padaryti, nes atsirado toks pašalinis poveikis, kaip libido sumažėjimas. Tik nutraukiau tabletes, iškart atsigavau. Bet po kokio pusmečio vėl tesiu, nes nepalygint lengviau gyventi su jom 4u.gif ypač jei turi sunkias mm, kas pas mane yra labai baisu jeigu be kt doh.gif
Atsakyti
as tai irgi labai patenkinta jom.nors pirma menesi tai buvo sokas, tikrai, ir pykino, ir galva skaudejo, o padarius pertrauka po pirmos pakuotes, menesines truko
3 savaites!!! doh.gif niu bet dabar tai super, man uzuomirsai tik sunku nepamirst isgert, o siaip ir skausmai sergant pranyko, ir savijauta gera, ir noras ne sumazejes, o padidejes turbut lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, reikia patarimo. Geriu kt apie pusę metų. Maždaug savaitę laiko sirgau, virusai matyt plius pūslelinė. Geriau visokio paracetamolio plius receptinius vaistus ACIC, jie nuo pūslelinės, priešvirusiniai. Ar šitie viastai nepainaikina kt veikimo? Teko mylėtis ir praeitą savaitę ir nusimato šią, tad noriu žinoti, ar jau galėjau prisidirbti ir ar verta paplidomai saugotis šią savaitę smile.gif ačiū.
Atsakyti
QUOTE(-musiukas- @ 2014 10 06, 11:00)
Sveikos merginos, reikia patarimo. Geriu kt apie pusę metų. Maždaug savaitę laiko sirgau, virusai matyt plius pūslelinė. Geriau visokio paracetamolio plius receptinius vaistus ACIC, jie nuo pūslelinės, priešvirusiniai. Ar šitie viastai nepainaikina kt veikimo? Teko mylėtis ir praeitą savaitę ir nusimato šią, tad noriu žinoti, ar jau galėjau prisidirbti ir ar verta paplidomai saugotis šią savaitę smile.gif ačiū.

Aš tai manyčiau, nereikia. Bet garantuoti negaliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Neradau tokios temos, tad turiu klausima. Gal kas žinote ar migdomieji vaistai Zolpidem turi kokios nors ytakos kontraceptinems tabletėms. Geriu Lindynette 30. Dekui uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(Ryuko @ 2015 01 10, 16:30)
Sveikos,
Neradau tokios temos, tad turiu klausima. Gal kas žinote ar migdomieji vaistai Zolpidem turi kokios nors ytakos kontraceptinems tabletėms. Geriu Lindynette 30. Dekui uz informacija.


Sveika,

mano supratimu, tai migdomieji vaistai su kontraceptiniais "nesipjauna". O ir Zolpidem lapelį internete paskaičius tai apie tai nieko nerašo. Taigi įtakos neturėtų turėti. Bet aš negydytoja, tai garantuot negaliu nieko 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, ar kam nors geriant šias KT buvo atsiradę veido odos problemų? Visada turėjau gražią ir lygią odą, dabar atėjus žiemai visai nesusitvarkau - paraudus, spuogeliai lenda (tokie ne visai kaip spuogai, bet odos iškilimai).. net nežinau, ar čia pas ginekologą pirmiau kreiptis ar pas dermatologą, nes abu nemažai kainuoja.. blush2.gif
Papildyta:
P.S. šiuo metu einu į pabaigą 6 pakuotę.. pirmuosius odos suprastėjimo požymius pajaučiau po vartojimo 3mėn
Atsakyti
QUOTE(siguze @ 2013 03 09, 23:24)
Negerkit Jus tos chemijos, merginos. Man baisu pasidare, kai paskaitinejau - po sitiek metu dauguma vartojat kontraceptikus doh.gif  Turbut busiu nesuprasta, bet as niekada nesu net bandziusi jokiu kontraceptiku ir kitoms nepatariu. Gyvename su vyru jau 12 metu, auginame dukryte, o nuo nepageidaujamu nestumu saugomes neturaliais budais...... kai kazkada vyrui uzsiminiau apie kontracepcija jis man grieztai uzdraude sau kenkti ir farmacines kompanijas remti smile.gif

