Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Maggie, tavo auto labai patiko. Išties.
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2012 01 11, 15:51)
O aš su koliažu. Temos pagyvinimui smile.gif


Ir be žmonių smile.gif
Atsakyti
Kelios kritikai:
user posted image

user posted image
Kaip antrosios spalvos? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 11 sausio 2012 - 18:54
QUOTE(neiste @ 2012 01 11, 19:50)
Kelios kritikai:

Gražus vaikiukas, bet pirmose dvejose foto (koliažiuke) jam trūksta erdvės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilguna: 11 sausio 2012 - 18:57
Pradedu ir as 52 savaiciu projekta. Reikia kokio tai spyrio i uzpakali.

1/52:

user posted image user posted image

user posted image user posted image

Daugiau Flickr
Patarkuokit prasau.
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2012 01 11, 20:55)
Gražus vaikiukas, bet pirmose dvejose foto (koliažiuke) jam trūksta erdvės.

Dekui 4u.gif

Ola la la, is ikeltu man pirmoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2012 01 11, 17:56)
Pradedu ir as 52 savaiciu projekta. Reikia kokio tai spyrio i uzpakali.

pirmoji labai miela, tik labai isdegimai kliuna, bet emcija labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 01 11, 18:50)

man trecioji fainiausia, pirmojoj kiek daugiau ryskumo akytese norisi ax.gif

QUOTE(o la la la @ 2012 01 11, 18:56)
Pradedu ir as 52 savaiciu projekta. Reikia kokio tai spyrio i uzpakali.

man zinok visos patinka biggrin.gif
Atsakyti
Gryžtu su šiokia tokia nuotrauka... 4u.gif Autoportretas, tiesa sena nuotrauka, bet šiandien su spalvom žaidžiau, kad muilas tai žinau... rolleyes.gif
Bet šiaip kritikos laukiu įvairiais klausimais thumbup.gif


user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2012 01 11, 17:54)

kokia pirkai, jei nepaslaptis, as irgi jau labai noriu, tik nzn i ka reikia atkreipt demesi perkant ir brangiai moket negaliu dabar



pirkau Canon speedlight 430ex.
Dar Canon yra naujesne 580ex, ji brangesnė, bet sau leidau tik kuklesnį variantą.
O skiriasi tikriausia pasikrovimo greičiu g.gif . Daugiau nežinau blush2.gif
Šiaip aš visiškai esu ne prie technikos, todėl praeina nemažai laiko, kol suprantu kas prie ko. O instrukcijas skaityti man didžiausia katorga, todėl dažniausiai prašau kad vyras ar sūnus perskaitytų, o po to trumpai ir aiškiai paaiškintų biggrin.gif . Fotiką turiu 4 metus, gėda prisipažinti, tačiau instrukcijas sugebėjau perskaityti tik neseniai blink.gif Ir aišku baisiausiai naudinga buvo bigsmile.gif
Atsakyti
Kojų žaidimui:
user posted image
Įdomu nors kiek? Ar visiškas š...?
Šiandien parlekiau namo iš darbo su įdėja kojų žaidimui ir, kad ir kiek stengiaus nieko neišėjo padaryt, ką norėjau... verysad.gif Dirbtinis apšvietimas tragiškas doh.gif kaip pavydžiu visoms toms, kurios gali fotografuot dieną.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 01 11, 12:21)
įdomumo dėlei fotografavau dirbtinėje geltonoje šviesoje pirmą kartą...labai keistas foto redagavimas...tos spalvos tokios, net ir nustačius WB...ką manot...reikia žvilgsnio iš šalies:

http://farm8.staticf..._8368cfd1c2.jpg[/img]

Čia dar viena yra:FOTO

Kaži, man tai patinka čia tas spalvingumas geltonas, gražiai žiūrisi blush2.gif ir foto man patinka labai smile.gif ir tie blikiukai, tie blizgučiai patinka mirksiukas.gif Pritariu dėl suspaudimo.

Maggie -> Patiko auto ir angelo nuotraukytės smile.gif Man spalvingumas gražus pasirodė smile.gif O jau emocijos! Fainai smile.gif
Dar ats. taip, su blykste išorinę fotografavau [į lubas], nes labai vėlu ir tamsu buvo, mano canonas su ISO400 jau meta triukšmus, o namuose iso 800 nepakanka.

Baisiai apsirgus su vaiku, tai tik tiek iš manęs dbr, nespėjau jūsų visų postų dar perskaityt, tai 'prabegom'.. smile.gif

Eve... -> kur fokusas? Foto išdegus...

o la la la -> fainai, kad pradėjai projektuką mirksiukas.gif Pirma foto patinka man. Paskutinė nea... Būtų fainiau, jei iš priekio būtų kadras padarytas ir tas krūmas per arti smile.gif Mano nuomone...

neiste -> Pirmojoj norėtųsi fokuso į akytes, bet dbr rankos akcentuojomas, o jos po kūdikiu lyg paslėptos atrodo smile.gif antrojoj foto kažkaip ne taip, norėtųsi kito fotografavimo kampo, kai leliukas bando nulaikyti galvytę... Trečioji miela.
Atsakyti