Labai mielai taip ir padaryčiau, bet apėjau n+2 daktarus, ir nieko geresnionepasiūlė, tik operaciją arba lindinette. Gal ir geriau būt buvę pasioperuot ir pamiršt, bet... su operacijom turiu tokios negeros patirties, kad ir girdėt nenoriu. O lindinette per tiek metų man "pataisė" figūrą. Savijautos (nuotaikos) irgi nepagerino, bet nežinau, ar tai tik vaistų, ar ir gyvenimiškos situacijos pasekmė. Ir - kai reikia daryt pertrauką mm, dažniausiai užpuola "smagi" migrena. Gydytojai nieko kito nepasiūlo mano situacijoj. Viena siūlo spiralę. Bet ji kažkaip praignoravo mano sveikatos reikalus... kalbėjo tik dėl kontracepcijos. O man paskyrė kaip tik dėl gydymo, o ne dėl kontracepcijos. Žoooodžiu... Kartą bandžiau mest, tai po mėnesio nevartojimo kai prasidėjo mm, tai taip ir nepasibaigė mėnesį, kol pas daktarų nenubėgau. Dabar jau ir nebenoriu jų, ir bijau... Ir man tinkamo patarimo iš nieko negaunu...
Papildyta:
QUOTE(22random @ 2015 01 27, 22:11)
Sveikutės, ar kam nors geriant šias KT buvo atsiradę veido odos problemų? Visada turėjau gražią ir lygią odą, dabar atėjus žiemai visai nesusitvarkau - paraudus, spuogeliai lenda (tokie ne visai kaip spuogai, bet odos iškilimai).. net nežinau, ar čia pas ginekologą pirmiau kreiptis ar pas dermatologą, nes abu nemažai kainuoja..  blush2.gif
Papildyta:
P.S. šiuo metu einu į pabaigą 6 pakuotę.. pirmuosius odos suprastėjimo požymius pajaučiau po vartojimo 3mėn

Man tai buvo KT privalumas - pasitaisė oda, spuogai mane paliko. Čia gal gaunasi atvirkštinis efektas, nei buvo.
Atsakyti
Sveikos, gal taip buvo kam. Geriu Lindynette 30, po 7 dienų pertraukos pradėjus gerti kita pakuote jau kaip 3 diena vis dar teplioja. Gali taip buti ?
Atsakyti
Lindynette 20 geriu jau kokie 4-5 menesiai, vakar turejau pradeti nauja pakuote,bet nebegersiu ju. Pradzioje kai pradejau gerti jokiu pasaliniu pozymiu nebuvo...gal kiek pykino.ir galva kartais skaudedavo.Bet si paskutinyji menesiu nebeimanoma....uzeina bloga,atrodo stovi gumulas gerkleje,,,,neturiu jegu,akyse net buna mirgeti pradeda,,,nezinau cia gal ne nuo kt.bet.gal problemos ne su jom susije...bet pirmadieni einu pas ginekologa konsultacijai...padarys tyrimus...gal kokie hormonai sutriko...nezinau.bet taip man nebuve.sergu normaliai menesinem.kaip visada.niekas nepasikeite.net testa nestumo dariausi...rankos tirpsta...ligonis pasidariau.ir dar + svorio tikrai lb priaugau.matosi barankos ant pilvo.celiulitas...nebepatinku sau 😞 kazkur skaiciau kad po puses metu gerimo siu tableciu atsirado salutiniai pozymiai...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Viską perskaičiau, bet atsakymo ir neradau unsure.gif
Ginekologė išrašė Lindynette 30 , susirgau, pradėjau gert ir mm dingo, jau baigiant gert paskutinias tabletes prasidejo tepliojimai ir išgėrus paskutinę kitą dieną prasidėjo gausios mm smile.gif)
Išrašė, nes turiu kiaušidžių policistozę (cistas) ..
Nežinau ar viskas čia normalu, nes čia pirmosios mano KT g.gif
Labai lauksiu atsakymo ax.gif
Atsakyti
Man 25 metai. Geriu 2 pakuote Lindynette20. Kažkur girdėjau kad jos iki 25 metu moterims tinkamos. Tai reiškia kad turėjau pradėti gerti 30? Gal yra vartojančiu vyresniū?
Atsakyti